Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0735 19:32:26
EUR 34.7806 19:32:26
USD 32.3757 19:32:26
ALTIN ONS $2343.8500 19:32:26

Konu: Altın Ons Aylıkta Kesişme Oldu 11.02.2022

Bu grafik uzun vade grafiğidir, yukarı çıkarken zaman zaman düzeltme düşüşleri olabilir,
Rsi kesişme aşağı tekrar kırmadığı sürece şimdilik yukarı çıkıyor gözüküyor. Zamanla değişiklik olursa paylaşırız... Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir. Bol kazançlar dilerim ytd not: Haftalık grafik ve günlük grafiklerde düşüşler çıkışlar olur gene bu aylık grafiktir oluşması uzun sürer bilginiz olsun...

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Bu grafikteki çıkımızda altta 3 tane indikatör var, ortadaki mavi renkte olan Stochastic indikatörü şu an haftalık grafik grafiğinde tepede ve hafiften yataya dönüyor gibi, o aşağı dönerse şayet o dönem ne zamana gelirse artık düşüşler gelebilir bilginiz olsun. Ayrıca rsi seviyeside tepede sayılır. Üstteki grafik ayın şubatın 11inde atmıştım, normalde orta uzun vade geç oluşan bir olaydır bu grafik fakat svştan dolayı biraz hızlı oluştu ytd

0BeğenmedimŞikayet

edecan ()

Hocam gram gümüş te beklentiniz ne

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an kesişme yukarı çıkmasını sağlıyor, değişiklik olursa zaten yazıyorum işten fırsat oldukça ytd

Holays için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Holays ()

Kesişirse yükseliş mi düşüş mü hocam?

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın ons grafiğim aylık çıkışa geçiyor diye farkettiğimizden bu yana artıyor ytd not:platinde aylıkta kesişti yakında gümüşte kesişicek bilginiz olsun ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

valla kaç gündür yazıyorum burası şans bölgesi riskli bölge, herkes kendi riskini alır, 50% aşağı ve yukarı gitme bölgesi, normal şartlarda düzeltme yada düşüş gelir bu bölgelerden fakat, haftalık ve aylık grafikteki çıkışa geçebilir gerginlikten dolayı diye yazıyorum. ytd

ouscaan_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ouscaan_ist ()

Hocam gece gece Türkiye nin kınama mesajıyla uyandık 840 ları geçmiş Altın gram , ne ön görüyorsunuz yarı yarıya girmem lazım diye düşünüyorum artık risk çok büyüdü , Asya piyasası açılınca ons yukarı , Türkiye açılınca dolar yukarı vuracak gibi duruyor

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

1 hafta önce bu gerginlikte böyle olabilir diye grafik atmıştım xD

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

belli olmaz piyasa bu :) önce tepe yaptırıp sonra dip yaptırır yada der fed artık seni takmıyorum, gider haftalık ve aylık çıkışa geçer... dolar da olduğu için ons dede olma ihtimali var. Her ne kadar ben böyle hissetmesemde olabilir yani teknikte mümkün sonuçta ytd bence Dünya gerginlik çıkacak diye alıma geçiyor başka açıklaması yok, haberlerde yok diyorlar ama genede artıyor baksana :) ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Saat 10da tutanaklar var anlaşılan o saate kadar çıkacak

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Fatihsultan aylıkta rsi bu şekilde görünüyor, yani yukarı attığı için uzun vade grafiğinde tepeye gidiyor gözüküyor, tabi yukarı çıkıyor gibi gözüküp aşağı geri düşmeye devam edebilir oda mümkün ama şimdilik çıkmak için uğraşıyor, Geçen yıl düşüşde stoch dip yapınca yukarı atacak 6 ay felan sürer ocak şubata gelecek demiştim ben, tabi tarih erkene alması için hızlı düşmesi yada yataya bağlarsa az uzayabilir demiştim, şu an stoch indikatörü yukarı çıkıyor aylıkta yani kademeli ons yi yukarı çıkartıyor, bu ne kadar sürer bilemiyorum ama yavaş yavaşta olsa çıkartıyor şimdilik ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

düşünseniz benim bu aylar içinde olabilir dediğim bu grafik, gerginlik artarsa bir anda oluveriyormuş :) böyle zamanlarda dolar da da çok uyardım zamanında, üstlerden alıp tepede kalmamaya özen gösterin, önceden alanlar için sıkıntı olmaz ama sonradan girenleri güzel terse bırakabilir dikkat edin yani... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Tamam al set demediğinizi biliyorum ama açıklamalarınız kolay anlayabiliyorum bunu genelde yapamıyorum teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

öyle korkunuz var ise profilimde var anlattım, parça parça çıktıkça parite edebilirsiniz, olurda sert düşerse şayet geçtikleriniz sizi rahatlatır, olurda artarsa kalanı kâr etmeye devam eder gibi, bu şekilde yapabilirsiniz, sadece fikir son karar size ait, yani parite yaparkende parçalı geçilebilir illa full geçilecek diye bir olay yok, risk etmeek istemiyorum derseniz geçersiniz o size kalmış ytd

Anestezi_teknikeri için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anestezi_teknikeri ()

yani kaç seviyesine kadar beklemeliyim. ani düşmesinden korkuyorum

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Gbahar ben genelde al yada sat demiyorum, bunu defalarca yazdım, sadece yeni alanlar için riskli, önceden alanlar için yavaştan tepe yaptı diyebilirim, 4 saatlik ve günlük grafikte çıkış devam ettiği için henüz satış yemedi. Dediğim gibi izlemedeyim 23,60 rahat gelir demiştim geldide yanılmadım :) Allah utandırmasın... daha çıkış görünüyor ama altın ons düşmezse bu olur, altın ons düşerse gümüşü aşağı çekebilir... ytd

Gbahar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gbahar ()

Burdan dönebilir mi gümüş ons onu mu demek istediniz şuan TL mi mantıklı usd mi yoksa gümüş gramdan kalmak mi

0BeğenmedimŞikayet

Gül_rose ()

Kaça kadar düzeltme olur

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

İlgi alakan için teşekkür ederim
Bilgilerini buradan paylaşmanın okuyan herkese faydası olacaktır eksik olma

0BeğenmedimŞikayet

tancu_golcu ()

5000/31.1÷30=4800

kasaryaza için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kasaryaza ()

Çoğu inanmaz ama Altın ons 3 5 sene kadar kimi orta kimi uzun der önce 3000 sonrası 5000 görecek ama bu ons lardan fiziki olan faydalanır

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an bir düzeltme gelebilir günlük grafikte, illa tam dip yapacak diye birşey yok ama genelde haftalık yada aylık grafik çıkıştaysa bir düzeltme gelmesi lazım, bahalım şu an güzel fırladı yukarı grafiği az geçti, bir ara gaza geldi herhalde dedim ama gene dediğim rakama döndü ytd

osman_d_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

veyseleserr ()

Siteye çok nadir yorum atıyorum . Dün düştüğüne üzülmüştüm bugün sadece sizin yorumlarınızı okudum ve morelim düzeldi . Şimdide KÂR ile sattım . Çok teşekkürler ederim . Allah razı olsun :)

0BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Allah razı olsun çok teşekkür ederim
Daha yukarıları görürüz inşaallah:)

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Zeyce61 @M_yıldız @osman_d_ isteğiniz üzere atıyorum :) uzun vade grafiği bu öyle hemen oluşmayabilir ytd

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum