Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0688 04:04:17
EUR 34.7837 04:04:17
USD 32.5204 04:04:17
ALTIN ONS $2371.6650 04:04:17

Konu: Slptry coin için ikili dip formasyonu

Merhaba, uzun bir zamandır coin grafiği yayınlamamıştım. Düşüş trendi sonrası yükseliş yönlü bir formasyon , ikili dip formasyonu slptry coinde belirgin bir şekilde oluşmuş olmakta, 0.31 seviyesı sonrası 4hlikte yeşil bir mum yapması ile kimbilir belki bir ath yapabilir. Ytd

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Slptry tarafını son yğkseliş zamanında şans eseri yakaladım, öncesinde shıb, arpa, trx, xrp, matıc, mana mevcut oldu. Dediğiniz kriptoparalarda işlem açmadım , inceleyeceğim sağolasın.

bleskepe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mabibay ()

Teşekkürler, durumu haber verirseniz çok sevinirim. Analizleriniz değerli.

Onursalll01 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Normalde btc ye paralel olarak şu an 31lerde olması gerekiyordu. Yarını bir görmek lazım altcoinler için.

Mabibay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bleskepe ()

hocam gümğş ne yaparsa slp de onu yapar bırakın bu coinleri sol avax ftt gibi coinlere bakın gümüş yorumlarınızdan tanırım sizi hocam saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

İptal diyemem. Evet altcoinlerde biraz geri kalmışlık var. Benimde slp şu an soru işareti.

Mabibay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mabibay ()

@Onursalll01 bey, grafik iptal mi. btc de yükseldi ama Slp de bir hareket yok.

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Ben tr olarak aldım 0,23 alım yerim. Maliyet desem sıfır aşağısı.

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Slpp şuan usd t olarak 0.20 nurdan az alsakmi. Siz nereen aldiniz

1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Valla 0,29dan 0,3 olduğu zaman 12bin kazandırıyor. Bana göre hiç ağır değil.

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

123 de alım yapmıştım sonra düştü ama onun sonrasında aralık başı gibi sattım 120lerde.

Fhr için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Fhr ()

@Onursalll01 Elinizde lazio vardı ve baya yüksekten almıştınız duruyormu

0BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Ben'de de var umarım dediğiniz olur aşırı ağır coin

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Benim elimde olan coinlerden birisi de bu. 55e çıkışında elimdeydi. 23 lerde tekrar alım yaptım 49da sattıktan sonra. Şimdi de ikili dip formasyonu için 31 aşarsa güzel olur ilk hedefi 37 olacaktır. Tabi ki bu yine btc tarafının 39500 40bin gibi bir seviye üzerine kapatması ile şansı daha da artabilir. Yakın zamanda ath beklediğim bir coin.

1BeğenmedimŞikayet

AsyAda ()

Elinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Shn_1907 ()

Pekâlâ teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Merhaba size de hayırlı günler. Yeni listelenen coinlerden uzak duruyorum. binance tr kullanıyorum ve çalışmam yok.

Shn_1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shn_1907 ()

Merhaba hayırlı günler. İnj Try için çalışman varmı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum