Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 11:09:43
EUR 34.9839 11:09:43
USD 32.2051 11:09:43
ALTIN ONS $2414.8350 11:09:43

Konu: gala/usd

maxmax35 ()
Bitcoin

YTD.

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

btc bir düzeltsin de ersin dostum. yol alacagız.

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Bir hırsla sattığım pişmanlğım iota ve link. Son ath den sonra haftalık grafikte 3 çıkış yapmiş ve inmiş . Şimdi 4 . çıkışta. Erken yorulur mu acep :)

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Güneşim_6300 ()

Eyvallah kardeşim teşekkür ettim, cümlemizin ki İnsaallah...

Mumlar_lordu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Güneşim_6300 ()

İnşallah kardeşim, beklemedeyim zaten, varolasin..

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Linkten umudum yuksek dostum. Sabir etmekte fayda var gordugun gibi.

Güneşim_6300 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Tesekkur ederim

emel_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Insaallah hocam valla cogu coin toparladi tlm yerinde sayiyor sayilir isin kotusu btc geri dönerse o hep yerin dibine girer:)

maxmax35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Tlm 0.17 de düşeni kıracak. Biraz daha sabret istersen. ytd

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emel_1 ()

kesinlikle like

0BeğenmedimŞikayet

Güneşim_6300 ()

Selam kardeşim nasılsın, paylaşımlarını dikkatlice takip ediyorum, Allah razı olsun senden. ve @Mumlar_lordu kardesimden. acikcasi ben anaparami alayım inanki kâr istemiyorum, baya bı bunalttı beni psikoloji bozuyor , az bi zararla yine çıksam yine olur. Neo ve link bekliyorum.. saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Allah razı olsun sizin gibi burada takip ettiğim bi çok hoca var hespsinden Allah razı olsun vakit ayırıp insanlara yardımcı olan.. sizin gibi düşünen kişileri görmek beni çok mutlu ediyor.. bol ve bereketli kazançlar:))

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Hocam galanin masaallahi var topladimi guzel gidiyor tlm de biseyler varmi acaba kisacik sorsam acaba satip kurtulsammi diyorum sanki bi cacık olmuycak galaya mi gecsem?

8BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Herkesin kazanmasi tek dilegim. Burada su kadar zararim var soyle battim boyle bittim diyenleri gorunce uzuluyorum. Kardesi ac iken kendi tok olan bizden degil. Hele ki baskasinin kaybi ile alay edip guleni gozum hic gormesin.

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

İşte bu cümleye like hocam Allah birinizi bin etsin.. geçen birinin yorumunu okudum başkası o coini almasın diye sanırım şifreli konuşmuştu.. oysaki herkes kalbinin ekmeğini yer siz gibi emek veren buradaki bi çok hocayı örnek Almatı dileği ile…..

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Hacim yüksek ara ara satış yer. Derin bir düzeltme beklemiyorum. ytd

Kral_Şhiba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kral_Şhiba ()

Düzeltmesizmi gelir oraya saygılar

1BeğenmedimŞikayet

maxmax35 ()

Çalan olursa öncelikle bayrağın direğini veririz :)

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Onu ben rakamlarina kadar yasiyorum burada :) olsun. Ne kadar fazla paylasim o kadar fazla kisiye ulasim.

Switchb4ckk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Switchb4ckk ()

Dikkat et usta birileri çalıp kendinin gibi paylaşır şimdi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum