Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0651 03:05:51
EUR 34.6134 03:05:51
USD 32.4761 03:05:51
ALTIN ONS $2325.2950 03:05:51

Grafiği gönderen: cenkoooo

Grafik güzel durmuyor gibi ne dersiniz.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Anlaşıldı hocam emek vermeniz yeterli teşekkür ederim

Uslanmaz_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Misal gümüşü tepedne dolar a parite eden kazancak sanarken dolar 13.75 civarına düşünce tüm karı gitmiş ve gümüşü nereden aldığına bağlı zarar bile etmiş olmuştu. Ancak tl ye dönen dipten alarak karını 2 ye katlamıştır. Ülkemizde parite sıkıntılıdır asla tavsiye etmem. Şimdi full tl ye döndüğüm için dolarda bugün iyi bir düşüş oluşursa dolar alabilirim. ytd

Ordulu_Demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ordulu_Demir ()

Doğru diyorsunuz, geçen 11.80 geldiğinde dolar TL 14.60 idi. Satsaydım. 14 den doları gümüş çarprazında geri alınırdı. Yani gümüşü bozarken dolara mı TL ye mi geçileceği o an ki dolar- TL kuruna ve bozan kişinin tercihine bağlı

1BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Onslar ile dolar eş zamanlı arttığı için parite sağlıklı olmuyor. Tavsiye etmiyorum. Ancak başarırım derseniz yapmanızda sakınca yok. Gümüşü kaçtan aldınız bilmiyorum lakin aldığınız değerin üzerinde kar iyiyse ve dolar düştüyse dolara geçiş mantıklı olur. Eğer dolar da yüksek kaldıysa yükseldiyse tl makul olur. ytd

Msebrar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Msebrar ()

Merhaba hocam mesela 1000 dolar ım var ve ons gümüş aldik ne zaman satmalıyız kar için birde tl ile mi dolar ilemi işleme devam etmeliyiz sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Günaydın kısada 24.800 görünüyor demiştim 24.950 geldi ve oradan 11.23 ten alıp yarısını 11.40 dan sattım. Beklemedeyim. 25.57 üzeri sert kırar ve üzerinde gün kapanışı yapar ise 28 onslar görünüyor. Elbette olur ise 26 ons üzeri kaldıkca hedefi 28 ons olacaktır. Artık satlarımı yazmayacağım bilginiz olsun. Etkisinde kalmayın diye sadece hedefleri vereceğim. Bol kazançlar

meleknur_06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

meleknur_06 ()

Günaydın hocam çanak boyu kaça tekabül ediyor

1BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Kaçırmışım başkan. Ben grafiği 2 li tepe diye yorumladım. eline saglik .
Kulpu tamamlarsa bu dolar kuruyla 11.08 gelir . banka marjini hesaplarsak. Burdan satsak 10 krs alttan almış oluruz. 20 krs makas a gider.

2BeğenmedimŞikayet

Uslanmaz_35 ()

Demin bunu belirtmiştim. Çanak yaptı ancak çanağın üst kısmının üzerinde kapatamadı. Elbette bugün de üstünde kapatırsa çanak boyu kadar yukarı gidebilir. Yine de kısa da kulpu 24.800 civarı yapacağını düşünüyorum bir alış fırsatı gibi olacak. ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum