Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 16:09:13
EUR 34.6844 16:09:13
USD 32.3631 16:09:13
ALTIN ONS $2289.4800 16:09:13

Grafiği gönderen: Kerem_Bulut

Bu kafa ile anca bu kadar oluyor idare edin :)))

İdare ederken dikkat edin :))

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Ben hold pozisyonu bozdum biliyorsun bir kaç al sat yaptım Suan da Ful nakitteyim haftalık grafik düzelmeden ben sadece al sat yaparım ben gerçekten çok yoğunum takip yapamıyorum o yüzden beklediğim rakamlar var gelirse ancak o rakamlardan alım yaparım sana söyle anlatayım Suan piyasaya odaklana bilseydim yapacağım şu olurdu günlük onlarca coini inceler sadece bir işlem açar yüzde 3 e oynardım her gün plana sadık kalarak tek işlem gir çık yapardım günlük yüzde 3 ayda x2 yapar zaten :))

Umut2121 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Hocam gecen senden beri hold yapıyoruz. :) elimdeki leri sanırım bılıyorsun dur.. Ne yapalım bunlarda dewam mı edelım hılda yoksa coın degıstırelım mi nedersın önerın varmı kafamız karıstı..
:) 7 adet coın var.. Spete

Cyrpto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Merhaba değerli dostum iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın tabi buyur sor

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Mrb hocam nasılsınız.. Size Bi sorum olacak gelınce yazarsanız sevınırım.. :)

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Aşağıda ki için :)

0BeğenmedimŞikayet

Algerden ()

abi btc 43800den doner mı

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Pardon bu aşağıdakini kast etmiştim

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Selamlar kardeşim dün gece fırsat bulmuşken bir bakayım dedim biraz grafik inceledim az çok doğru tahmin yapmışım fakat kendim işlem açmadım :)) ben çok pozitif değilim teknik açıdan bir çok durumun pozitife dönmesi gerekiyor öncelikle bunları görmeden al sat dışında bir işlem yapmam tam bir takip bile yapmıyorum iş güç koşturmaca ve sosyalleşme yapıyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

1.87 olacak o 1.77 yazdıgım

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dün akşam dediğim gibi. kripto totalde 1.77 iyiyiz. şu ara 1.93 2.12 görebilirsek buralar yeşillenir.

0BeğenmedimŞikayet

Umut2121 ()

Mrb hocm hg sizi tekrar görmek güzel..
Bu arada biz ne zaman zengin olacaz var mı Bi umut. :)
Hold da hold dedık İnş hata etmıyoz

0BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Bekledik beklemeye gün kapanışını da göreyim sabah ona göre bir değerlendirme yaparım uykumdan kıymetli degil :)) bana müsade hepinize bol şanslar

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

@Cyrpto_0 @Kerem_Bulut ben ellit saymadım ama. 1.87 üstü iyiyiz. 1.76ya kadar sabrederim. sonrasında durumu bir daha gözden geciririm. bana göre total 1.55 trendi kırarsa o zaman teslim olunur.

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Tam trend desteğinden sekti btc 4h pozitif uyumsuzluk verdi ayrıca al sinyali de verdi tekrar 45800 lere mi yoksa boğa tuzağı mı ? @Ayhnkpln?

0BeğenmedimŞikayet

Harme5634 ()

Emeğine sağlık Kerem hocam
Eskiden manilerle paylaşım yapardın özledik:))

0BeğenmedimŞikayet

yelizz39 ()

Bu kafa derken yeni r. ictin ne yaptın sende :)

0BeğenmedimŞikayet

yelizz39 ()

Başka çarem yok maalesef ama kafaya takarim yinede

Kerem_Bulut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Abi yine arka sarı fonlu kırmızı çizgili :))

Emeğinize sağlık @Kerem_Bulut

1BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Panpi sen hodl yapacaksın beklemeye devam takma kafana sen :)))

O cümle senin için değil

yelizz39 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yelizz39 ()

Nerden takip edicem bunu

0BeğenmedimŞikayet

Kerem_Bulut ()

Gelişi güzel çizdim fiyat yok kafam güzel çünkü :)))

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Hocam btc kac binlere denk geliyor ozaman bu grafikle o biliniyormu?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum