Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0730 18:07:59
EUR 34.7781 18:07:59
USD 32.3882 18:07:59
ALTIN ONS $2337.2100 18:07:59

Grafiği gönderen: HYL

⭐⭐HYL ()
Gram Altın
GAU/USD FİBO direnç destek seviyeleri 4H grafik.

4H

YTD

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

NSGOLD ()

Su an cogunlukla dolar a bagli. Dolar yukselmezse ons kanadinda saglam atak lazim.

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

sayenizde öğreneceğim.

HYL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Tşk ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

dostum bana 924 rakamı lazım kazanabilmem için. nasıl sence yakın mı bu rakamlar çok yüklü girmiştim ham fiziki Altın a.

1BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Sağolasın, sizlere de iyi geceler dilerim.

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Gece vakti hızlı yazınca epeği imla hatası olmuş kusura bakmayın. Temel bilgileri ve grafik okumayı öğrenirsen sana çok faydası olur. Ben kısa kısa anlatmaya çalışıyorum. Keşke herkes çok iyi öğrenebilse. O zaman grafiği paylaşır geçerim, herkes kendisi yorumlar daha kolay olurdu. Bol şans dilerim. Faydalı olabildiysem ne mutlu. İyi geceler dilerim.

freedomm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

freedomm ()

Hocam muhteşem bi anlatım olmuş, elinize emeğinize sağlık. Sizi yordum dediklerinizi dikkate alıp parça parça işlem yapacağım. Bu kadar değerli bilgiler için tekrar teşekkür ederim, iyi akşamlar dilerim. Saygılar, hürmetler..

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

Orta ve uzun vadede kar realize etmek daha mantıklı tşkler bol kazançlar iyi geceler üstad

0BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Doğrudur. Mantık bunu gerektirir. Kısa vadeli al sat işlemlerinde 1H grafikler önemlidir. Ancak AL/SAT arası makas farkı ve ilave olarak kesilen vergiler işin tadını tuzunu kaçırdı. Bunun yerine ben 4H grafikleri dikkate alarak 5 kısa aksiyon yapmaktansa orta vadede bir- iki aksiyon yapıp en azından AL/SAT da aksiyon yaptıgına değecek kar bırakacak aksiyonlar yapmayı daha makul buluyorum. Herkesin tercihi işlem yapma biçimi kendine göre farklı. YTD Bol şans dilerim.

Siyahsancak_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Siyahsancak_ ()

En son üstad Rsı 70 üzeri çıktığında baya satış yemiş düzeltmeye gitmişti.

2BeğenmedimŞikayet

HYL ()

Diğer bir konu da AL SAT işlemlerinde RSI indikatöru ve grafiğine dikkat edersen örnek olarak 4 H lik zaman değerlerinde RSI seviyesi 30 ların Altın a düstüğünde alır, 70 Lerin ustune çıktıgında stış fırsatları kovalarsan bu işi cözmüş olursun. Acemiliğine göre elindeki tasarrufuna göre 10 parca orta seviyedeysen 5-6 parca iyi bilgiliysen 3-4 parca yap. bir iki parça ile dene ona göre öğrenmeye calış. Mantıgı bu. YTD bol şans dilerim.

3BeğenmedimŞikayet

HYL ()

İstersen önce sayfamdaki parite ile ilgili bilgileri oku. Orada temel seviyede parite nasıl yapılır onu anlattım örnekler de verdim. Oradaki EUR/USD parametresi ile ilgili. Onun temelini kacradıktan sonra her şeyi birbiri ile parite yapabilirsin. Örnek olarak TL ile euro alırsın. Onu uygun zamanda (Euro yuksek dolar dusukken dolara dönebilirsin. Dolar yuksek Altın duşukken Altına parite yapıp dönebilirsin. Bunun gibi atraksiyonlar. Ben TL de olmayı sevmiyorum. O nedenle su an Altın ve Euro dayım. Altın yukselip dolar duştugunde Dolara parite yapıp altın ile dolar alabilirim. Dolar tukselip altın dustugunde tekrar altına geri geçebilirim vs bunun gibi aksiyonlar. Altından istersen TL ye de parite yapıp TL ye de dönebilirsin. Baritenin mantıgı kısaca bu. Bu akşam GAU/USD paritesi ile bir suru grafik paylaştım. örnek olarak 60.555 seviyelerinden dolardan Altına parite yapıp altına donmüşsen yime örnek olarak parite 63,200 seviyelerinden tekrar dolara dönersen başlangıca göre elindeki dolar seviyeni arttırmış olursun. Biraz sayfamdaki parite bilgilerini oku sonra grafikleri tekrar incele daha kolay anlarsın. Bir de herkesin alış deterine göre satış degerini belirlediğinde ne kadar karda oldugu belli olur. Dolayısıla sizin alış değerlerinizi maliyeti bilemediğimden bir şey diyemiyorum. YTD iyim geceler dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

freedomm ()

Merhaba iyi akşamlar,
Altından, dolar a parite için biraz daha beklememiz gerektiğini çıkardım ben grafikten. Pariteyi yeni öğrenmeye çalışıyorum lütfen yanlış anladıysam yardımcı olurmusunuz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum