Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0761 04:32:17
EUR 34.7643 04:32:17
USD 32.2820 04:32:17
ALTIN ONS $2306.4750 04:32:17

Grafiği gönderen: eocal2021

eocal2021 ()
Dolar
Grafik bagırıyor FED FAİZ ARTIŞI ONsu bitirebilir dikkat edin

[grafik d=218499_GR2022l41hft.png][/grafik]

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

eger fed alımları durduracam derse 2022 icinde o iniş başlar

HeavyMetal için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HeavyMetal ()

Dev bir çanak ve bu yıl tamamlanacak kulp görüyorum ben.

0BeğenmedimŞikayet

Roketci_1234 ()

Coşkun abi nevar neyok hayırlı isler:))

Fatihcoskun41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeavyMetal ()

Enflasyonu yeni nesil algılayamıyor herhalde. ABD de durum farklı değil jetonlar biraz geç düşecek. O dev fonların yöneticileride genç arkadaşlar muhtemelen. Şaka filan sanıyorlar hehalde enflasyonu. Enflasyonun Altın da kalan her faiz oranı hangi ülkenin parası olursa olsun dönüp dolaşıp geleceği yer altındır.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

Hahaha sen komedyen falanmısın geçende bitcoin de dip bekliyordun ne oldu o iş milleti yanıltma burda ons Altın bu enflasyon da nereye 1500 e düşüyor veyahut dolar 2024 e kadar nasıl 15 diyebiliyorsun her türlü kırar geçer

eocal2021 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

fatihcim yuksek enflasyon zamanı dolar cıkarsa diger kalemlerin
hepsi duser unutma eylul 2011 den sonrs 2500$ geliyor diyorlardı
ne oldu 1200$ lara indi ons. Kısacası adamlar biz gibi Altın
depolamaz onlar depolamayı HERSEY GUZELKEN YAPAR kötüyken bozup
dolara döner (abd piyasası oyledir) haaa bizde dolar meselesine
gelince bu son sahte cıkışı ben referans almadım. Senede 1.5-2 tl artışı
referans aldım şu an 13 tl ise 2 senede 4 tl artsa 17 tl olur diye
dusundum. Ama tabiki dunya enflasyonun etkisi farklı olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

Hahaha sen komedyen falan mısın geçen de bitcoin de 20 binleri bekleyip yanılttın milleti

1BeğenmedimŞikayet

Fatihcoskun41 ()

Ya sen ne anlatıyorsun nerde yaşıyorsun geçen bitcoin dede 20 binli kusur bekliyorum dedin milleti yanılttın ons Altın bu enflasyonda 1500 e dusermi dolar 2024 e kadar 15 i bırak 20 yi geçer hala ne konuşuyorsun

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

adamlar alımları durdurduk (yani faiz artacak derse) 1500 lere inebilir
ama dolar 2024 e kadar 15 tl felan olursa zaten dengeler gramı
1500x 15/31.1 =723 olur dolar 17 olsa 820 tl olur 2024 de gram yine
bizde altını kurtaracak olan dolar ons dunyanın en kaypak ürünüdür.

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Düşebilir mi oraya kadar sizce

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum