Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 02:26:17
EUR 38.1446 02:26:17
USD 34.1417 02:26:17
ALTIN ONS $2620.6150 02:26:17

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

tamamen dolar a bağlı. çünkü onslar ile bu rakamlar gelemz.. dolar düşerse siyah çizdiğim durum muhtemeldir.. ons düştüğünde dolar hala düşmemişse mavi çizdiğim ihtimaldir..

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bunuda 2 ay önce çizmişim.. çanağa kulp yapıp düşecek demişiz.. mayısın ilk haftası.. çanağa kulp yapıp düştü . aynısı oldu. ama alttaki rakam gelirmi bilemicem... @Abdulhamithan

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Bu ortamda biraz zor geldi bana o rakamlar tabii belli olmaz piyasa hep şaşırtıyor bekleyip görelim bakalım

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

12,50 gelse bile orda çok kısa kalır. dolar ın değeri artık 14-15.. sadece alınıp satılan ticareti yapıldığı için kar realizasyonu durumunda spekülatif olarak iner çıkar..

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

dolar ın tl cinsinden reel değeri olacaktı

Gırdali için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yaklaşık 2 aydır dolar için rakam vermedim.. mümkün olduğuncada vermeyi düşünmüyorum. grafiğinede çok bakmıyorum.. (istisnalar hariç hep yanılıyorum )... o yüzden birşey diyemicem.. ama bir düşüş olmalı ne kadar olur bilemem...

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gırdali ()

TL nin reel değerini 9.50 olarak geçen yıl belirleyen ekonomist, bunu revize etti: yeni değer 12.50 diyor

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Peki 10.60 gelmesi için dolar inda 13.50 civarına düşmesi gerekiyor siz dolarda asagi yönlü kırılma mı bekliyorsunuz o kadar düşebilir mi sizce

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

evet zaten öyle demek istedim..

Avanos_50 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

dolar düşmedi. bu vakitten sonra o kadarda düşmez. o yüzden grafikte görünen dip rakam hatalı.. gelebileceği en dip rakam 10,60 oda meçhul..

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

gümüş onsta 24,4 bekliyorum.. muhtemelen gelecek.. dolar 12 olursa gr gümüş 9,40 yapıyor... ancak dolar bu vakitten sonra oraya kadar düşmez. yani dip rakam 9,50 civarı gelmez. gelebileceği en dip rakam 10,60.

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Grafik 9.50 gösteriyor ben mi yanlış görüyorum bu ihtimal mümkün mü dolar a bağlı yazmışsınız dolar 12 olsa dahi o rakam gelmiyor

2BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

siyah çizdiğim durum gerçekleşirmi acaba.. grafiğin altta tarihler var. 20 nisan tarihinemi tekabul etmiş acaba... )) net değil grafikten etkilenmeyiniz..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum