Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 04:17:46
EUR 34.7748 04:17:46
USD 32.4684 04:17:46
ALTIN ONS $2337.9850 04:17:46

Konu: Yarasa formasyonu

⭐⭐emrah19 ()
Gümüş
Çizen oldu mu bilmiyorum ama 4 saatlik grafikte yarasa fm oluştu. Fm çalışması halinde fibo 0.5 veya 0.618 seviyelerinden tepki beklenebilir.

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

şaka maka hedef geldi :)

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

0.618 fibo seviyesinden 2. kademe alındı.

0BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

fibo 0.5 seviyesine yakın dönüş aşamasında 23.17 seviyesinden kademe alındı. 23.70 seviyesini parite için hedef olarak belirledim ya nasip.

emrah19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Palabey ()

Bu mesajları bana yazma sebebin nedir o zaman?
Ya ne yazdığına bak; yada birşey yazma.

Ruzgarsız için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Ruzgarsız ()

Burada Gayb 'dan haber veren kimse yok. O senin uydurman. Elindeki bilgi birikimlerini grafiklere dökerek , tahminle zikretmek... O tartışmaların yeri bura değil... Yeterli derecede bilgin yok, bu konulara bu platformda girmek tam aksine abesle iştigal olur.

Palabey için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Palabey ()

Bilgi nedir?
Gayb nedir?
Sen grafik yorumlarını gaybi bilgi olarak mı görüyorsun; yoksa eldeki verilerin yorumlanması olarak mı?
Senin tüm verileri incelemeye vaktin olmayabilir. Vakti olupta bu verileri inceleyip sana sunana gaybten haber veriyor diye mi bakıyorsun? Cümleleri iyi oku bence.

Ruzgarsız için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Ruzgarsız ()

Sen neden burdasın o halde? Donanımlı olan herkes her türlü bilgiyi verebilir. Bilgi, bilim , ilim değerlidir...

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Abimsin sana MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMİŞSİN YAZDI.
USLUP DÜZGÜN DEĞİLKİ.
DAHA birde yazmış hazmedemiyormuşum.
Ya Teknik Grafik atsın, Yada Kar yağıyor parka gitsin.

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mertoğlu66 ()

Kimseye zorlandığım yok herkesin hür iradesi Eyw.

0BeğenmedimŞikayet

Mertoğlu66 ()

Benim için sorun yok. ben kendi hür irademle alım satım yaparım. aklimin almadığı bir yorum olunca dikkatimi çeker.. daha dün 10.40 satım yaptım.
Benim anlamadığım bu çocuk beni niye engelledi

1BeğenmedimŞikayet

Palabey ()

İnsanları gayb için zorlamaya gerek yok. Hiç kimse gümüş şuraya gelecek, Altın şu olacak diyemez. Sadece donemecleri elindeki veriyle gösterebilir. Yapacağımız bu bilgiyi yorumlayıp, kendi kararımızı vermektir. Selametle...

Mertoğlu66 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgut4407 ()

Reşat hcm haklisin bilgisiz bi eleştiriydi bu gibiler insanı geri ceker. Bos ver abi

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Eleştirin doğru evet bilmiyorum ve çözmeye karar vermeye çalışıyorum, yalnız alay etmiyorum,
düzelttim.

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Aramızda hi. birşey yok geçmedi ilk kez gördüm

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Abimsin sabah sabah dl vermek nedir. teknik bilgi, grafik, veri uymuyorsa engellesin.
Teknik bilgisi varsa EYVALLAH
Atsın grafiği Başüstüne. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mertoğlu66 ()

Işim olmaz bu tiplerle . kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Düzelttim @ASRİ6327 aranızda ne geçti bilmiyorum ama engelleme kardeş.

0BeğenmedimŞikayet

Mertoğlu66 ()

Ben kimseye bisey vermem :)

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Dönmeyen NET BİR Teknik grafik atın bakalım

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Sana selam ile başladım kardeşim.
Hiç kimse piyasa yapıcısı değil
Her formasyonda alt ve üst yazıyor. ytd
Kafana yatmayana 2 disklayk vermişsin bravo sana

1BeğenmedimŞikayet

Mertoğlu66 ()

Kardeşim dönebilir demek bende bilmiyorum demekle aynı anlama gelir. onemli olan nerden dönecek bunu söylemek gerekli . her noktadan dönebilir ... ee herkes de bunu söylüyor bende dahil her yerden dönebilir

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm günaydın @Mertoğlu66
Formasyona iyi bakın niye alay etsin
@REŞAT12 alt yorumundada belirtti
Dönebilir diye. YTD

0BeğenmedimŞikayet

Mertoğlu66 ()

Gnydn... her noktadan dönebilir allah allah milletin aklıyla alay etmişsin gardas tebrik ediyorum seni

1BeğenmedimŞikayet

emrah19 ()

olabilir hocam bakalım, eğer gelirse kısa vade için 0.5 fibo seviyesinden küçük kademe girmeyi düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Her noktadan yukarı dönebilir.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Ben çizmedim ama aynı 0,786 civarından da herkes düşecek diye beklerken dönebilir daha aşağılardan çok sert çıkabilir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum