Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0781 11:07:51
EUR 34.8079 11:07:51
USD 32.2626 11:07:51
ALTIN ONS $2339.4050 11:07:51

Konu: btc usdt 05,02 13,25 grafikli anlatım ve öğreti

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

öncelikle dün attıgımız grafikte fraktal direncin kolay gecilemeyecegini söylemiştik. onu bir hatırlatmakta fayda var dostlar.

ikinci grafigimizde bir kaç gün içinde görebilecegimiz min. ve max. rakamlar mevcut. 42.918 ve 38.476 arasında mekik dokumamız olası ve gayet normaldir. al sat yapan arkadaslar bu bölgeyi kullanabilirler. yalnız bollinger alt bandına düşersek risklerimiz aşağı yönlü uzayacaktır. stopsuz işleme hayır diye defalarca uyarmakta yine de fayda görüyorum.

üçüncü grafiğimiz ise biraz eğitim ve takip grafiği olacak. arkadaslar her trend kendi içinde impulse(dalga) ve correction (düzeltme) yapar. trend yönüne olan harekete impulse trend tersine olan harekete ise correction adını veriyoruz. yukarıda çizilen yesil hatlar btc nin tepeleri ve en gülü dirençleridir. ortalama olarak impulse hareketlerini yükselen trendde o rakamlar olarak baz alıp düzeltmeleri yani correctionları ise bir alt tepesi ve civarı olarak görecegiz. tarihte daha dümdüz cıkan ve ya inen , düzeltme yapmayan hiçbir grafik emtia ve ya yatırım aracı yoktur. şu an düşüş trendinin impulse hareketinden sonraki düzeltme hareketini yasıyoruz. bunun bir yükseliş trendi oldugundan emin olmak için sırası ile ilk önce 44.500 üstünde kapanıslar gerekir. o vakte kadar ben her yükselişin sadece düşüş trendinin düzeltmesi olarak göreceğim. bu yazıyı buraya kadar okuyan herkese, kendilerine kattıkları değer için teşekkür ederim.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Haha. Ben de halen beze para veriyorum. Cok zoruma gidiyor :)) hersey onlar icin.

lillywater için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

lillywater ()

Amin ... Zaten bez mama masrafı çıksın diye gözden çıkardığım çok az bı miktar ile yapmaya çalışıyorum .. tamamdır takipteyim ben hep :) ajan gibi bakıp duruyorum profilinize :)

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Allah bagislasin :) tamamdir. Alim icin takipte olun lutfen.

0BeğenmedimŞikayet

lillywater ()

Su hocam ismim şu olarak gitmiş bebek var evde hızlı yazıyorum bazen de kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Bereket versin. Alim icin acele etmeyin. Şu derken?

0BeğenmedimŞikayet

lillywater ()

Evet cepten yazıyorum :) Şu hocam adım ... Bu arada yükselişte ılv yi gönderdim kar kardir deyip :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

haha :) dostum adın nedir senin? dua eden el burada cıkmaz. sosyal paylaşım değil malesef burası :) cepten yazıyorsun sanırım.

0BeğenmedimŞikayet

lillywater ()

Evet hocam ben söylediğiniz oldu diye teşekkür anlamında dua eden el isaretinden koymuştum ama soru işareti olarak çıkmış :(

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

orta olsun lütfen :) tesekkür ederim

karatepe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

karatepe ()

Kahveniz Benden BUGÜN...

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Evet dostum. Gayet normal? Iki gundur de yasiyoruz bunu :)

0BeğenmedimŞikayet

lillywater ()

Hocam 38.476-42.918 arasi birkaç gün mekik okumamız normal demiştiniz ?

3BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Artik bu da herseyiyle anlatilmis basit ve beklentiyi gosteren paylasim. Bunca seye ragmen halen trendin tersine hareket eden ve dususu cok derin bekleyenlere inanmak gerçekten guc. Kaca dusmemiz lazim daha 5.000 dolar a mi? Buyuk obo resmi cizen mi dersin ikili tepe çizen mi dersin.

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

rica ederim sansınız bol olsun

0BeğenmedimŞikayet

lillywater ()

Çok haklısınız vallahi ama o kar bi cansuyu oldu bana sayenizde.. ama yarısını çıkıp aldığım yere stop yapmayı aklımdan çıkarmayacagim çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

dostum böyle hatalar yapmayın. her zaman olmaz. yarısını cıkıp eldekini aldıgınız yere stop yapacaktınız. neyse bereketli olsun yine de :)

0BeğenmedimŞikayet

lillywater ()

Hocam siz söylediğinizde 577 den yakaladım 644 de dayanadim uzun zamnan sonra kar olunca sattım :) 659 dan aldım tekrar bekliyorum hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

rica ederim. ılv nasıl gidiyor?

0BeğenmedimŞikayet

lillywater ()

Hocam emeğinize sağlık kendi adıma çok çok teşekkür ediyorum paylaşım için

1BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

rica ederim dostum umarım anlaşılır ve akılda kalıcı olmuştur. buradan artık kendi takibinizi rakamlar ile yapabilirsiniz.

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Emeğinize sağlık değerli @Ayhnkpln
Tane tane, eğitici anlatım için asıl biz teşekkür ederiz :)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

bende öyle düşüüyorum dostum. yeni girişimciye anlatır gibi anlattım :) tesekkürler

VeterinERsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

tesekkurler sagolun

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kenanhlvnl ()

Eline sağlık

Derinn_35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derinn_35 ()

Emeğinize sağlık sn. Ayhnkpln :))

0BeğenmedimŞikayet

VeterinERsin ()

Eline sağlık dostum , çok sade ve anlaşılır. Daha ne olsunnn :)

1BeğenmedimŞikayet

Esaret7 ()

Teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Pimapenci ()

Biz teşekkür ederiz eline emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum