Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0673 19:42:48
EUR 34.6967 19:42:48
USD 32.4878 19:42:48
ALTIN ONS $2304.7250 19:42:48

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Dolar
Sevgili arkadaşlar. Bildiğiniz üzere 10-11 bandı geldiğinde yön belirsiz ve düşüşün devam edeceğini kestiremediğimizden ötürü alım yapmadık. Geçtiğimiz günlerde ise 13.90 üzerinde 2 güçsüz gün kapanışı yapan kur sonrası alım yapmıştık. Yeni yol haritasını paylaşıyorum..

14.60-14.96 arası güvenli bölge - mal toplama lokasyonu.

14.96 üzeri kapanışlar gelirse 16.92 ye kadar götürebilir. Ben bu yıl içinde globalde daha da kötü şeyler olmadığı sürece fazlasını göreceğini düşünmüyorum. Bu süreçte TR önemli adımlar yapıp yaz ayıyla birlikte üretime ağırlık verilirse yükseliş senaryosu iptal olur bu yüzden
14.60 aşağısında günlük kapanış ile kesinlikle stop olunmalıdır.

Maksadınız bulanık kirli sularda yüzmek ise kur her yerden alınır. Reelde farkı olmayıp amacınız sadece rakamları arttırmaksa güvenli bölgede alıp uygun yerde satmalısınız.

Rüzgarlar bir anda tersine döner sular bulanır ve siz terste kalırsınız. O yüzden mutlaka bir planınız olsun ve ona sadık kalın.

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Fener_ ()

Bir çok kişi etkilenmiş olabilir. Luciferr kardeşimiz kimse bana neden aldırmadın demiyor diye söyleniyor fakat ben bunun serzenişini yapan i da burada duydum.

Firari41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Firari41 ()

Evet o yazıyı bende hatırlıyorum etkilendim çekindim almaya açıkçası ama tam tersi olsaydı bu seferde kizacaktik.

Fener_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rocka ()

Baktım 3 yıldızı var, 10,01 diyor 9 falan diyor, zaten moral bozuk, ürkek kaldım alamadım. Aman luçi ye dikkat edin. nicki şeytan demekmiş.

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Arandur ()

Lucifer ile Anadolu bu yaptıklarını ya zevkten ya da para alarak yapıyorlar. Bu sitede nasıl neredeyse çoğu kelime yasaklıysa, adminlerin bu tür devamlı yanıltıcı söylemlerde direten kişileri ayıklaması gerekir. Bu net bir şekilde insanları bilinçi olarak yanlış yola sevketmektir. Yatırım tavsiyesi olsun ya da olmasın.

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Onların ustaları sürekli en dibin beş kuruş Altın dan alıp en tepenin 10 kuruş üstünden satıyor çünkü.

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Sizlerin yatırım anlayışı gerçekten değişik. O zamanda söyledim niyetim ucuza mal almak değil diye.. ben bulanık suda yüzmem.

Benimle birlikte yürüyenlerden hiç biri şikayetçi değil. Keşke alsaydık diyende yok. Bende demiyorum. Yüzde 30 kayıp riskine karşı yüzde 30 pahalı almak daha mantıklı benim için..

Birde kim nasıl alacaktı? Herkes en tepede dolar la kaldı elinde. Sanki herkes nakitte bekliyordu da ben aldırmadım.

0BeğenmedimŞikayet

Fener_ ()

Haahhh haaahh haa :))

Alper44 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Fener_ ()

Ya Luciferr kardeşim hayret ediyorum şu sözünü unutamıyorum millet 12 lerden alacaktı sen aynen şunu söyledin siz bilirsiniz daha aşağısı varken neden burdan alasiniz bekleyen sabreden kazanır bu sözler sana ait. Hatta 9-10 lu rakam beklentin vardı kardeşim yanlış anlama herkesin fikri kendine kalsın bazen farkına varmazsin yol gösterici gibi olursun acemi adam in ağzına edersin. Dikkatli olmakta fayda var kardeş.

0BeğenmedimŞikayet

Fatih014 ()

Teşekkür ederim
Tam tersini yapacam :)
Fed ile MB de ilk defa faiz artıracağını düşünüyorum ytd

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

2x kar aldıktan sonra yüzde 30 az dolar almak mesele değil. En azından tekniğin gösterdiği doğrultuda ilerliyorum. Bunada şükür diyelim

Judas için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Judas ()

Hadi hayırlı olsun %30 daha az dolar alabildin

0BeğenmedimŞikayet

Esenle ()

dolar yükseliş devam eder mi

-1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Neredeyse alınıp satılabilen her üründe grafik ve teknik vardır. Söylemlerde o şekilde olur. Yani şunu demek istiyorum : bir ürün düşüş trendinde destektedir ve o ürümle ilgili güzel haberler servis edilir.

Bir ürün dirençtedir kıramıyordur ve sahipleri yükseltmek istiyordur - hemen yükselmesini gerektirecek haberler servis edilir.

En yakın örneği globalde petrol. Direnci kıramıyordu/savaş çıktı.

O yüzden haberler ve gelişmeleride tekniğin bir parçası olarak kabul edebiliriz. Servis edilen haber düşmesini veya yükselmesini gerektiriyorsa o ürün yine tekniğe bağlı kalarak yükselişini ve düşüşünü sergiler.

Gsen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gsen ()

13.90 üzeri 2 gün kapanışta sizinle beraber alım yaptım bende lakin mb faiz yönünde (artış veya azalış) müdahalede bulunursa teknik çöpe gitmiyor mu?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum