Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 10:47:38
EUR 34.8753 10:47:38
USD 32.5245 10:47:38
ALTIN ONS $2375.6450 10:47:38

Grafiği gönderen: Dönence

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

Bütün işi bozan kırmı çizgi Altın daki büyük kırmızı haftalık mum.Kırmızı çizgi üzerinde kapanış bir nebze sıkıntıyı azaltır.Sarı çizgi altı 2 kapanış Beyaz çizgiler bölgesine gelmesine sebeb olabilir.Benim paramın büyük kısmını gireceğim bölge burasıdır.Her analizin yanılma payı vardır.Analizlerim sadece beni bağlar.Benim düşüncem beyaz çizgi bölgesine gelmeden yeni ATH şu anda mümkün değil gibi.Bundan sonra Haftalık mumlar asıl önemli olan.YTD.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hayırlısı hocam kısmet...

Karadayi_akrep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karadayi_akrep ()

Ben coin alnadim şuan beklıyorum

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Ama piyasanın büyük çoğunluğu terste rabbim terste olanlara sabır versin.

Karadayi_akrep için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karadayi_akrep ()

Bravo usta

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

5 ay önceki grafik paylaşımımda beyaz kanal bölgesine bugün itibariyle btc değmiş durumda. İşte doğru yerden doğru projeyle hodl mı ya da al satmı ayrımının olduğu noktalara geldik galiba hakkımızda hayırlısı. YTD.

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

4 ay önce paylaştığım grafikte haftalık kırmızı çizgi Altın da 2 kapanış yeni ath umudunu sildi beyaz çizgi seviyesine indirdi. Bundan sonra haftalık kırmızı çizgi üzeri kapanışlar önemli. Edebiyle yazan arkadaşlara fikrimi paylaşmak sadece. Edebiyle yazmayanları ilgilendirmez zaten. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Üst yorumum ışığında stratejime devam ederken her düşüşte projesi sağlam coinimden almaya devam ediyorum onun dışında küçük miktarda al satlar. Bu durumlarda bazıları markete soktuğu eriyen parasına üzülürken bazıları sağlam gördüğü projelerde adet artırmaya gider. Sisteme girmeyenlerde dışardan izler. Sayfa öyle duruma geldiki insanın yazası bile gelmiyor. Ama aylardır dediğim gibi 55 ema haftalık üzeri kapanışlar olmadığı sürece sıkıntı devam edecektir. Bu işler özellikle 15 dakikalık 1 saatlik 4 saatlik hatta günlük mumlara göre trendin döndüğü anlaşılacak bir durum değil. Rabbim herkesin yardımcısı olsun. Her şeyi haftalık mumlar belli edecektir(Yani kısa bir süreç değil). Analizim sadece beni bağlar YTD.

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

@bulent_esen , %80 de az bi ihtimal değil :)

Peki btc nin yıl bazında yaşanan diplere bakınca, 2015 yılı hariç sonraki yıl önceki yılın dibini hiç görmemiş.
2021 yılının dibi 28 binler iken 2022 yılında en fazla bu rakamlar, ya da biraz üstü 31500 yorumu çıkıyor.

Sizin yorumunuz nasıl olur acaba?

Cevap için teşekkürler, bol kazançlar dilerim...

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

gaplerin mutlaka dolması gerekmiyormuş gaplerin btc de %80 ihtimalle dolar deniyor, eski bilgilerimi güncelledim

emek36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Aynen öyle hocam :))
Amin inşallah...

1BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Değerli hocam ama o dediğimiz bölgelere gelirse güzel projelerden yüklü alım yapıp beklemek lazım:)Bu siteye üye olanlardan da zamanı gelince ne kazananlar çıkacak ya nasip. Hakkımızda hayırlısı. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Düşecekse de inşallah dediğiniz gibi olur değerli insan. Yoksa beklenenden de uzun bekletir. ALLAH sonumuzu hayretsin...

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam en güzel beklenti o bölgenin çok kısa sürede test edilip tekrar yukarı atak yapması yıllara yayılması değil aslında. YTD.

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

@Dönence çok iyi biliyor ve hatırlıyorum değerli hocam. Sizin analiz ve yorumlarınız çok değerli.
@bulent_esen beyin de bahsettiği ve illaki dolması gerektiğini düşündüğü 19000 ve altında gap boşlukları vardı. Tabi zamanı belli değil, yeni ATH den sonra mı önce mi olur belirsiz Uzun süredir yazmıyor. Ondan da bi yorum alırsak güzel olur :)

Her türlü durum için nakit ayırmak en güzeli.

Böyle bi piyasada piyasa yapıcı gibi; düşerken öldü bitti, çıkarken uçuyor diyenlerden uzak durmak lazım :)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Bu hayat süprizlerle dolu bilemiyoruz tam olarak ne olacagını belkide şuan alım yapıp uygulamaya kapatan adam 5 sene sonra süper emekli olacak yada süper vurgun yiyecek ama sonunu düşünen kahraman olamazmış

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Sayın hocam en iyi bilen sizsiniz ki mayıs düşüşüşünde herkes o dönemde öldük bittik derken dip seviyelerinden alım yapan yeni ath yapacağını söyleyen ve hatta yüzbin üzeri kendime hedef koymuş az kişiden biriyim. Ama mevcut durumda mayıs dönemine göre doneler çok farklı yoksa iyi şeyler olma ihtimaline karşı 29000 usd btc ler hala duruyor. Umarım sizlerin analizleri haklı çıkar. Yoksa uzun vadeli alımlarım hala mevcutve devam ediyor.

0BeğenmedimŞikayet

eocal2021 ()

10000$ dan alıyormuşuz.. ABD .. btc Yİ YASAKLADI... btc= 10$ :)))

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Düşen piyasada dışardan sisteme para getirmek mantıksız zaten nerden alırsan al elinde kalıyor şuan

0BeğenmedimŞikayet

emek36 ()

Emeğiniz için teşekkürler. Bu aşağı hareket olursa piyasa biter, toparlanması uzun zaman alır, dışarıdan ek kaynak imkanım var ama bu tür senaryolardan dolayı sisteme dahil etmedim :)
Ben inerken beklenen hareketleri yapmayan btc için çıkarken de beklenenin dışında hareket edip yeni ath yapacağını düşünüyorum. Ama normal hareket etmediği kesin, tedbirli olmakta lazım

0BeğenmedimŞikayet

ozzyizm ()

Çok teşekkür ederim cevabınız için iyi günler diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam adı ne olursa olsun grafikler ve indikatörlerin temelinde hareketli ortalamalar ya da fibonacci rakamları vardır burda mesela bolinger kullanan arkadaşlar var bunun temelindede aynı değerler vardır. Vaktim olursa incelerim. YTD.

ozzyizm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ozzyizm ()

Hocam wick grafiği de öyle mi diyor ? Yorumunuz var mı bu konuda ? Teşekkür ederim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum