Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 02:10:51
EUR 34.7832 02:10:51
USD 32.3049 02:10:51
ALTIN ONS $2302.4650 02:10:51

Konu: Enka

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

faas_fakir ()

@Yelizm günaydın bence usd ile alakalı değil bu borsa 20 aralıkta usd düştügü halde borsa çakılmış bildiğimden yazmadım gözlem sadece :)

Yelizm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Günaydın. Brisa var diğerlerine de bakayım. usd 97-67 kanalına geri döndü borsaya olumlu yansır gibi. Bugün takip edeceğim desteğin üstünde kalanlar mı daha çabuk toplanacak diğerleri mi? Bu gibi durumlarla ilgili sonrası için fikir verir.

Nobull için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alinteri2018 ()

İsdmr e 10.000 lot girdim bu gun 21.70 den yarın tavandan çıkmayı planlıyordum marta kadar kaçı gorur sızce. Temettu tarıhı nedir

-1BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

@Yelizm brisa eregl isdmr ttrak toaso martta iyi temettü verecek şirketler. Bence bu düşüşü fırsata çevir mekte fayda var. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Ya o hisseden ben çıktım ama hala takibimde. Hatta sepetteki hisselerin yarısını bir kaç gün önce çıkmıştım. Sana yazdım gibi hatırlıyorum. Vakko info pkart orcay bsoke bunlar takibimde. Ama şu an ana tahtalar ucuz olduğu için kademeli alış daha mantıklı geliyor. Özellikle temettü verecekler var. Onlara bir bak istersen. Avantajı değerlendir.

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

@Nobull bsoke formasyonu olmadı. :) Ne obo ne tobo.

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Ya bırak hiç keyfim yok. :) Vakko, ozrdn, angen parca aldim.
Destekler var vakkoda 9.95
Ozrdn 6.41 buralardan yine alirim.
Angen şuan destekte 23.76 onu zaten buradan aldim.
Ytd.
Sende durum ne?

@Tatarramazan42
Tgsas 12.79

Destek 11.12
14.20 boşluk
15.60 üstü olumlu
17.75 direnç.

1BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Hallederiz bir şekilde. Bugün işlem yaptın mı?

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Borsa dedin iki laf edip gidiyorsun. Ne yapacağız böyle bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Şahane insanlara şahane davranmak için ne gerekirse yapıyorum. O zaman dans :)))

Bakın size şahane bir insanla tanıştırayım. Karşınızda sayın @Nobull
Bence size attığınız grafikler konusunda fikir verebilir.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

ben grafiğime bakıp biraz neşelensin, gülsün eğlensin diye etiketledimdi kendisini :) sabrın ve yardımların için çok teşekkür ederim sana, şahanesin bu konuda, sağ ol.

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Pazartesi salı ya kadar ne desek şans olur. Düşüş boyunca kademeli toplamak daha mantıklı bence. Ytd. Bu düşüşün hesabı fena sorulur çünkü.

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Grafiği çizmeyi tarif ettiğim profilimde duruyor. @ASRN hocaya kontrol ettirirsen için rahat eder. Bende yanlışım varsa bilirim. :))

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Temelleri sağlam teknikle atarsak bina sağlam olur ama... :))

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

fibo rakamlarının daha önce söylediklerinle tutmadığının farkındayım, alt ucunu şuraya çektim, buraya çektim doğru yere çektiğimden emin olamadım, sonra boş verdim :) 2 çizgi ne, aradaki şeyler mi? onu @ASRN hocaya özenip denedim, ana trend baba trend yavru trend falan, benimki daha güzel oldu tabii :D

0BeğenmedimŞikayet

Yelizm ()

Kanal tamam. senin 2 çizgi bende yok. :)
fib olmamış gibi.
Bendeki 0-19.66,
0.236-16.77
0.382-14.98
0.5-13.53
0.618-12.08
0.786-10.02
0.886-8.80
1-7.40 diye gidiyor. Şimdi dersen bu sayıların hepsi bende yok ayar lardan eklersin. sonrada hissenin değerine denk gelecek şekilde çizmeyi denersin. Dediğim iki tarih arasına çekersen böyle çıkıyor.

@Elfcn0 rica ederim. :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

@Yelizm biraz kafam karıştı sanırım bugün daha fazla çalışmayabilir. Az bir şey daha çalışabilir ama :) Nasıl, biraz yaklaşmış mı?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum