Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0741 22:59:56
EUR 34.7928 22:59:56
USD 32.3698 22:59:56
ALTIN ONS $2303.0150 22:59:56

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

az bişr şey tepeden gelen trend çizgisine yetiştirmeye çalıştım..)

Yorumlar (29)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

tattoo_yakamoz ()

23.59 da 12.33 ten çıkış yaptım tamamını .. artık hayırlısı hocam

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

genel yön için yukarı beklentim var.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bir grafik atmışsın yukarı diye:)

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bir parça aldım hocam.

tattoo_yakamoz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

11,60 gelip dönseydi. hepsini almıştım.. ) şuan için bekliyorum. bugünde düşüş bekliyordum olmadı..(

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Nasipte ne varsa o olur dostum

0BeğenmedimŞikayet

tattoo_yakamoz ()

siz alım mı düşünüyorsunuz , bende satmayı düşünüyorum , iki arada bi derede kaldım malesef

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim durumlar nedir alım yapmayacakmisin 11980geldi aşağıya devammi diyorsun yoksa fikrin degistimi

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bu arada geçen günde sana yukarı rakamı verdim. Altın ons yarıyı az geçti sanırım... gümüş ons gitti.. bugünkide gitmezse sen benim rakamlara güvenme demektir.. yada sana iyi gelmiyor.. ))

Peyzajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

kardes gümüş ons yukarı gitmeden döndü.. bu mumu kırmızı kapatırsa sıkıntı var demektir. yukarı gitmeyebilir. bilgin olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Tskler dostum

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

2011 yılı zirvesi 1921..

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

2080 , 2020 yılı zirvesi..

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

2080 zirve degilmidir ki dostum

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

eline aldılarmı zirve yaptırmadan bırakmadıklarını söyleseydin..2011 yılındada öyle diyenler olmuştur... 1300 den 1900 .. veya geçtiğimiz aralıkta dolar için..8,40 tan 18e

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Tesekkurler hocam bende haziran gibi bekliyordumn acikcasi

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Dostum parite sayfasinda 1700 dolar lardan 2080 dolara cikan ons daha nereye ciksin tekrar sonbahara gorur diye bir yorum geldi buna ne dersiniz tum dostlara gecerlidir @ASRN hocamin ongorusu cok onemlidir

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

Platin için xxbirzamanlarxx yorumu (23 saat önce) Cevap yaz
aynı gümüş ve Altın ons gibi.. ) sabah söylemiştim ya dönüp yukarı yapacak. yada diplere gidecek.. takip et biraz.

https://altin.in/xxbirzamanlarxx/4

baktım ama net bir şey göremedim.. sizin durumunuz nedir bilmediğim için net bir şey diyemiyorum..

sizin vesilenizle diğer arkadaşlar içinde onslar ve gr lar hepsi aynı... kendi geliştirdiğim bir yönteme dayanarak.. grlar için ya zirve yaptı geri çekilmeliler, (bu geri çekilme baya dip yani )... yada bir miktar daha geri çekilip tekrar gitmeliler... (burdan gidiş normalde uygun değil).. altın ons ve gümüş ons yukarı gideceklerse dipleri yaptı... muhtemelen platinde yapmıştır... ama grlar yeteri kadar düşmedi.. yani kendi geliştirdiğim yönteme aykırı.. bu yüzden dolar da çok iş bitiyor.. ya dolar düşüp gramlar geri çekilip sonra onslarla birlikte yukarı yapacaklar. yada zirveler tamamlandı dipler gelecek.. benim düşüncem böyle dünde benzer paylaşım yapmıştım.. ytd yanılabilirim neticede grafiği ben yapmıyorum..

kalennder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Sekerledik dostum 2010 gorurmuyuz donmeden

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

platinde fatih arkadaşım için geçen baktım yanıldım. yukselecek dedim. ancak beklentimden fazla yukseldi.. yinede seni kırmamak için bakayım..

kalennder için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

tşkrler . faydalı olması dileğiyle.. @Miryaz.. @Peyzajcı. @Plt20 tşkrler

Fatih001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalennder ()

Bir de platine baksanız? Müsait vakitte?

0BeğenmedimŞikayet

Fatih001 ()

Elinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Plt20 ()

Grafik atamayınca söylediklerimiz havada kalıyor, destek oldun sağolasın.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

rica edirim sorun değil. faydalı olmasını dilerim.

Plt20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

Dostum altinonsa bakicaktin

0BeğenmedimŞikayet

Miryaz ()

Bütün göstergeler aynı yeri gösteriyorsa yukarısı da vardır

0BeğenmedimŞikayet

Plt20 ()

Sağolasın dostum, eline sağlık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum