Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0673 19:24:38
EUR 34.6935 19:24:38
USD 32.4830 19:24:38
ALTIN ONS $2302.9150 19:24:38

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Yüzde 5 SCRT / yüzde 5 DENT alınmıştır .
Yüzde 5 stop düşünüyorum güçlü kırmızı mum kapanışlarında.
Hedef ilk tepkide satmak. Yüzde 10-20 arası ne getirirse piyasa.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Şans değil. Haberler gelecek veriler gelecek. Önce yükselmesi ve trene birilerini alması gerekli. Zaten düşüş yeni oldu. Bundan sonra kısada bir yükseliş gerekli 44-45 k civarına

Yako54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burakgold ()

2023'te de süper güç :) olmazsa 2053, son kampanya 2071 :)))

Ozzy84 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ozzy84 ()

Ben de dolar 8 tl olacak vurgusunu hatırlıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Bide ben aylar once sizin 52k vurgunuzu hatirliyorum. bu 48k dan donunce aklima o yazdiklariniz geldi! hakliymissiniz hocam.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Stabil kalan sureclerde yatay sureclerde saat faktoru varmi alim icin yani 1 saat yatay seyreserde alinabilir gibi yoksa tamamen sansmi?

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bir yerden ipin ucunu tutmak gerekir. Şu sıralar alım yönünde mayıs başında en geç duruma göre satış yönünde olmak gerekir.

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Valla hocam cok guzel izah ettinizde benim mantigim almiyor direnci kirmis yuklu hacim girisiyle bi ust direnci teste cikmis belli bir yerdende donmus kar satislariyla mumun 3 te 2 sinide satmis ok ordan tekrar yukari gider genelde ama bazen cikis yaptigi yere inip direniyor bazende panik satisiyla bole terse dusuruyor direncten alsan biturlu almasan bi turlu. spotcular yaniyor arada(

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Yandik desene hocam byc zaten agir aksak cikiyordu simdi nasil olucak bilemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

@YENİ_BTC kisada dusus kanalinda 15.32 ustunde kalabilirse bir umit var. Simdilik izliyelim. Alim yapmayın. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bunu net olarak bilemeyiz fakat fikir yürütebiliriz. Piyasa negatif ise bu alım short likiditesini almak için veya short stoplarını çalıştırmak için yapılır.. şayet piyasa pozitif ise spot alım gelmiştir- karamsar olan satıcılarda bu fırsatı değerlendirip fiyatı geri eski seviyesine çekerek alıcıların tepkisini ölçerler. Yani yükseliş için ne kadar para harcayacaklarını görmek isterler.. yönüde baskın taraf belirler bunuda balina cüzdan adreslerinden veya yüklü alımlardan takip edip anlamaya çalışırız.

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Beklenti yukarı artık sanırım? Sayın @Luciferr01

0BeğenmedimŞikayet

Yako54 ()

Hocam btc nin bu son hareketiuzun yesil mum hemen ardindan tamami uzun kirmizi mum ne demek? asami yukarmi gider bundan sonra?

0BeğenmedimŞikayet

Sevda88 ()

Insallah. Teşekkür ederimm )

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Benim takibimde değil kaçırdım hocam. @By$hero2 daha iyi bilir

YENİ_BTC için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hocam perşembe yine birileri konuşacak. Eveleyip geveleyecek. Bir iki dalgalanma sonrası yön yukarı. Mayıs başı FED faiz kararı var. Beklenen 50 baz puan zaten piyasa bunu fiyatladı. 50 üzeri bir artış gelmezse yükseliş hız kazanır. Gelir ise aşağı yönlü dalgalanma sonrası tekrar yön yukarı olur: ipin ucundan tutmak gerekir mayıs başına kadar yükseliş olacağını düşünüyorum. Klasik. Tam uçuyoruz kaçıyoruz dediğimiz anda kafamıza vuracaklar. Biz ise inşallah vurmadan kaçacağız :)

Sevda88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sevda88 ()

Alım yapmaya çekiniyorum bakalim )

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Bende 98 den tersteyim yalnız değilsin kardeş

Ozoni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YENİ_BTC ()

Hocam merhaba ape daha yükselir mi

0BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

Eyvaallah ustad

0BeğenmedimŞikayet

Ozoni ()

Cok teşekkür ederim @Luciferr01 . Amin

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Tam dirençte almışsınız hocam . 74.50 üzerinde kalıcılık sağlayabilirse ay sonuna kadar 102 deneyebilir.

Ozoni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

2650 aşağısında güçlü bir kırmızı mum kapanışında.

Onur99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozoni ()

@Luciferr01 merhaba. Hayırlı bereketli günler dilerim. Avax hakkında bir görüşünüz varmi. 92 den tersleyip ve tedirginim :(

0BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

Dent stop kaç ustad

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

btc ye göre daha pozitif görünümde. Günlük RSI 50 üzerine atabilirse ilk hedef 3286 ardından 3951 e uzanan bir yolculuğu başlatabilir. Bu haftaki veriler iyi gelirse şayet

Sevda88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sevda88 ()

Günaydın ether yorumu rica edebilir miyim alım icjn?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum