Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 03:59:43
EUR 34.9141 03:59:43
USD 32.5483 03:59:43
ALTIN ONS $2319.1950 03:59:43

Konu: gümüşd

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

isviçte parası mı? profilimde zarardan nasıl çıkılır yazısı var, orda 3 yöntem gösterdim, klasik olanı beklemektir, diğer 2sini yapmak tamamen size kalmış. Ben sadece fikir verebilirim siz paranızın vadesi durumu borcunuz yada vaktinize göre ne yapacağınıza kendini karar vermelisiniz. parite etmek için uygun zaman dip yapmasını beklemektir, dip yapmadan geçerseniz ons tarafı düşüşe devam ederse gene terste kalır stres yaparsınız. illa geçeceksenizde hepsini geçmek yerine paranızın 4te1ini parite edin ons tarafına hangisi çıkarsa diğerinin zararını kurtarmasını bekleyin, aceleniz yoksa panik yapmadan beklersiniz, bazen her ikiside düşebilir yani sabırlı olmak lazım. geçtiğimiz yıl biz haziran 17 de düşüş oldu tam 5-6 ay sabrederek bekledik TL de hemen alınırsa hemen zarar olur, kimiside terste bekledi aylarca, sonuçta dolar bazlı çıkış geldi ve kurtuldular hatta fazlasıyla kâr etti bekleyenler. Bu iş sabır işi öyle 1 günde düştü diye panik yapmayın sadece... ytd

SiriusBlack1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yazdığım yorumlar galiba size ve @Güzel_YaRınLaRa_ gelmiyor

By_tarafsız_adam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

illa dip yapacak diye birşey yok ama benim analizlerime göre günlük grafik tepe yaptıysa en az yarı boy düşer sonra belki tekrar tepe yapmaya gider, yada tam dip yapıp ondan sonra yukarı çıkmaya uğraşır, gene çıkamazsa yarı yerden döner aşağı kırar tekrar çıkmayı dener. günlük grafik fed gibi kararlarda hızlı düşer, ama fed anında düşmediği için şimdi yavaş yavaş düşebilir, yani 1-2 hafta sürebilir, 1 ay sürebilir o yatay yada dik düşmesine göre değişir, atıyorum dik düşserse 2-3 saat yada gün içinde düşer gibi... bu tamamen veriler ve panik satışlarına göre değişir, piyasa belli olmuyor kesin şu gün demek hata olur. Grafikte değişiklik olursa işten fırsat buldukça sizlere aktarmaya çalışırım gene takip edenler bakar ytd

Samotny için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

grafik paylaşıyorum 2 haftadır nerdeyse :) öyle dk başı grafik atmıyorum haftalık atıyorum, profilimde grafik yerine girin bakın orda var beklentilerim hem nereye düşer az çok fikir edinebilirsiniz. ytd

Samotny için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Samotny ()

Tamam şimdi alt yorumunuzda ki rakamları gördüm teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Samotny ()

Tahmini dip rakamınız nedir acaba ytd olmadan

0BeğenmedimŞikayet

SiriusBlack1 ()

Elimde sek var büyük hata ettım zarardayım gümüş onsa geçsem nasıl olur veya beklemelımiyim ne yapacağımı bılemedım yatırım tavdıyesı olmadan cevaplarmısınız sız olsanız ne yapardınız teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

şu an grafikte rsi kesişti, hedefim olan ilk bölge 22,80-22,10 aralığı oraya kadar düşsün bakıcam, grafikte aşağı kırmışsa, demek ki tam dip yapabilir ons onu bekleyecem, dibe yakın almakta fayda var ytd

Ahmetguzel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ahmetguzel ()

Hocam alıma başladınız mi aksam bekliyirum demiştiniz

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

buda düşüş olacağına genede inanmayan varsa diye ek hazırladığım grafik ytd

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Hâla düşeceğine inanmıyorsan birde böyle bakın ytd :)

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

full TL deyim bilemedin.

Ermusbar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ermusbar ()

16 nın üstü 18 var kısaca her rakamın bir üstü var. Salla bakkalın. Anlaşila baya gümüş var sende

1BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Teşeşkürler ilgi alakanız için sağolun varolun

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Ben gene açıklayımda sonra mb dolar a müdahale edince hani düşmezdi demesinler :) normal şartlarda grafikte sert düşüş yada sert yükseliş gözükmüyor benim analizme göre fakat bu demek değilki düşmez yada çıkmaz. mb bir müdahale eder gider altta 11,54 seviyesine kadar Altın a kırarsa 10,34 onunda altında 9,34 var, bunlar güçlü destek gördüğüm noktalar, 12,80de güçlü gibi ama bana göre ara direnç aynı şekilde 11,70dede bir destek var oda bana göre ara direnç, bunlar kolay kırılabilecek destekler, fakat mb müdahaleyi tam yapmadığı için bazen duruyor bu bölgelerde, üste gidersede 13,94 var eskiden dedim geçerse grafikleri fazla zorlar diye 18e gitti :) şu an çıkarsa devamında 14,54 var orayı geçemediği sürece 16 bölgesine gitmez muhtemelen ytd

Altınlarımı_verinnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Çok teşekkür ediyorum aynı fikirdeyim sağolun

1BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

dolar alım yerinize bağlı, dolar düşer çıkar geri muhtemelen, yani şimdilik mb yeni bir oluşum yapmadığı sürece yada müdahale etmediği sürece buralarda dolanır yada kademeli yavaş yavaş düşebilir. Fede dolarda girmek yada TL de girmek onsde durmaktan daha güvenli olur mantıklı olanı bu bana göre :) ons tarafı düşmesi daha yüksek ihtimal, dolar şu an müdahale gelmedikçe yatay gidebilir, fed var diye hafif geri çekilme olabilir geçmişte oldu çünkü, onun haricinde dolar fazla düşmez yani ytd

Altınlarımı_verinnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altınlarımı_verinnn ()

Hocam ben dolar dayım birazda tl var bu şekilde hareket etmem daha mantıklı geldi doğrumudur

2BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

bugün toplantı yapılacak, yarın açıklama olacak. 2 gün sürüyor toplantı, yarın açıklayacaklar belki bugünden düşüş başlayabilir belli olmaz. ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Kardeşim düşüş için bugunmu önemli yarinmi. bugun açıklama var sadece degilmi

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

@Gariban_gümüş burda rsi kırılım bölgesi var bak eğer onun altına giderseki ben zaten altına kıracağını düşünüyorum, nedeni rsi tepe yaptığı için 2li tepe yaparsa önce yukarı atar böyle bir ihtimal var fakat genelde tepe yaptıktan sonra günlük grafik aşağı dip yapana kadar zorlar, buna dayanarak ve ekonomik verilere bakarak, fedinde artık faiz arttıracağı söylentileri vs aşağı düşme ihtimalini arttırıyor. Fed faizi arttırmaz ise belki tekrar yukarı çıkmayı deneyebilir, yada dolar bazlı bir artış gelebilir. bu olmadıkça şimdilik düşüş ihtimali devam ediyor, önceki grafiklerdede belirttim zaten bu grafik sadece düşmez diyenler var sayfada bu yüzden anlamaları için tekrar farklı bir açıyla atayım belki anlarlar dedim :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

By_tarafsız_adam ()

Gümüş düşüyor düşmez diyen gazcılar için hazırladım bu grafiği, macd resmen sat bölgesindeyiz diyor, yeşil olması satışın olacağı anlamına gelir, eğer kırmızı olsaydı alım yönünde olurdu yani aşağıda olsaydı, gene uzun vade bakarsanız çizgi ile gösterdim, önceki tepe noktasına ulaşmadan düşüp yine önceki dip noktasına ulaşmadan çıkıyor, buda yataya bağlamaya uğraşıyorlar diyebiliriz, artık bu grafiğede bakıp düşmez diyen varsa kendi keyfi bilir :) ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum