Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0629 19:18:55
EUR 34.5713 19:18:55
USD 32.5042 19:18:55
ALTIN ONS $2388.5550 19:18:55

Konu: Fed Ne Zaman Diye Soran Üyeler İçin...

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

Günaydın üstadım

Caney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Günaydın ilk defa olmamış ama bu seferlik maruz görün:))

calculator58 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

Hocam benimkisi kuru gürültü, sen baş tacısın Hızır hocam

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Sizde sağ olun var olun estağfurullah saygıdeğer @calculator58 hocam: Sizin engin bilgi ve birikiminiz yanında benim üstatlığım olsa olsa denizdeki bir kum tanesi kadardır, daha öncede yazmıştım sizin gibi nadide cevher olan üyelere destek olmak benim için büyük bir onurdur sözümdür elimden geldiğince destek olmayada devam edeceğim... Saygı selam ve sevgilerimle...

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Belki bir alım fırsatı verir

geldigi_yeri_unutmaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

Tarihe not düşmesine düşelim de senin etiket olmamış. Ben nereden bileyim bana etiket yaptığını :)))

5BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

Üstadım bu yoruma cevabım düşemedi sayfaya profile ekledim.

5BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Amin inşaAllah hocam teşekkür ederim.

6BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Teşekkür ederim onure oldum sizlere de iyi akşamlar dilerim:))

2BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Sizde kendinize iyi bakın, çok teşekkür ederim saygıdeğer @Gulkcr hanım, Allah (c. c. ) razı olsun sizde Allahu Teâlaya emanet olun inşallah dilerim sizinde yüzünüz hep gülsün tüm dua ve dilekleriniz kabul olsun her daim esenlik içerisinde olun tüm sevdiklerinizle birlikte...

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Hayır sayın @Caney , sizin üye profil resminizden daha ben paylaşımda bulunmazkenden hatırlıyorum eğer resimde ki kişi sizseniz, gayet kibar zarif ve güzel bir bayansınız, saygıdeğer @calculator58 hocamıza sözüm gereği beğeni kullanıyorum bugün ki beğenileri sizinle olan yorumlarına kullanma tercihinde bulundum o yüzden üye adınızı etiketledim hayırlı geceler esenlikler dilerim size de...

6BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun üstadım şu mübarek gülerde dualar kabul olur inşallah zira en güçlü ilaç duadır

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Estağfurullah saygıdeğer @calculator58 hocam: Sizi üzgün görünce üzülüyor mutlu olduğunuzu görünce seviniyor sitede görünce güven duyuyorum, bu kadar bilgiyi yorumu bu kadar kısa sürede nasıl yazabiliyorsunuz hayranlıkla gıptayla sizi izliyorum okuyorum maşallahınız var , kaldı ki ben hepsini okuyamazken siz nasıl yazabiliyorsunuz ve bu kadar soruya yetişebiliyorsunuz maşallah hayretler içerisinde kalıyorum sizi okudukça site için çok büyük bir cevhersiniz tüm üye arkadaşlar tarafından bilinmesini isterim, lütfen insicamınızı yok yere bozmayınız ve kendinize de lütfen vakit ayırınız keşke yakın bir akrabam en güzeli öz ağabeyim olsaydınız çok mutlu olurdum inanın.

6BeğenmedimŞikayet

Caney ()

Bi ara dedim sayfalarmı karıştı ilk kez burda bi yorumum olacak tarihe not alınsın isterim @calculator58:)))

6BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Kendinize iyi bakın hocam paylaşımlarınız herzaman değerli olmuştur. Umarım sorunlarınızı sıkıntılarınızı halledersiniz feraha kavuşursunuz. Yüzünüz hep gülsün inşaAllah Allah'a emanet olun hocam. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

geldigi_yeri_unutmaz ()

Arttırmaa ya da indirme yoksa sanmıyorum hatrı sayılır bir etki yapacağını

Zümrüt_60 için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

üstadım ne borcu Allah aşkına, benim sizlere borcum çok. Bende çok emek ve hak- kı- nız var.

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Bugün sn. @Caney ile olan yorumlarınıza kullandım size olan günlük beğeni haklarımı bu mesajınıza maalesef borcum olsun olur mu saygıdeğer @calculator58 hocam ? Bugün yine biraz daraldın yine sanal dünya hocam burası kendini üzme boş yere, daha 1 lot işlemim dahi olmadı hiç bu arada.

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Ara sıra bakıyorum sayfaya birçok üye var paylaşımda bulunan sağ olsunlar var olsunlar eksik olmasınlar bana gerek yok diye düşüncemden yazmıyorum artık paylaşım yapmakta içimden hiç gelmiyor zaten gerek yok yazıyorlar fazlasıyla paylaşıyorlar beni mazur görün sayın @Gulkcr hanım üzgünüm kendi sorunlarım birçok sıkıntım var kişisel özel ailesel artık yüzümde gülmüyor o yüzden artık sayfayı bile okumuyorum çok nadir okuyorum akışı birkaç üye hocamıza beğeni vermek sözüm olduğu için giriş yapıyorum sanal burası sayın @Gulkcr hanım tabi samimiyetiniz gerçek birbirimizi tanımasakta görmesekte hissediliyor çok teşekkür ederim.

Gulkcr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Başkanın ne konuşacağını bilemeyiz ki

geldigi_yeri_unutmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Can baş üstüne, teşekkür ederim.
Arayı çok açmayın lütfen.

0BeğenmedimŞikayet

geldigi_yeri_unutmaz ()

Çok etkilemez diye düşünüyorum

3BeğenmedimŞikayet

calculator58 ()

Hızır hocam, hoş geldin.

6BeğenmedimŞikayet

Gulkcr ()

Emeğinize sağlık hocam yorumlarınızdan mahrum bıraktınız çoktandır.

1BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Evet, sayın @Zümrüt_60 yazdığınız gibi gözüküyor eko. takvimde.

5BeğenmedimŞikayet

Zümrüt_60 ()

Yarın da Fed raporu ve başkanların konuşması var

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Estağfurullah sağ olun teveccühünüz sayın @iknownothing hocam sizler ve birçok üye arkadaşımız yeterince bilgilendirici yorum ve analizlerde bulunuyorlar sağ olsunlar var olsunlar fazlalığa gerek yok diye düşünüyorum paylaşım yapmayı düşünmüyorum ama 2-3 üye aynı soruyu sorunca yanıtlamak ihtiyacı hissettim hepsi bu, sağ olun size de gelmiş geçmiş olsun bu arada birçoğu üye arkadaşımızın sağlık sorunu yaşadığını okudum üzülerek ama herkese tek tek geçmiş olsun yazamadım topluca herkese gelmiş geçmiş olsun dileklerimi bildirmiş olayım sizin vesilenizle.

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Nerelerdesiniz üstadım? Özledik sizi. Sizin gibi şahsiyetler burada azaldı. Lütfen özletmeyin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum