Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0683 16:06:40
EUR 34.7614 16:06:40
USD 32.5154 16:06:40
ALTIN ONS $2296.4500 16:06:40

Konu: btcusdt 20,02

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

btc usd t sıralı destekler.
dirençleri yazmıyorum. daha önce destek olanlar şimdi direnc :)

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Shn_1907 ()

Teşekkür ederim

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

İnşallah arkadaşım, size de bol kazançlar dilerim.

Shn_1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shn_1907 ()

Bakalım kardeşim izleyip göreceğiz. Bir an önce düzlüğe çıkman dileğiyle

ARGENTUM_TR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Yüzde yetmiş malda, yüzde altmışı erimiş biri olarak diyorum: Mustafa Hocam insaflı yazmış. Sanki 32'yi hatta 29'u gösterecekler.

Shn_1907 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Usta sensin nasil istersen :)

Sufi123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Mustafa hocam bunlari tabiki görüyorduk. Dedigim gibi once 39lar kirilmaliydi. Adim adim gitmek gerek sadece:) sonra tasliyorlar. Dunki cizimimde de ayni siyah cizgi vardi :)

Sherloch için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Dostum bu defa risk kendinize ait. Mesela ben buradan yuzde 40 nakitte oldugum kismin 4 te 1ini ekleme yaptim. Bahsettigim desteklere yaklastigimizda full girecegim. Yalniz 32ler gelirse ikili dip te yapabilir. 28 alti uzariz.

nizamcan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

nizamcan ()

Arada bir ortaya çıkıp soru soruyorum ama devamlı takipteyim ve senin çizdiğin yola göre kendim karar verip yön çiziyorum. Çok teşekkür ederim yardımın için. Sence kırılım noktası var mı, yani şurda patlarız ne olursa olsun kaçmamız gerekir diye bir durum olur mu? Votalite her zaman yüksek, bazen de teknik bile çalışmayabiliyor. Oyun kurucular kafayı iyi karıştırıyorlar. Bu sebeple uzun vadeci de olsak patlama noktası var ise beklemek mi yoksa kaçmak mı dersin? Böyle bir an yaşanır mı sence?

0BeğenmedimŞikayet

Gemici1905 ()

Daha aşağısı yoktur umarım. Cok kişi terste kaldı.

0BeğenmedimŞikayet

Ynsasln27 ()

36 bin gelirse oradan girmek mantıklı olurmu

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Gelecek tabi abi herkes ogrenecek:))

0BeğenmedimŞikayet

Woe ()

İstiyorum normale dönsün alt cinlere girelim hayatımıza bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

Shn_1907 ()

Hocam dünden bugüne %4 daha Ölücülük rakamlarınızdan düşünüyorum bilginiz ola he :)

3BeğenmedimŞikayet

Sherloch ()

:)) sende dogru yolu bulmussun 36 a cekmissin destekleri.

0BeğenmedimŞikayet

Sufi123 ()

Daha oralara varsa yani oralar gelecek ben alım yapacak olsam şimdi alırım oralar gelince de bu oralardan girmek isteyen arkadaşlara seve seve satarım:)

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

50 binden degil. 46 dan alinir. 52 58 arasi satilir. Herneyae daha oralara var :)

Sufi123 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sufi123 ()

Benimsediğim bakış açısı 50.000 geçerse alırım 55.000 geçerse alırım yerine 36.000.37.000 den alırim 50.000 geçerse zaten x2 yapar. satarim.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Stop olmak kotu bir sey degil. Bu zamana kadsr olmadiginizdan bu sıkıntılar bence

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Tmm bekliyotum hocam stop oldum bende çünki:(

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Melis dip diye bir sey yok fakat risk almazsak para kazanamayiz diye bir sey var. Full riski oralarda alacagim gelirse.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam btc 36.100 lermi dip sizce?

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Patladik melis. Ama pozitif uyumsuzlugu devam etmekte. Daha asagidan almak mumkun olacak gibi gorunuyor. Simdilim pusudayiz

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Hocam merhaba jasmy stop patladımı sizin?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum