Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 01:26:40
EUR 34.7956 01:26:40
USD 32.4382 01:26:40
ALTIN ONS $2305.0500 01:26:40

Konu: BTC Günlük Grafik Görünümü 07.04.2022

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC'nin günlük periyod akışında şuan grafikte gözüken 20 günlük MA seviyesinin Altın a sarktığı göze çarpıyor ve günü de bu seviyenin altında nötr bir şekilde kapatmış ancak haftalık görünümde haftalık 20 MA 43.8K$'a yakındır ve bu seviyenin altında özellikle haftalık kapanışlar yapılmaması bir bakıma yükselişin devamı için önemli bir noktadır..

BTC bugün 42741.52$ seviyesine dokunmuş görünüyor ve şuan da grafikte de gözüken % 0.5 FiB seviyesinin üstünde seyrine devam ediyor (42K$-42.5K$) bölgesinin altına sarkmaması ihlaller sözkonusu olabilir özellikle bu seviyenin altına sarkarsa şayet günlük görünümde günlük MA50 & MA100 41.7K$ civarına kadar risklerini kısa vade de uzatması sözkonusu olacaktır..

Şuan günlükte RSI'nin de 50 altına sarkması nötr bir durumu ortaya çıkartıyor olduğu ve 50 üstüne atarsa şayet günlük MA20 ve regresyon ortabandı kısacası ve aynı zamanda % 0.618 FiB seviyesine de denk gelen 44.7K$ üstünde günlükte de pozitif duruma geçmesi şeklinde sözkonusu olacaktır.. FED tutanakları ile piyasaya korku salmaya başladılar..

BTC'nin taban oluşturması ve sıkılaşması izlenmelidir, bu bölgede ki sıkılaşma ve destek toplama sürecini şimdilik özellikle haftalık kapanışlara odaklanılması ve pozitif yapımızı az çok korumamız sözkonusu olmalıdır dostlar bilginize..
Şimdilik herkese bol kazançlar..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

İnsan_kaynakları ()

Üstadım teşekkürler elinize sağlık. Ben de alt coinlerden tersdeyim maalesef ama ümidim var mutlaka düze çıkacağım buna inanıyorum. Panik yapmıyorum. Sizleri takip ediyorum. Saygılar, iyi çalışmalar dilerim.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler değerli dostlar,

@seke @IGASSAL

Piyasaya yeni girenlerin en büyük hatası ise siyah yada beyaz olarak bakmasidir.. Fiyat hareketleri inişli çıkışlı kısacası zig- zaglar halindedir.. Harekete odaklanın.. Vade bazlı trendleri takip edelim.. Piyasa kırmızı iken parçalı/kademeli alımlar yapın.. Aldım kenara attım diyenlerle sürekli alıp satacağım diyenlerin stratejisi ASLA bir olamaz..

@Acemi_borsci tşkler kardeşim sana da kolay gelsin, fazla özletme kendini..

@Dolp_hin seni buralarda görmek güzel, bol kazançlar..

Borsacı34_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

seke ()

Emeğinize sağlık teşekkürler sn codex

1BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Bu güzel yazınız için teşekkürler hocam. Hepimize bol kazançlar hayırlı günler.

1BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Bu güzel yazınız için teşekkürler hocam. Hepimize bol kazançlar hayırlı günler.

1BeğenmedimŞikayet

Dolp_hin ()

Emeğine sağlk değerli codex

1BeğenmedimŞikayet

Borsacı34_ ()

Emeğinize saglik hocam, Şu zor zamanda önümüzü görmemize yardımcı oluyorsunuz ümitsiz arkadaşlara Işık oluyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

eline sağlık dostum FİSUSDT için yorumun nedir

9BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Nerdeyse btc 1 aydır aralıksız yükseliyor.. Şurada topu topu 2 gündür düşüyor.. 32950.72$ hatta 37.5K$ seviyelerinden bile daha da aşağı düşecek diyenler bugünde çıkar yarın da çıkar ortalıkta ben demiştim der bu bitmez, maalesef burası da böyle bir ortam, pek fazla kale alınacak kişiler olmadığını ifade etmek isterim.. Önemli olan trade etmeyi öğrenmek ve stratejimizin hedeflerimizin dışına çıkmamak ve parite illaki düşer ve yükselir herkes bir gün mutlaka haklı çıkıyor, çıkacaktır da.. Bizler fiyat seviyeleri arası trade yapmayı öğrenelim çene yapmak zaman kaybından başka birşey değildir.. Piyasa yatırımcısı % 80 oranı ile çoğu kimseler altkoinlerde ve zararda, terste diyebilirim.. O yüzden BTC'nin altkoinlerdeki dominansi BTC yükselirken değil BTC'nin stabil ve yatay konumda iken düşebilir olduğunu da bilelim.. BTC'nin özellikle stabil bir şekilde devam etmesi halinde BTC. Dominansinin aşağı yönlü hareketleriyle birlikte adım adım altkoinlere yeniden yükseliş fırsatı tanıyacagini bilelim yeter..
Şimdilik bol kazançlar..

@H2R @IGASSAL tşkler sizlere de bol kazançlar hayırlı günler..

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Saolasin dostum yükseliş yakındır

1BeğenmedimŞikayet

IGASSAL ()

Emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Eline sağlık hocam. Yine yaktılar piyasayı. Sabretmek lazım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum