Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 18:00:42
EUR 34.9839 18:00:42
USD 32.2051 18:00:42
ALTIN ONS $2414.8350 18:00:42

Konu: Gümüş Altın Dxy Rasyo

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
Bundan önce gümüşün tepe yaptığı noktalara baktığımızda dxy ve rasyonun aşağılarda olduğu görülüyor.

Son aşamada ise dxy deki yükselişe rağmen altını n ve gümüşün yükselmeye devam ettiği dxy de geri çekilme olduğunda ise daha da hızlı yükseldikleri görülüyor.
Özellikle rasyoda gümüş lehine olan aşağı yönlü hareketin bu şekilde devam etmesi halinde kısa dönemde yeni zirveler yapma ihtimalini gündeme getiriyor.
Önümüzdeki iki hafta içinde yukarı sert bir sıçrama olabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Bende sasirdim abi sistem hatasidir eyvallah abi

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kardeşim neden böyle oluyor anlamadım gene alakasız grafik çıkmış bu benim çok eski çalışmam. Şu an dolar için kısa vadede 13 TL gibi bir beklentim yok.
Eğer 8 TL lerden 18,36 lara kadar bırakıldığında baştan planlanmış bir durum yoksa şu an dolarda 13 TL yi görmüyorum.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Gerçekten çok karmaşık içinden çıkılması zor bir ortam var hele ki bu makaslarla bende işlem yapamıyorum. En son dolar la birlikte ons düştüğünde 11,44 lere kadar biraz daha gümüş ekledim.
Elinde dolar ile euro varsa euronun yukarı dönmesini bekleyip o on ucuz olanlara kademeli geçip gene yatmayı deneyebilirsin.
Parite işleri için isterseniz @calculator @Ademcan @ASRN ve @By_tarafsız_adam danda fikir alın son dönemde ben başarısızım.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

dolar da 13 lere gelir mi abi grafikte oyle anladim

0BeğenmedimŞikayet

avcilar34 ()

Eline sağlık ustam

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Daha önce de beklentimin yukarı olduğunu paylaşmıştım pek geri adım atacağa benzemiyor ama her şey mümkün olmaz diye bir şey yok.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Yok elimde fazla TL yok sadece sordum usd ve batık euro var elimde malesef ons a geçemedim bir türlü

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Eline saglik abi altin onsda bi duzeltme gelir mi sence

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

dolar TL de aşağı yönlü hareket ediyor emin değilim ben almam ama kazandırmaz da diyemem. Elinde TL fazla ise istersen bir parça al.
Tam orta yerde şahsi kanaatim böyle yanılabilirim ytd.

Son olarak NOK u uzun süredir takip etmediğimi bu konuda yeterli araştırmamın ve tecrübemin yeterli olmadığını belirteyim.

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Günaydın nok alım seviyesinde mi sizce

1BeğenmedimŞikayet

Unutulmaz_ ()

Aynen bir tepe bekliyoruz bizde baya altta kaldık inşallah gelir o tepe

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum