Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:55:50
EUR 34.7748 07:55:50
USD 32.4684 07:55:50
ALTIN ONS $2337.9850 07:55:50

Konu: Dolar x Japon Yeni

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Ben şu sekilde düşünüyorum. 132.5 üzeri olursa dxy de altin kesisim olur

De_Ville için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

Dxy'deki Altın kesişim gerçekleşirse 132,5 üzeri de mümkün.

50_ot_dalgalar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Teşekkür ederim emeginiz için. Sizden 3 saat sonra boj faizi sabit bırakmıs ani yükselişe sebep olmus. Benimde grafikte gördügüm benzer hocam. Yani suan tek dönüs belirtisi uyumsuzluk ve göstergelerin şişmesi. Ama döndü ve ya düzeltmeye başladi diyemiyoruz. Bende bir 132.5 rakami var bakalim oradan dönecek mi

1BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

Günlükten baktım. Trend gücünü koruyor. Yani yükseliş için bu anlamda engel yok. Bollinger üst yanağa yapışık mumlardaki yükseliş azalmış. Yanaktan ayrılma mevcut ama bu haliyle döndü düşüyor demek iddialı olur. Bu durumda uyumsuzluklara bakmak lazım gelir benim için. RSI uyumsuzluğu var zaten.

Geriye bir de mum formasyonu kalıyor. Haftanın son günü yarın ve o son mumun 'asılan adam' olup olmadığı belli olacak. Günlükte 126 haftalıkta ise 118 teyit yeri olur. 126 altı kapanışta kısa bir işlem ve 118'i ertesi cumaya kadar beklemek bir yol.

Ama bu rakamlar hep yükseliş trendinde olduğumuzu unutmadan düşünülmeli. Yani bahsettiğim kısa işlem stoplu ve düzeltme içinde olabileceğimizi anlatır. Düşüyor demek için 118 altı cuma kapanışları ararız. E o zaman zaten %10 kârdan zarar edeceğiz denilebilir.

Doğrudur. Bu parite nin 100-130 arası hareketinde %66'sını almak için %33 feda etmek anlamına gelir. Uzun vadeli işlerin de maliyeti budur.

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Acelesi yok hocam musait bir zamanda..

0BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

İftar arefesi mümkün değil bakmam, baksam da görmem zaten=)

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Hocam selamlar, geceniz mubarek olsun. bu parite ye günlükten yada 4 saatlikten baktınız mı?
Yada bakabilir misiniz?

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Anladim. Orda uyumsuzluk var evet.

0BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

2015 gösterge değeri ile bugünün göstergesine baktım.
2015 fiyat ile bugünün fiyatına baktım.

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Burda macd için bahsettiginiz uyumsuzluğu biraz açar misiniz

1BeğenmedimŞikayet

De_Ville ()

Belki omuz- baş- omuz olacak. Ama bu parite den bir sekilde fayda gelecek.

gökyüzümavisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gökyüzümavisi ()

Elinize sağlık hocam. Bu parite yi sizin yorumlamanızı bekliyordum. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

50_ot_dalgalar ()

Emeğiniz icin teşekkürler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum