Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 00:01:15
EUR 34.8966 00:01:15
USD 32.5053 00:01:15
ALTIN ONS $2335.4000 00:01:15

Konu: Ragnarr dostun selami var

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Acısını çıkardim dostum rızık kısmet birazda

KRAL001 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Sende dot alip bekleşen iyimis:)) sen beklerdin:))

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Eyv dostum

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Ah dot ah upunu alsaydık o dönem 10 x den fazla yapmıştık belkide

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Bu sefer sattım yüzde 4 aşagıdan geri aldım adet arttırdım

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Ost al sat yapaydin sana yeterdi kaç defa yapti

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Ben satttım bu sefer tepede alttan geri aldım hatta Clv düşmüş alayım dedim şimdi Clv uçtu

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Gördüm oxt 3.41 tl olarak elim gitti geldi hatta emir verdim iptal ettim iyi vur kaç geldiydi şans yok ama btc sert salarsa 3 tl alti yakalarsam uzun vade oxt tutarim

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Clv alayım dedim uçtu

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Ben malda yakalandim o dususte

Melisss için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Izliyoruz inj kovaliyom

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Oxt çu naber

1BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Tesekkurler eline saglik dostum

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Vallah ben ciddiyim @admin etiketleyip rica edelim arkadaşlar @RagnerLodbrok için grafik yetkisi istiyelim lütfen o pek görünmez ama çok faydalıdır bilgileri

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Surekli öyle oldu aslında benim nakitim gelmedi btc 29 k dayken buyuk param disardaydi %50le 2x cektim eğer dot elimde kalaydi 5x cekiyodum ne gunlerdi be millet batti dedinde bile biz dere gecerken at degisiyoduk hatirliyon dimi durmuyodum; ))

2BeğenmedimŞikayet

Melisss ()

Dip beklerken 32 den alamadik yarı nakitte dip beklerim:))

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

A. s elimizden gelse yapacağızda yıldızı malesef

Harme5634 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Selam olsun
Benim yıldızı alıp adamin ona verisn dost

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Yıldız olmadığı için ben paylaştım dostum onun adına

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

btc nin dibini bize nakitte göstermezler dostum

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Çift tepe ya da ikili tepe olarak adlandırılan formasyon, teknik analistlerce güçlü bir yukarı trendin sonuna gelindiğinin habercisi olduğu varsayılır. Önemli bir zirve seviyesinden dönülmesiyle beraber daha önce harekete katılamayan yatırımcıların da tekrar yükseliş olacağı ve trendin devam edeceği beklentisi ile piyasaya girmesi fiyatları bir önceki tepeye yakın bir seviyeye kadar taşır, fakat bir önceki tepede yaşanan sert satış ikinci tepeyi de önemli bir direnç haline getirmesinin ardından alıcıların bu noktada isteksiz olması fiyatları tekrar destek seviyesine çekmesi ile oluşur.

Nobunaga için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

seke ()

Hedefleri geliyor ama )))

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Selam olsun dost
Hayırdır eski toprağın kapısı mu var kendi niye gelmedi?

0BeğenmedimŞikayet

Nobunaga ()

Gozlerinden isik cikan kardesim, ikili tepenin dusus formulu neydi?

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

90$ dan salmış mantikli once btc nin dibini bulmak lazim

1BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

btc st bekliyorum dostm ben

0BeğenmedimŞikayet

KRAL001 ()

Kanka coin alimi dusunuyorum inj ne dersin btc salarmi daha bakmayalım arkasindan:)) baya bekledi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum