Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 03:18:36
EUR 34.7671 03:18:36
USD 32.4015 03:18:36
ALTIN ONS $2302.9700 03:18:36

Konu: Btc günlük

⭐⭐Hayalbaz35 ()
Bitcoin

Yiene günlük desteğe geldik burayı kırımaması gerekiyor. Hacim olarak düşük btc .
Btc. Dominance yükselişte saatlik, altcoinler için sıkıntılı mağlesef. Durumumuz budur arkadaşlar. Umarım buradan döner

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Ne söylediyse inşallah geçekleşecek

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Hayalbaz 52 k yi görse bırak elinde tutmayı zincire bağlasan burada 5 dk daha tutamazsın neyi var neyi yok 1 sn düşünmeden satar kaçar ve bir kötü kabus gördüm uyandım der hala soruyormusun satacak misin diye:))

Doların_mı_var_derdin_var için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Doların_mı_var_derdin_var ()

50.000 de, elinizdekilerin hepsini satacak mısınız

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Ne tesadüf geçmis formasyonu da mevcut 42800 üstü 52000 yolculuğu başlar, 50000 sonrası mal boşaltma yapacağım nasip. Ytd

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Şahsen daha yeni başlıyor. Hedef 52000 lakin 50000 üstü mal boşaltma başlıyacağım. O zaman olunca grafik ve fikirlerimi açık net şekilde beyan edecem Allahın izni ile

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam yükseliş trendi kırildi. 50ler hayal mi

2BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

6 saat içinde tekrar aynı desteğe geldi arkadaşlar sizin için uğraşıyor bu saatte bir olumlu mesajınızı görürüz umarım. Stopsuz devam edeceğim. 50000 üstü olduğu zaman nokta atışı ile yerleri söyleyeceğim nasipse. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Dostum altları için söyledim btc . Dominance yükselişte olduğu için ezildi ama btc düşmezse dominansda döner

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Kardeşim geçmiş formasyonlarıma bak öyle konuş. Bizde öyle kıvırma olmaz. Senin gibi gereksiz kişileri de engelliyorum mubarek günde insan yaranamaz.

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Amacı 42k gele gide gele gide altları ezmek heralde.

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Tam bir saat önce paylaşım çok şükür destek iyi çalıştı ama hala korkulu zaman geçmedi mağlesef. Asıl 43750 üstü günlük kapanış tekrardan 45000 asıl kısa vade hedefim 52000 dir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Yiene günlük desteğe geldik burayı kırımaması gerekiyor. Hacim olarak düşük btc .
Btc. Dominance yükselişte saatlik, altcoinler için sıkıntılı mağlesef. Durumumuz budur arkadaşlar. Umarım buradan döner

https://altin.in/bildirim
Ne demişim umarım burdan döner düşüş devam eder dememiştim. Tam oku lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Dip yer dedim buradan dönmezse bende satacaktım dostum. Lakin kaç saattir hacim siz ve btc . Dominance altcoin aleyhine gidiyor. Ne dememi beklersin. Önemli olan destekten döndü mü?

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Arkadaşlar dipten paylaştım umarım burası dip der dedik inşallah öyle oldu. 15 dk pozitif döndü

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum