Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 11:00:05
EUR 34.7519 11:00:05
USD 32.2667 11:00:05
ALTIN ONS $2319.5600 11:00:05

Grafiği gönderen: SERSEFİL

⭐⭐SERSEFİL ()
Bitcoin
Şubat ayı bereketli geçecek arkadaşlar.
12 haftadır düşen bir emtia var. Aylıkta 3 kırmızı mum yakmış. Tepki alımı dahi olsa yeşil mum yapması gerek.

Yorumlar (6)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Yapıyorlar. Ben yüklü miktarda aldığım bir coinde bunu yaşadım. Transfer etmek istediğimde sorunla karşılaştım. 24 saat sonra ancak çekim işlemi yapabildim.

Keşke herkesin bir letgeri olsa cüzdana ceksek coinleri.

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

yani borsa aslında varmış gibi gösteriyor ama aslında sizde olanı satabiliyor çok güzel açıkladınız
Bunu yapma olasılığı yüksek

SERSEFİL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

Doğru tespit. Ne zaman aldığı coini insanlar soğuk cüzdanlara çekmeye başlarsa o zman btc nin gerçek fiyatı ortaya çıkacak. Borsadaki coinleri manipüle edebilir.
Kim bilebilir ki senin coinini borsa sattı belkide?
Sen hiçbir zman cüzdana çekmeyince gerçekten almış olmuyorsun.

O konuda long short olayı ne yazık ki borsaların manüplasyon yapmasına sebep oluyor.
Vadeli marjin vs ne zaman biterse o Zaman gerçek değerini görmüş oluruz.

Adaletsiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adaletsiz ()

1.5 ay önce yine bunun gerçekleşebileceğini düşündüm kendi söylediğime inanmadım
yine aynısı oldu

dostum ben bunu yapmalarındaki tek nedeni
en baş sorumlusu olarak borsaları görüyorum

şöyle düşünüyorum
btc engel olmasa neredeyse çok güzel ve seri çıkacak coinler var

coinin devamlı yukarı hareket halinde olması demek
longlar dan dünya para vermek demek
başta biri bunlara dur demedikce böyle gider

bu en büyük etken bence btc dominance konusunda

SERSEFİL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

SERSEFİL ()

2022 yılı içinde 80 üzeri göreceğini düşünüyorum.
Beklentim şöyle şubatta yeşil mum Mart belirsiz sonrası yeşil yakmaya devam.

Selyıl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selyıl ()

Merhaba hocam,80k yolculuğunu hemen mi, yoksa mart fed den sonra örn. Nisan dan yıl sonuna kadar mı? Birde part-2 yi 80k. ile beraber mi olur? Beklentiniz nedir? tşk.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum