Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 03:58:31
EUR 34.7748 03:58:31
USD 32.4684 03:58:31
ALTIN ONS $2337.9850 03:58:31

Konu: Gözde Girişim 1d

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Storm1453 ()

Anladim tesekkur ederim

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

yo, çok zamandır gözde alıp satmadım ben.. arkadaş eski bir muhabbetimizi atmış..

Storm1453 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Storm1453 ()

Sizde gozde var mi sattiniz mi acaba

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

sen tutturunca niye beni tebrik ediyoruz ki? ama olur yani, beni tebrik edelim evet, şahaneyim ben, muhteşem analizlerim var :D :D

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

@Hanım_Teyze gözde güzel artmış tebrikler; ))

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben kâr haberi veririm zaten, öyle daha hoşuma gidiyor. bir de sabrım var, vadem var.. şansıma mı bilmiyorum ama zaman içinde kâra dönüşmeyen zararım pek olmamıştır, kaderimse beklerim :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Inanin içmiş kadar oldum kar haberleriniz yeterli benim için arada ufak zarar olsa da yazmayin :) stop sonrası parcali alimlar iyidir eğer hisse sağlam ise

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

valla artık nasıl teşekkür edeceğimi bilemiyorum, çay kahve ne istiyorsan ısmarladım say n'apiim, mümkün olsa ısmarlardım :)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Inanin hiç beklentim yok site eski nikimde bitti benim için arada vakit geçsin diye yazıyorum birinci grafikte hazir formasyonlar var onları ekleyin
2. grafik 50 ve 200 ema 3. Alternatif şimdilik yok sonra alirim ; )
Gunlukte ve 4 h da belirsiz bir obo var ve 5 70 lerden yükseliş yapan gözde ile olumlu bir şeyler kap haberleri varsa tmm yükselişe devam edebilir yoksa 9.80 ve 10.60 geçemediği sürece bence fazla ışık yok teknik görüntü olarak

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

zahmet etmeyi tercih ederim, benim için bu şartlar Altın da teşekkür edebilmenin bir şekli, ısrar ediyorum yağdırıcam :D

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Like için hiç zahmet etmeyin benim siteden herhangi bir beklentim yok takip edip değer verem birkaç kişi hatırına yazıyorum ve yazmaya devam edicem

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

bu üye için günlük layk hakkımız bitivermiş, daha çok 4h bakıyorum ben, şimdi sayende bir şey fark ettim, uzun vade düşünmüyorsam, günlüğe baksam bile ona göre hareket etmek mantıklı değil... hakkını helal et, çok yordum bu ara, iyi haftalar :)

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Kolay gelsin efenim saygılar 1 saatlik ve 4 saatlik grafikler daha çok işe yarar 1 g sadece inceleme ve durumu için işe yarar ben fazla bakmam 1 g bana uymuyor; ) uzun vade beklemem ben şimdilik

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

alışkanlık o @ntmen_x piyasası kapalı ya 1g bakasım geliyor, anladım ne demek istediğini ama, dikkate alıcam, yorum için teşekkür ederim, @_delioglan_ üst yorum, gözde için.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Hanım teyze macd rsi tmm da neden 1 g grafik uzun vade mi ? 1 h grafik 8.50 ve 8.15 oradan 6 civarı inişi göze alarak 9.90 ve 10 .80 uzeri 13 kar cebe yaparak garanti alımı seçin derim kar satışı ve endeks inişi olursa 6 civarlarında stop lu şekilde alınır sermaye yatırım ortaklığı hisseleri spek hareket eder fazla miktar almayin elinizde kalir

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

uğraşıyorum biraz anlamak için, teşekkür ederim bereketli kazançlar :)

_delioglan_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_delioglan_ ()

Maşallah diyorum baya geliştirmişsin emeğine sağlık uzun bir süredir yatay da evet hamle zamanı gelmiş gibi görünüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

üst direnci demeliydim galiba..

2BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@_delioglan_ Halil böyle çizdim, alttan gelen desteğin sınırında, bulut altında olduğundan düşüş bölgesinde ama bulut içine hamle yapmış, girerse bu bulutun üstüne kolay çıkar sanırım çünkü incecik... üst desteği kıramadığını görüyorsun, değip değip dönmüş, 9,50 üstüne çıkacak ki onu aşsın... da böyle olmaz tabii, yardım istemek lazım, kime baksam çevrimdışı; @ntmen_x müsait olunca bakar mısın acaba?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum