Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0669 01:34:05
EUR 34.5975 01:34:05
USD 32.3912 01:34:05
ALTIN ONS $2291.3450 01:34:05

Konu: BTC Grafik 26.03.2022

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..
Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu ve güzel bir haftasonu geçirmeniz dileğiyle..

BTC dün grafikte de gözüken 45137.12$ seviyesine kadar yükselişini sürdürmüş görünüyor ve dünkü en düşük seviyesi 43616.88$ iğnesi de göze çarpıyor olduğudur.. btc bugün 44.340$ seviyesinde güzel bir kapanış gerçekleştirmiş olduğu haftasonu kapanışına kadar bu seviyelerin üstünde kalırsa şayet yukarı yönlü dirençleri kırmayı yeni haftayla birlikte yeniden denemesi sözkonusu olacaktır.. BTC'nin şuan kısa vadede yükselen bir trend çizgisinin mevcut olduğu ve saatlik grafik akışında 50-100-200 SMA gibi HO'ların üstünde 20 SMA yeşil çizgi HO kısacası % 0.618 FiB seviyesinin üzerine çıkması durumunda % 0.786 ve ardından 45137.12$'i kırmayı denedikten sonra (45.5K$-45.850$) seviyelerinin üzerinde özellikle 2 gün üst üste kapanışlar yapması durumunda yukarı yönde (48.000$-52098.60$) bölgesine doğru gitmesi olasılık dahilinde sözkonusu olacaktır..

Aşağı yönde ise sırasıyla gidecek olursak şayet, şimdilik trend çizgisini koruyamazsa 50 SMA mavi HO % 0.236 ve dik4gen kutusu bölgesi dünkü en düşük seviyeye doğru destek ve güç alması şeklinde risklerini uzatması beklenilebilir.. BTC'nin şuan düşük diplerinin oluşumu da göze çarpıyor ve akümüle olup yatay bir şekilde hareket etmesi altkoinlere tekrardan canlılık ve hareketliliklerin olması ve gözlemlenmesi olacaktır.. Saatlik MACD şimdilik sat konumunda ve kırmızı mumları yakmış olsa da RSI'nin 50 üzerinde kalması pozitifliğini sürdürmesi ve yatay bir şekilde hareket etmesi şeklinde beklenilebilir olduğudur..
Şimdilik herkese bol kazançlar..

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Günaydin hocam loorping grafigi mevcut mu saygilar

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Ne güzel anlattın gene, varol dostum...

1BeğenmedimŞikayet

19ayar ()

Geçen LRC için potansiyelini söylediğiniz öneriniz vardı. Değerlendirdik çok teşekkür ediyorum.
Buna benzer önerileriniz bekleniyor, bilesiniz.

1BeğenmedimŞikayet

Tuğbiş ()

Emeğine sağlık sayın Codex bol kazançlar dilerim:)

-1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

önumuzdeki gunler bereketli ve cok kazancli olacak insallah#herkese...

12BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

btc 30K$ hatta 28.600$'a iğne attığı zaman diliminde de bu platformda eller titrerken haftalık MA50'yi İbrahim'le birlikte savunmuştuk, ve bu ay da ise FED savaş söylemleri kritik ve politik gelişmeler varken bile fiyat olarak düşük seviyeler test edildiğinde bile piyasa yapıcılar sizleri soktukları psikoloji nerdeyse 20K$ ve daha da alt seviyeler olacaktı çünkü o seviyeleri herkes bekliyordu, beklenen olmaz ve korkmayın diyerek trend esaslı gitmeniz için bu süreci adım adım izah etmeye elimden geldiğince çalıştım..

Bundan kimsenin şüphesi olmasın ama 30K$ şimdi gelse kimsecikler yeniden alamaz ve şuan dünyada herşey değişiyor.. Bugünlerde ve yükselişlerde herkes fenomen olur ben bildim ben bildim diye söylemler her daim yükseliş naraları atılır yükselişlerde ve özellikle altcoin sezonlarında neye el atarsanız atın yükselir, yükselecektir de, önemli olan düşüşlerde her daim yanınızda olanların az çok kıymetini bilmeniz olsun.. Hangi FUD haberi salarlarsa salsınlar, bu piyasa gelişmekten ve büyümekten asla alıkoyulamaz.. Bu yüzden içiniz rahat olsun.. Bugün ve yarın için değil gelecek için yatırımlarınızı yapınız..

@RXZ5K2 @gazi45 bol kazançlar, mutlu haftasonları dilerim..

fikirtepeliibiri için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

eline saglik#dostum...

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hayırlı günler hayırlı işler bereketli kazançlar sağlıklı huzurlu mutlu tatiller olsun İnşaALLAH Hocam
Elinize sağlık teşekkür ederiz güzel paylaşım için sağolasınız.

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın ve tşkler değerli @mevlutefe Hayatta, nasip diye birşey vardır ki, 2 cihan birbirine çarpsa da o'ndan öteye bir adım dahi atılmaz..

Hayatta böyle değil midir zaten,

Hep koşarsın, yetiştiğin sadece senin nasibindir diyelim..

Bol kazançlar, mutlu bir haftasonu olması dileğiyle..

mevlutefe için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

btc son zamanlarda FED'i de atlattıktan sonra grafiğe uygun bir şekilde ve tahmin edildiği gibi ilerliyor diyebilirim.. Artık Aylık açılış seviyesinin de üzerinde hareket ediyor olması bile Nisan ayına pozitif bakmamıza sebeptir..

Günden güne gün kapanışları da üst noktalarda gerçekleştiriyor.. Bugünlerde bu seviyeye ve civarina bir test fena olmaz.. BTC'nin 45K$ üzerinde ve 43K$ arasında bir süre akümüle olması bile altkoinlere de canlılıklar ve hareketlendirmeler sözkonusu olacak diyebilirim..

Özellikle ETH çok daha sağlam durursa altkoinler kısa vadeli yükselişlerine devam etmesi sözkonusudur.. Eskilere pek takılmamak gerekiyor o zamanlarda haftalık MA50 seviyesini savunmuştuk ve geçmişe bakarak ders almamız tabii ki gerekir.. Geçmişe değil de ve önümüze çıkan engellere takılsak hep düşeriz.. Basamak dersen şayet buna basamak basamak yükselip gideceğini de bilmemiz gerekir.. Boşuna kafaya takmamak lazım bazı şeyleri, nasipse olur durduramazsın.. Nasip değilse istediğin kadar uğraş olduramazsin, bilmem anlatabildim mi..
Bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

fikirtepeliibiri ()

19 mayıs 21 temmuz arasında burun
toprağa bakıyordu herkes 20 bin bekledi
şimdi ise 2 aya yakındır burun havada çıkacam havası verip cakarlarmı

0BeğenmedimŞikayet

fikirtepeliibiri ()

39 altı beklentim yok cunku daralan
kanalda dip yukarı cıkıyor tek korkum
temmuzda 20 bin geliyor dedirttiler
roketledi şimdide aksi olursa
diye korkum var

1BeğenmedimŞikayet

mevlutefe ()

Sn Hocam @CoDeX© Güne sizin aydınlatma yorumlarınız ile başlıyoruz emeğiniz gerçekten muazzam insani olarakta kişilik olara ta ahlaki olarakta örnek bir insansınız başarılarınızın devamını diliyorum

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Haftalıktm grafikte her ne kadar haftalık MA20 & MA50'nin Altın da kalsakta şuan bu seviyeler bugün güncel olarak (45.3K$ civarı ve 45.850$ civarı) yakındır ve bu seviyeler üzerinde haftalık kapanışlar yaptığı takdirde 39K$'ın gelme olasılığı da düşüktür.. Görüyorsun ki adım adım her ne kadar FİBO gibi HO'lar gibi seviyelere inanmasaniz da, yukarı yönlü hareketlerine devam ettiğini açıkça görüyoruz..

0BeğenmedimŞikayet

fikirtepeliibiri ()

ben nisan ilk hafta 39000 a kadar
çekilme bekliyorum. Bakalım fikrim tutacak mı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum