Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0975 18:20:03
EUR 37.6360 18:20:03
USD 34.2675 18:20:03
ALTIN ONS $2642.6550 18:20:03

Konu: btc 4h

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Wif gibi 0.39 lardan 3.50 yapan coinlere dayanamıyorum tekrar pump dan ziyade dumpa müsait oluyorlar genelde 0.68 lerde longu kapatma saflığı yaptım wifte :))

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam yukseliste long iyi oluyor :) destege geliyor aciyorum 10 20 dolar cikinca kapatiyorum. Sonra tepeden yine 1 dakikalik destege gelince yine tepki ye oynuyorum :))

Ben hic short acmiyorum hocam liq olma durumu için. Long da çakilsada dipte spot icin beklemedeyim zaten :))

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yükseliş baslarsa long işlemler artar basladun da o kolay 73 den short var gerekirse stoplar longa gecerim ; ))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

51k da bende var hocam o yuzden alim yapmadim hala ama 66.2 gecerse bence yukselise baslayacak ama 77k max olacak sekilde

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

83 k bende b3kliyordum falat kar satışları oldu ve iniş hattına daldı btc şimdi fib seviyesi 52 bin ci varinj test eder yada 68 bin uzeri giderse kendini kurtarır
Long short ve spotta btc kasası karda onlari cebine indirmeden zor artar bence

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hocam ben bi 85k bekliyorum aslinda dusus olacaksa oradan olmali :))
Yeni yukselis kanali acilmali yani

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@LosAnarquista60 hocam iki sene önceki grafik ve yükseliş kanali nasıl görünüyor sizce?
Yeni bir yükseliş kanalı mı yoksa düşüş kanalı mı başlar şimdi onu incelemek lazım; )) slp ve diğer altcoin lere de rota çizer
Btc yada total grafigi çok farketmiyor

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Slm hocam mana 0.80 den 5.90 a gelmiş inislerde satış yemiş yada kar satışı yapmış
0.80 den artan coin şimdi 2 40 ise 2.13 aşağısı 1.70 ordam 0.80 lere geliş riski göz önüne alınarak 2.90 ve 3.50 üzerinde kalırsa eski seviyelerine artar yoksa dibe hareketi hiç şaşırtmaz
Rakamlar ortada tarafınızı siz seçip takip edin kolay gelsin

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam manaya ne dersin. Al gibi göz kirpiyorr

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum