Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0871 14:05:05
EUR 35.0316 14:05:05
USD 32.2029 14:05:05
ALTIN ONS $2435.6650 14:05:05

Konu: usd 4h ters flama 19.01.2022

Siyah destek 3. defa test ediliyor.
Formasyonlar %100 çalışmayabilir. ytd

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ccizgili ()

Tık tık :))) efsaneydi. Az kaldı sabret akşama kalmaz o iş tamam.

Nobull için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Tık tık tık :) Anladım argümanını.

Dünkü açıklamalara bakıyorum, "doların tekrar yükselmemesi için her türlü önlemi aldık... Faizle birlikte enflasyonu da düşüreceğiz... "

Tamam dolar düşecek gibi ama bunlar "zaten dolar düşüş trendinde zaten, bizim de doları tutmak istediğimiz bir aralık var, biraz daha faiz indirsek bir sorun olmaz" derlerse, o dipleri hiç göremeyebiliriz.

Ama bir taraftan da dolar 18. xx lere çıktı ölümlerden döndük, Allah tan kur korumalı mevduat açıklaması ya da her neyse işe yaradı da dolar yükselişi durdurdu... Şimdi tekrar aynı riske girip yine doları, enflasyonu, kredi risklerini patlatmazlar ve dedikleri gibi izle- gör yaparlar diyorum.

Buyuk bir dilemma.

ccizgili için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eragon_ ()

Evet teorik olarak mümkün, grafiklere ve şu meşhur obo ya göre 11.80 civarına inmesi teknik olarak mümkün.
Lakin bunu destekleyici ilk etapda bir gelişme gerekli.
Yoksa o rakamlar ve aşağısı başka bahara kalır.

Rockybalikayv için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ccizgili ()

@Nobull ust yorum

ccizgili için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ccizgili ()

Günaydın. Çizdiğim grafiklerde yok artık bu kadar da artmaz ya da bu kadar da düşmez dediğim her an bir haber bir gelişme oldu ve hareket başladı. Şimdi 11ler diyorsun mümkün zaten dip beklentimi de biliyorsun hangi rakam. Ama işte bu düşüş hareketisinin olması için karar gerekli zaten. Kendiliğinden düşecek sonra karar değiştirdik demelerini şu an için beklemem. :)) ons içinde aramızda lafı olmaz ben demisim 54 sen demişsin 63. Destan yazdım gelmezse olay çıkartırım. Geldiyse 3 kere vur ; ))

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

10 yıllıklar o saatte düştüyse ne yapabiliriz? Ons o saatte 1827 üzerine attıysa elden ne gelir? MB böyle rakamlar için müdahalede bulunmaz.

Talih_48 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Talih_48 ()

Katılmıyorum hocam nedense bu tür haraketler günün puslu saatlerinde oluyor sence tesadüf mü?

Kayserimanisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayserimanisa ()

Güzel kardeşim her an her dakika müdahale falan olmaz. Mesela bugün ABD 10 yıllık tahviller düştü. Ons atağa kalktı bunlar usd yi negatif etkiler. USD müdahale olmadan da düşebilir.

yegemre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yegemre ()

Bence fazla dusmesine izin vermeler. Merkez bankasi halen dolar toplamaya baslamadi. Halen satiyor. bugunde mudahale vardi. Millete dolardan uzak durun dusuyor bak dediler

1BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

İhtimaller üzerine konuşuyorum. Böyle bir ihtimal var. Çünkü OBO var.

OBO çalışırsa, altındaki destekler zayıf. Bu nedenle 11'ler değil daha altını bile görmek ister çünkü frenler hemen tutmaz.

Yarın karardan önce böyle bir durum olsaydı MB'nin hareketi ne yönde olurdu.

Beyin fırtınası. Katılmak isterseniz?

yegemre için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rockybalikayv ()

Yarin ola hayrola dostum yat dinlen ii geceler

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Bence mantıklı. Benim TL limitim az kaldı, o nedenle temkinli olacağım.

0BeğenmedimŞikayet

yegemre ()

Ya 11 rakamini nasil dusunuyorsunuz ? Su an piyasa 14 den islem goruyor hersey. 11 li rakamlar fabrikanin batisidir..

0BeğenmedimŞikayet

Rockybalikayv ()

Bu dedigini ihtimal dahilinde tuttugumu @ccizgili ve @Eragon_
A yazdim zaten karardan once cok duserse karari beklemeden %50 girerim dolar a

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Çoğunluğun düşündüğü şey olmayabilir. Yani içimde böyle bir önyargı var MB ile ilgili. Düşünmek istemiyorum, uykum var ama aklıma takılıyor. :D

0BeğenmedimŞikayet

Rockybalikayv ()

Neden hep 2. Ihtimal olur cok sinir bozucu:)

0BeğenmedimŞikayet

Nobull ()

Diyelim ki çalıştı. Yarın devamı geldi 11. **lere kadar şelale. Bunu gören MB fikir değiştirip ani bir kararla faiz indirimi yapar mı sizce?

0BeğenmedimŞikayet

ccizgili ()

Gören gözüne sağlık. Aaa obo :)))

1BeğenmedimŞikayet

Rockybalikayv ()

Emeginize saglik @Eragon_ @ccizgili @Nobull

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum