Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0854 06:43:25
EUR 34.9925 06:43:25
USD 32.2166 06:43:25
ALTIN ONS $2411.5800 06:43:25

Konu: Uni...

⭐⭐LostPassenger ()
Bitcoin
Bizim için bir kişi de bir bin kişi de bir...

Belki stop olmayıp devam eden vardır..

Kısada 4s de

Günlük de

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

ne uniymiş kontrollü çıkıyor maşiallahı var sağol uni için.

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Sorma dostum beraber aldığımız gün stop olduk bir daha almadım neredeyse %20 yaptı ya

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Kankitom 16 roket var:)))

2BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Yavas yavas ilerliyor...
8.50 den bu yana her kademe hedef tek tek geldi...

0BeğenmedimŞikayet

Yasemn ()

Hocam merhaba chr long için uygun mu

Mygt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Rica ederim.
Demekki devam eden varmış...

Mygt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mygt ()

Grafiğinizi inceleyerek kafama yattı aldim ben stop koymadım karla sattım teşekkürler. like

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

Hadi ya vazcaydım o zaman :)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Cok oyalar cok zamanını götürür

DELTA_FORCE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

10.80 üzeri kaldığı sürece hedef 14 gözüküyor

Şenoll_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Rvn için ne diyorsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

DELTA_FORCE ()

stop oldum kardeşim hiç önemli değil ada. yı gözüme kestirdim onu bekliyorum şimdi biraz daha düşerse alacam

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Uni için yükselişe devammı yani doğukan hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum