Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 11:48:32
EUR 34.9839 11:48:32
USD 32.2051 11:48:32
ALTIN ONS $2414.8350 11:48:32

Grafiği gönderen: drtaskin

⭐⭐drtaskin ()
Bitcoin

Btcde ters flama var demiştik güncelleyelim 35 -35500 bandı öncesi alin yönünde olmak riskli hala :)

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Tamamdır çok teşekkür ediyorum kardeşim

drtaskin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Şu an için 35 bini bekle

Şenoll_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Vade sorunum yok o paraya ihtiyaç yok bitcoin alt destek kaçtan alabilirim

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Vade sorunun var mı bekleyebilecrk misin

Eğer öyleyse eklemeler desteklerden yapılabilir ama desteklerden ama ytd

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Düştükçe ekleme yapıyımı ortalamayı düşürmek için

0BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Aynen öyle şaka diyorum yanlış bişey soykediysemde kusura bakma bende bitcoin gala etr sepet yaptım dün 40 binlik gene eksiye düştüm 3 bin

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Güvenli yerden aldığımızi düşünüyordum çok terse geldik :( dun stop oldum

renklay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

renklay ()

Batiyoruz taskin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Midland ()

38.5 kırılma gözüm... hızlı düşcekmişin sonra bak, tut orayı

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Dun stop olduğumu yazmıştim

Panalgine için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

Valla gördüğümü yazıyorum dun zararına sattığımi da yazdim nasip kol kestim ne yapayım

0BeğenmedimŞikayet

Panalgine ()

Awax sattın mi

0BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Eth 1900 olurmu

1BeğenmedimŞikayet

Şenoll_ ()

Ya gardaş sen hep felaket tellalı gibi konuşuyorsun seni okuya okuya içim karardı bide farklı bişeyler yaz

1BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

35 bin güçlü bir destek buraya gelip bir ikili dip yapabilir onun aşağısında 29 bin var yine güçlü destek onun da aşağısında aylık ema 50 varki onun aşağısına kuracağını hiç sanmıyorum bir önceki trendlerde de hep oraya tutundu izleyelim bakalım ytd

Yasemn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasemn ()

Size göre nereden dönecek.

0BeğenmedimŞikayet

drtaskin ()

İnebilr tabi ama formasyon buraya kadar gösteriyor yükselen kamalar kırıldı yeni bir dip arayışına gireceğiz bakalım neresi olur :)

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Buraya kadar inmis 33 lere selam verir mi acaba

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum