Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0701 09:46:10
EUR 35.3054 09:46:10
USD 32.9680 09:46:10
ALTIN ONS $2315.6500 09:46:10

Konu: Altın Ons Günlük Grafikte Düşüş ihtimali 11.02.22

⭐⭐By_tarafsız_adam ()
Ons
Altın ons çıkışına bu bölgelerden aşağı yönlü kırabilir, ya düzeltme yada tam dip yapabilir...

Not: Kişisel analizmdir kimse buna göre yatırım yapmak zorunda değildir ytd
https://altin.in/by_tarafsiz_adam

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

altın ons günlük düşüşe geçerse şayet bu düşüş gelebilir, o kadar düşermi bilemiyorum izlemek lazım. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ozaman ekleme yaparım kardeşim madem çıkmıyor düşsün:)

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

toparlamış ama günlükte düşüş var ama 4 saatlik belki yukarı attırır stoch dipte diye, günlük düşüşe geçerse o dediğim rakamı bulur gene yavaş yavaşta olsa oraya inincede üste atar tekrar, yada 4 saatlikte önce yukarı aynı gümüş gibi :) sonra aşağı düzeltme ardından bir daha yukarı şeklindede olabilir. ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Platin gumusude çeker ya ondan dedim. Birde

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Sorma kardeşim almayacktim gümüş ekleyecektim bir yazı gördüm bian fikrim değişti. neyse nasip kısmet

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

seni uyardım arada alıyorsun diye aldığından haberim yokta almak istersen diye uyardım sadece ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bugün 9950den nakit ile gümüş alacaktım gidip platin aldım sonuç platin eksiye indi gümüş 30kurus çıktı nasipte yokmuş yani:)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Platin düşüyor hiç hayra değil. galiba senin 980lere gidecek

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Düşsün artık :)ben dolar a geçtim. ama elimde 3kilo yine var muzelik

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Valla Altın ons düşerse, gümüşüde dibe götürür onu biliyorum :) inşallah kısa kısa düzeltme yapar yukarlara gider ben geç girsemde olur sıkıntı yok. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim bu yükseliş bence satış için yapılan bir tuzak ne dersin:)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

tamam hocam allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Altın stoch tepede düzeltmesini nereye kadar yapacak bakmak lazım, illaki bir yerde düzeltme yapacak, önce 1877 ye iğne atmış geri düşmüş, şu an Altın ons o seviyeyi test ediyor ama kısa indikatörler yataya geçmeye uğraşıyor, sanki dönecek gibi yada yataya bağlayabilir, o zamanda gümüş rasyo yükselirse belki çıkışa geçebilir, bu dediğim altın ons yatay yada yukarı çıkarsa oluşabilecek bir olay, eğer altın ons düzeltmeyi günlük grafiğin dibine kadar yaparsa, bu seferde gümüşü sert düşürür, yani kişisel analizmdir ben girmeyi uygun görmüyorum, girecek olanada neden giriyorsun demem parçalı girebilirsiniz, o size kalmış risk sizin sonuçta... ytd

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

pzt çıkışa devam eder mi sizce burdan girelim hocam :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Piyasa 2de kapanıyor herhalde ama ons 12 yada 1 gibi olması lazım diye biliyorum.

Hakan47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakan47 ()

Ons piyasası ne zaman kapanacak

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Anlık takip ediyorum, rsi seviyesi daha tam tepe yapmadı stochta inatla grafikte tepenin az üstüne çıkacak gibi hareket ediyor, eğer zorlarsa 1877 gibi bir rakama ulaşabilir, şu an bir kesişme olmadığından tekrar akşam yaptığı fırlamayı yapamayabilir, sadece yukarı atarsa olma ihtimali var. Bu analizdir stoch seviyesine göre hesapladığım bir olaydır, illa oraya çıkacak yada ordan dönecek diye birşey yok üstüne fırlama ihtimali var ama normal şartlarda grafikte oralardan en fazla dönmesi lazım ytd not: şu an stoch tepede bilginiz olsun...

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

aynen doğrudur, öyle görünüyor aynı zamanda gümüş düşen dalgadan çıkmış yükselen dalgaya geçmiş oldu. kalıcı olursa onuda takip ediyorum. Günlük grafikte dip yapmadığı sürece artık 4 saatlikte tepe dip yaparak ons artışı gelebilir, henüz çıktı demek için erken teyidi almak lazım :) ytd

Vedolizim için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vedolizim ()

İkili tepe yapti

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum