Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0888 20:57:44
EUR 35.0511 20:57:44
USD 32.1689 20:57:44
ALTIN ONS $2389.1950 20:57:44

Konu: Gram TL direnci açılacak mı

10,5 seviyesi direnci günlük grafikte uzun bir aradan sonra yeşil mum yaktı fakat bu süre henüz tamamlanmadı. Bir 4 saatlik mum ile hacimli denilecek seviyede yeşil mumumuz mevcut. Saat 17:00 4 saatlik mumu da daha devam etmekte. İleriki sürede 10,45 gibi bir seviye alt önemli destek konumuna geçebilir.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Spotçu34 ()

Sağol Onur abi bekliycez o zaman

Onursalll01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Hava savunma sistemlerinin gücüne bakmak lazım.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Sular durulunca bakmak lazım Co inlere.

Spotçu34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Spotçu34 ()

Onur abi nasılsın sana bişey sorucaktım fikrin benim için önemli 4/3 coin var abi karışık şekilde onlar tabiki pert oldu 4/ 1 gümüşteyim sence gümüş çıkışta iyi ama bozup coine takviye yapsam daha iyi olur gibi geliyor yoksa 3/ 1 zarar çıkmaz gibi geliyor abi fikrini söylersen sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

Emeğinize Sağlık Onur Bey Çok teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Abi sence roket nerelere kadar çıkabilir

0BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Başkan nirdesin roket füze ne varsa yaktın be:)

0BeğenmedimŞikayet

Erool37 ()

Sana bir tesekkur borcunuz var abi

4BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Onursalll01 (2 gün önce)
Burda da açıkça görünüyor tekrar 10,5 seviyesinden onay almak isteyebilir ve ordan sonra yönünü tekrardan yukarı çeviri r ise onay alınmıştır üst seviyelere artık kim roket kaldırır o size kalmış.

10,8 de iken 10,5 ye gelebilir ve onay ister dedim ve onayı o gün içerisinde aldı. Roketi de biz değil ru sya kaldırdı.

0BeğenmedimŞikayet

Tarkovski ()

Çok teşekkürler hocam iyiki buradasınız.

1BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Başkan like geldi :) eline sağlık

3BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Üşengeç olanlar zamanı olmayan hazıra konmak isteyen arkadaşlar için son defa anlatayım, dün grafiği yayınladığım zaman 10,82 imiş ve 10,5 den bir teyit almak isteyebilir yükselme iöin dedim ve bunu yazdıktan sonra 4 saatlik grafiklere bakarsak 10,56 ya kadar bir geri çekilme olmuş ve şimdi zaten ekranda rakamı görüyorsunuz 10,78 lerde. 10,85 aşıldığı zaman 4 saatliğe tekrar bakılır belki 2litepe yapar mı yoksa burayı da aşar mı diye. Hadi hayırlı kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Grafiği yayınlandıktan sonra eğer ki takip edeceğiz demişsek ederiz takibini. Sizde yazılanları okumak ve anlamak ile mükellef olursunuz. Bu grafik yorumlarında sabah yayınladığım grafik mevcut ve ona da bakarsınız. Şimdi 10,5 seviyesinde teyit almış oarak görünüyor, rasyo olumlu, ons olumlu. Artık kim roket olur kim fişek olur beni ilgilendirmez.

0BeğenmedimŞikayet

Ferzan01 ()

Hocam selamlar dün mesajınızı gördüm acemiligime verin yanlış yorumlayıp bir parça aldim 24.8 dener mı diye düşündüm şuan burdan güç alacak desteğimiz sarı çizgi mi

5BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

4 saatlik ve günlük gümüş gram grafiğimizde dün belirttiğim teyit olayını takip edelim mi. Ne demişiz dün;
Onursalll01 (15 saat önce) Cevap yaz
Burda da açıkça görünüyor tekrar 10,5 seviyesinden onay almak isteyebilir ve ordan sonra yönünü tekrardan yukarı çeviri r ise onay alınmıştır üst seviyelere artık kim roket kaldırır o size kalmış.

https://yorum.altin.in/konu/30258094- gram- tl- direnci- acilacak- mi

0BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

Vademiz vardır inşalla Allah yazmıştır umarım.

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Emeğinize sağlık Onur bey teyid alınca değerlendirilebilir.

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Ons 30$ bir görelim abi 50 ye kadar yolu var

1BeğenmedimŞikayet

Onursalll01 ()

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Son like hakkımı burada bitirdim
Sayfadaki arkadaşlar grafiği inceleyip yol tayini yapacaktır

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum