Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 12:34:33
EUR 34.9839 12:34:33
USD 32.2051 12:34:33
ALTIN ONS $2414.8350 12:34:33

Konu: Fiba makasları bu sekılde

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

tfx , fiba'ya kaçan müşterilerini toplamak istiyor herhalde. Aksam burdaki fiyatla tfx'teki satışfiyatı hemen hemen aynıydı. Bir ara burdaki kurlar yanlış mı diye kafam karıştı.

complete için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Magicmove ()

Rica ederim... Arada buradan anlık makas karşılaştırılması yapılabilir takip için...

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

az önce merkezi aradım talep oluşturdular p. tesi düzelirse düzelir sanırım, tşk.

Magicmove için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Magicmove ()

Bankayı arayın arkadaşla makaslarımız farklı diye söyleyin düzeltiyorlar... bende şu an 7 makas

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

aynen öyle hocam fiba mevduatı iyi toplamış sanırım ,12 kuruş makas var bende de, şu an en iyisi tfx , kuveyt trade..

Neşedertaşk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

Fibayı aradım bugün, güya geri dönüş yapacaklardı, hala yapmadılar. Pazartesi günü bütün parayı tfx 'e aktarıp defterlerini hiç açmamak üzere kapatacağım.

Makas aralıkları Finans Tfx ve Kuveyt Tredeplus'a göre 5-6 kuruş daha fazla.

Mrcaptan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Magicmove ()

Uzun zamandır makaslar açık yeni yeni arada 6 lar görüyorum ama özel kur yok deyip kişiye göre farklı makas yanlış... ben de Alba da hesap açtım ama hiç kullanamıyorum... ne zmn şifre yazsam bloke oldu şubeden açtır diyor... açtırıyorum ilk girişte şifre bloke diyor :)

Mrcaptan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mrcaptan ()

Ben geçtim geceli 15 gündür 11 altını görmedim bu yüzden en kısa zamanda fibayi şutluyacagim

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Her 2 telefonda benim adıma kayıtlı olmak şartıyla albaraka da hanım ve benim adıma açtığım mobil şubeden bile dövizde 2 kuruş oynuyor

0BeğenmedimŞikayet

Magicmove ()

Kesinlikle ve biriyle karşılaştırmadan anlayamıyorsunuz çünkü özel kur yok ye aynı olduğu düşünülüyor

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yasingokturk5151 ()

Ver numaranı bana yalan söyleyince elime ne geçecek

5iva5lı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Magicmove ()

Evt öyle biliyorum ama arkadaşın makasları benden hep üç dört kuruş fazla idi

Şanssız_gümüşçü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Bizim de meblağ iyi ama şu yaptiklari etik değil

0BeğenmedimŞikayet

Şanssız_gümüşçü ()

Fibada ister çok ister az mablag yine aynı kur var

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

ufak tefek değil arkadaş şu an 6 kuruş diyor bende 12 kuruş.. ufağı tefeği kalmamış..

Yalçın6060 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Magicmove ()

Özel kur yok ama kullananlarla anlık karşılaştırın ve farklı ise banka arayın

0BeğenmedimŞikayet

Magicmove ()

Aradı arkadaşım düzelltiler aynı oldu makas farkı ki onun mebla benm iki katı

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçın6060 ()

Alım satım adedi ve paranın miktarına göre ufak tefek farklar olabiliyor aynısı alba fxte de oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

İki banka kullanıyorum Kuveyt özel kür ile gümüş de avantajlı FIBA ise Gram altın ve dolar da avantajli

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

O zaman herkese kafasına göre kur mu yansiyor bunu mu anliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

neye göre yapıyorlar bunu sorsan özel kur yok diyorlar..

0BeğenmedimŞikayet

Magicmove ()

Fiba özel kur yok ama arkadaşla ekran karşılaştırdık ben de 7 iken onda 10 krştu... şu an bende 6.04 makas

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

tfx 6 kuruş makas var 2. kuveyt trade 8 kuruş fiba bende 11 kuruştan aşağı düşmüyor..

5iva5lı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

5iva5lı ()

Sallıyor o çocuk inanmayın

0BeğenmedimŞikayet

complete ()

bende 1.11 kuruş hocam özel kur mu var, biri 55 kuruş makas var demiş gün içinde bu fiba adamına göremi makas veriyor?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum