Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 09:20:48
EUR 34.8065 09:20:48
USD 32.4083 09:20:48
ALTIN ONS $2302.4200 09:20:48

Konu: Abd 10 yıllıklar Dxy Altın Gümüş.

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
Arada bir Abd 10 yıllıkların yükseldiği ve onsların düşeceği ile ilgili yorumlar okuyorum olmaz diye bir şey yok belki de haklı çıkacaklar ama şu ana kadar gördüğümüz tablo böyle değil.
Gümüş onsta en son 15 Aralıkta 21,433 ü görmüş o tarihte 10 yıllıklar 1,462 şimdi ise iki katına yakın artmış 2,827 ama gümüş 25,644 seviyesinde ve yönü hala yukarı görünüyor. Rasyo gümüş lehine ilerlemesine karşın Altın onsta aynı şekilde sağlam duruyor ve yukarı istekli aksine eskisinden güçlü bir görüntü var. Şu ana kadar görünen dolar endeksi yükseldiğinde de fazla geri adım atmıyorlar ama endeks aşağı döndüğünde hızla yukarı yöneliyorlar. Bekleyip göreceğiz beklentim yukarı yönlü yanılabilirim ytd.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Allah razı olsun

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İKİZLER58 ()

Emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Herkes fikrini paylaşıyor sonuçta buraya yazarken bile aslında vaktimizde gidiyor kazandığımız bişey yok. Derdimiz insanlara bir şekilde yardımcı olmak ve gördüğümüzü buna göre aktarmak. Doğal olarak da insan olduğumuz için geleceği göremediğimiz için yanılma payımız yüksek o yüzden fazla kafana takma

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Helal olsun en büyük korkum tecrübeli görülüp zarara sebebiyet vermek.

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Seninde eline sağlık üstadım emeğin büyük hakkını helal et

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eline sağlık

Miryaz52 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Aynen o tarihlerde tam hatırlamıyorum şimdi ama bilgisayarı kapatmıştım oralarda biyerlerde günümüz grafiğinin neredeyse tıpatıp aynısı oluşuyor gibi benimde dikkatimi çekmişti

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Üstadım genel olarak bakarsan en önemli gördüğüm rakam 26.108 geriye doğru baktığında da hep üstü başka altı başka dünya olmuş gibi görüyorum geçen seferde yine haftalık üstünde kapatamadık. Üstünde en azından bir kaç gün kalabilseydik güzel olacaktı. Ama bir gün patlayacağız İnşaAllah. Ben siz varken benim konuşmam sizin emeklerinize ve bilginize haksızlık olur diye düşünürüm sadece fikir beyan eder danışırım hocam yoksa bende çok tecrübesizim şu piyasanın yanında

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alt yoruma ek ilginç olan bir benzerlik daha önce iki kere son döndüğü noktaya yakın yerden çıkış yapmış ve yukarı devam etmiş. Üçüncü kere olur mu bekleyip göreceğiz

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Miryaz52 alt yorumu sizin için yazmıştım.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Helal olsun estağfurullah inşaallah yetkiyi en kısa zamanda alır grafiklerinizi yüklersiniz yldıza aldanmayın siz benden daha tecrübelisiniz diye düşünüyorum.
kendimce araştırıp çözmeye çalışıyorum ama tecrübem ve bilgim yeterli değil bunu da arada bir belirtme ihtiyacı hissediyorum kimsenin benim yüzümden zarara girmesini istemem

26,310 direnci önemli diye düşünüyorum burayı kırabilirse trendin yukarı dönme ihtimalinin kuvvetleneceğini düşünüyorum ytd.

Eylül76 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Miryaz52 ()

Eyvallah üstadım ellerine sağlık hakkını helal et baya uğraşmışsın. Maalesef ben grafik atamıyorum ama sen varken zaten bize düşmez o iş. 10 yılda bir sistem değişiyor mu acaba diye aklıma gelmiyor değil bilemiyorum bazen bende çok kararsız kalabiliyorum bile bile göre göre . Normalden çok değişik hareket eden onslar var karşımızda alışmak zor olacak gibi ama bu olaylara rağmen ayakta durabilmesi güzel bir durum artık 2020 zamanı tekrar geliyor mu diye düşünüyor insan ister istemez…

3BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sağ olun size de.
Şimdiye kadar beklediğimiz sert çıkışı yapamadı hala 26,310 direncini kıramadı gerçekten karmaşık bir durum var ve karar vermekte zorlanıyorum gümüş 2020 yılından itibaren mayıs ayında çıkış yapmış. Şartlar hala lehine görünüyor ben bekliyorum ama yanlış işlem yapmanıza da sebep olmak istemem görüşlerimde yanılabilirim.

@Miryaz52 gümüşün 2011 yılına kadar mayıs aylarındaki performansı iyi 2020 yılına kadar ise düşüşler olmuş 2020 yılından sonra ise yükseliş.
Son dönemde 10 yıllıklardaki ve dxy deki yükselişe rağmen gümüş yükselmeye devam etmiş bütün olumsuz şartlara rağmen gerilememesi ve yükselişini devam ettirmesi sıçrama yapar mı fikrini akla getiriyor düşürmek için daha ne yapabilirler bilmiyorum ama hiç bir şeyin garantisi yok.

1BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Oooo hocam alakanız için teşekkür ederim Allah razı olsun hayırlı sahurlar

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Eylül76 alt yorumdaki hiç bir grafik benim yüklediğim grafikler değil. Tekrar yüklüyorum çıkarsa

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Garantisi olmamakla beraber gelebilir son dipten tepeye çektiğimizde önünde 0,786 26,310 direnci var önce burayı kırması gerekir. Ben hala geri çekilmelerin sınırlı olacağını ve kısa süreceğini düşünüyorum. Beklemeyi tercih ediyorum benim şahsi kanaatim böyle ama yanılabilirim ytd.
Daha önceki yorumlarımda bahsettiğim durum şimdilik devam ediyor gümüş dxy deki ve 10 yıllıklardaki yükselişe rağmen fazla geri adım atmıyor aksine yukarı
devam ediyor. Rasyoda da şu ana kadar gümüş lehine hareket var.

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

hocan ne dersiniz 12 70 ler geliyormu dur

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum