Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:01:51
EUR 34.8238 17:01:51
USD 32.3379 17:01:51
ALTIN ONS $2301.8900 17:01:51

Konu: Çanak kulp formasyonu işliyor.

⭐⭐Uslanmaz_35 ()
Platin

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

çılgın_gmş ()

Bılmıyom bıri daha soyledı

ht1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

masum_cocuq ()

O. kadar çok bankadan hesap açtımki artık gitmeye üşeniyorum kime. gittiysem 2 hafta iyi oluyor 3 cu hafta bozuyor makaslari

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam sizin dediğiniz rakamlar güzel onun için özel kurlar olur. israrci olunca oluyor. suan için fibadayim

masum_cocuq için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

masum_cocuq ()

400 bin tl ile özel. kur vermediler yok fatura talimatı yok kredi kartı verelim sinirlendim açmadım arsa bakıyorum güzel yerde bir arsa bulursam direk yapisicam o yüzden gerek duymadim

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Kuveytde çok özel kurlar var. mevduat ve günlük işlem hacmine göre kişiye özel kurlar var. banka ile güzel pazarlık yapmak lazım. ytd.

0BeğenmedimŞikayet

ht1976 ()

Sayın hocam bende de fibabank var. hezanan işlem yapıyorum. fibada özel kur yok. bu arkadaş yalan söylüyor. platin bende de 4lira marj var.1.5 kura falan değil. atsin bir ekran görüntüsü bizde inanalım. ytd.

çılgın_gmş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çılgın_gmş ()

Ben net uzerınden actım muşterı hızmetlerı ozel kur verırmı acaba

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

masum_cocuq ()

Bende ralli tarafındayım. o yüzden satmaya kıyamıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Evet değerli dostum

çılgın_gmş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çılgın_gmş ()

@Uslanmaz_35 hocam fıbada bende 4 krş sızde ozel kur mu var

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Fiba kullanıyorum. Satışım şuan 1.5 kuruş. Sirkeliyorlar müzakere olumsuz olursa ve beklenilen kıe. ve girerlerse ralli görebiliriz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

masum_cocuq ()

Kuveyt saçmaladı şu an siz hangi bankayı kullanıyorsunuz bilmiyorum ama bu saatlerde iyce şaşırıyorlar

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Şuan müdehale var dolar yükseliyor onslar düşüyor. Sirkeleme de denebilir. Sanki akşama sirkeleyip sonra toplayacaklar gibime geldiği için satıp altan almak istedim.

Yoksulll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yoksulll ()

Problem yok hocam siz gördüğünüzü söylüyorsunuz, risk yatırımcıya aittir. Zaten bankalarda yayı gerdilerr..

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

527-529 yapsa satacağım lakin fıtık ediyor. :)

0BeğenmedimŞikayet

masum_cocuq ()

Makasi çok açtılar

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Gram arrtırmaya çalışacaktım ancak tam tepeden satmaya çalışırken düşünce bekledim fırsat kaçtığından halen bekliyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Birazdan sattım dersem etkilenmeyin siz müzakere sonucunu bekleyin. Sanırım kar tatmin edecek gibi beni. Şuradan 530-532 yapsa anında satarım. Belki yanlış yapacağım ancak kendi kararım olacak. Teşekkürler. ytd

1BeğenmedimŞikayet

Yoksulll ()

Teşekkürler hocam doğru, grafikte herşeyi ozetlemissiniz. Yordum sizi. Evet gündemi takipte şart. Likeler sizin...

2BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Formasyon işliyor. Gereken her şey grafikte açıklamalı belirttim. Müzakereyi takip edin olumlu bir gelişmede ben satarım ancak grafiğin bozulmaması için olumsuz bekliyorum. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Yoksulll ()

Hocam bu noktadan döndü sayilirmi şimdi? döndü ise kademe çıkış hefleriniz neresidir. yt olmadan. Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Şhain_ ()

Allah razı olsun hocam valla güzel tespit ve çalışma

0BeğenmedimŞikayet

masum_cocuq ()

Burdan.. dönmesini umud ediyorum ınsallah

2BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

1118 tanıdık geldi mi ? şimdi bu noktadan dönecek mi yoksa 1103 lerden mi dönecek izliyoruz. ytd

0BeğenmedimŞikayet

MARDİNLİ_YATIRIMCI ()

hocam sizce mxs kaç olur acil yorum iyi olur. yine düşerdiye korkuyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Avnifatma ()

haydi bakalim izliyoruz sarkmalara takılmıyoruz.)

0BeğenmedimŞikayet

Peyzajcı ()

1300 usd beklentinizi takip edecegim bakalim gerceklesecekmi suresi nedir

0BeğenmedimŞikayet

Şhain_ ()

Eline sağlık hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum