Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0873 18:23:48
EUR 35.0487 18:23:48
USD 32.2112 18:23:48
ALTIN ONS $2408.7050 18:23:48

Konu: etcusdt

⭐⭐ntmen_x ()
Bitcoin

43,20 stoplu 49 direnc etc
2,11 ve 2,04 kesin stolu imx hedef 2,80
kar cebe ve düşüşlerde stop yapmayı unutmayın
50 ve 100 dolar dan fazla giriş tavsıye etmem ufak miktarla şansınızı deneyın

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mazar ()

eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

anlayıp uygulamayana helal olsun : )))

ntmen_x için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Elden geldikçe sabrediyorum alim satım larda risk sizin kar sizin
Biz sadece stop ve yükseliş yazarız anlayıp uygulamayana helal olsun

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

lütfen biraz sakin arkadaşım biz sizin sayenizde kazanıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@LostPassenger artık grafik paylaşımı yapmama kararı aldım
Puanlamayi da kapattım ödül alan arkadaşlar var onlar devam etsin sitede çifte standart var istifa etmeden yapılan haksızlık bitene kadar yazmaya devam edicem iptal etme hakkı ad. minde iptal ederse teşekkür ederim şimdiden

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@admin sen bari şuna bi like at swup tır nokta atışı olmamış 48.83 te kalmış idare edin

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@LostPassenger emeğe saygı örneği 1 like var onuda ben verdim; ))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Şu an için 55 k hayal gibi iniş ve yükseliş yaparak gelir oraya her 300$ ve 1000 $ inişi altcoin katliamı yaparak altları ezerek yoluna devam eder btc yada eth total para giriş ve çıkışları ile
O yuzden stoplara uyup kar cebe yapan zarar etmez en azından

Yusufipekk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Hocam 55500 56 olacak gibime geliyor.
Önceden dedigim gibi risk alıp ful mala girmiştim.
Bence 2 deneme yaptı 45 46k seviyesinde daha önce bu sefer basaracak ve onü açılacak işallah

0BeğenmedimŞikayet

Yusufipekk ()

52 55 gelmesin kademe kademe yükselirse daha garanti olur yoksa şuan 55 gelse balon olur patlatirlar

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

41300 denemeden 42500 den artan btc ye 42500 aşağısı olmadıkça 52 ve 55 k yolunda başarılar dilerim

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

43.30 dan 42 68 e jnen etc 47 mi olmuş hiç haberimiz yok ; )
@LostPassenger @Roketci_1234 btc ne alemde ? Oda 44 k olmuş

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Bosver sen fırsata cevir olayları :)
Yada araştır bak.
Sürekli hazır balık yerine balık tutmayı öğretmeye calısıyorum :)

emreckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Takiptekal ()

Gerçekten adamsın

LostPassenger için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emreckk ()

hocam bunun için kayıt falan mı olmak lazımmış ben dümdüz spottan aldım :dd

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Eyvallah usta

Edeple gelen lütufla ağırlanır her daim.

Uzun süredir konforda olan bazı kişilerin konforlarını kaldırıcam bugün. Umarım yanıltmazlar...

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Sağol kral bende kahvelerinizi vereyim
@Derinn_35 burada Doğukan ve bazı arkadaşlar dan öğrenip kripto piyasalarında tehlike li bir yerde işlem yaparken nelere dikkat etmek gerekli ben ufak çapta zarar yaparak öğrendim kaybolan miktar kimine göre ufak kimine göre hatırı sayılır olabilir maksat varsa bilgimiz burada paylaşmak Doğu yada ben yada @Roketci_1234 zaten kendi işlemlerinizi yapacak alt yapı bilgi ve donanıma sahibiz
Anlık piyasa ile ilgili paylaşımları Doğu yapıyor zaten emeklerine sağlık diyeyim :)
Start ve stoplara uyan kar cebe yapsin

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Tşk. ler pozitif yorumlarınız için o, sizin kalbinizin güzelliği

Btc için 41300 ve 40 800 aşağısı iniş olmadıkça sıkıntı yok şimdilik 1 h grafige göre 40.800 dip ve yükseliş yapması halinde 45300 civarı artış görünüyor bence yükseliş yapar
İyi geceler bol şanslar

https://altin.in/bildirim
Sin yoruma göre 41 800 e iniş yapıp dibe gitmeyi tercih etmediyse btc 43800 u kırarsa 45300 lere gelir inş

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Bereketin bol ola ıdolum

Yapustur :))

1BeğenmedimŞikayet

LostPassenger ()

Verdim usta

1BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Evet herkese çok yardımcı oluyorsunuz çok teşekkür ederim güzel insan :))) çok bereketli kazançlar size herkese

0BeğenmedimŞikayet

fthglr ()

Yorumunuz çıkmış. Zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

Ben tşk ederim grafikte gördüklerimiz ne ise onu yazmaya çalışıyorum bazen bildirim fazla olunca arada yorumlar çıkmıyor son yazdığım coin ler de yanıltmadı şükür artık biraz kar edelim :) tabi btc musade ettikçe btc yada diğer altcoinler için elden geldikçe pozitif yorum yapmaya çalıştım dip ve düşüş bekleyenlere de saygı duyarım fakat piyasayı ne kadar iyi okursak o kadar iyi olur neden biz kaybedenler sıralamasında ülke olarak ilk sıralarda olalım? Hareketi bitmeyen coinlerde ısrar etmemek lazım çeşit fazla tuzaklar fazla

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Çıkmış yorumlarınız Sn. ntmen_x
Emeğinize sağlık bide pozitif yorum için ayriyeten teşekkür ediyorum:))

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@fthglr alt yorumda btc ile ilgili Yazdıklarım çıkmamış sa kota ya girmişim dir :)

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

44.20 olan etc 45.20 ve 2.23 olan imx hedeflere gelecekmi bakalim @LostPassenger @Roketci_1234 krallar like vermeyi unutmayın:))

2BeğenmedimŞikayet

ntmen_x ()

@mazar hocam a. slm
Btc için 41300 ve 40 800 aşağısı iniş olmadıkça sıkıntı yok şimdilik 1 h grafige göre 40.800 dip ve yükseliş yapması halinde 45300 civarı artış görünüyor bence yükseliş yapar
İyi geceler bol şanslar

fthglr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

fthglr ()

İyi geceler diliyorum. btc için düşünceniz nedir. Sizce yön ne tarafa?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum