Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 15:27:20
EUR 34.7118 15:27:20
USD 32.3696 15:27:20
ALTIN ONS $2303.3100 15:27:20

Grafiği gönderen: ekonomipolitik

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

34Mert54 ()

Paylaşım yaptım dostum

Birolllll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınlogo ()

Arada da Selâmlaşıyorlar böyle. :)

Keops34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İdrsyrdgl ()

O haraketler için erken. Benim FX grafikte öyle bir sarkma olmadı. Sizin sunucu ile ilgili bir sıkıntı olabilir. Panik yapacak birşey yok.

ekonomipolitik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birolllll ()

Arkadaşım grafiği göremedim tekrar atar mısın sayfaya

34Mert54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altınlogo ()

arkadaşlarını
Kavgaya yada Desteğe çağırmıyor, onlar devamlı burada bir Sohbet hâlinde bir Grup. :)

0BeğenmedimŞikayet

Birolllll ()

Teşekkür ederim sağolun TL yok maalesef ama düşeceğini düşünüyorum çok daha ters olabilirim

0BeğenmedimŞikayet

Acemi268 ()

yok hocam, birinin sadece tek bir ekranda iğne görmesinin bir anlamı yok, sakin ol.

0BeğenmedimŞikayet

ekonomipolitik ()

dikatli olun fed kararına girmeden önce bi ihtimal 11 civarına gelip çıkabilir alttan alma şansı verebilir.. elinizde tl varsa değerlendirin... dolar bozmanızı tavsiye etmem tabi..

0BeğenmedimŞikayet

34Mert54 ()

Benim profilimde grafik var hocam istersen bir bak

0BeğenmedimŞikayet

Stronge ()

Birol sakin ol .. forexten alınma bi grafik hiç bi değeri yok ayrıca 12 de göstermiyor

0BeğenmedimŞikayet

Stronge ()

Arescim sen yapma bari :/

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Birolllll ()

Arkadaşım bi bakma imkanın varsa başka yerden de bakar mısın teyid amaçlı zaten stres büyük

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

dolar 12 lira olacak demek :)

0BeğenmedimŞikayet

Stronge ()

Ahahahah ay çok güldüm bu yoruma :D arkadaşı olarak geldim mevzu varmış

0BeğenmedimŞikayet

Birolllll ()

Grafikten anlamıyorum arkadaşım oraya iğne atması ne demek her an oraya düşebilir mi yani

0BeğenmedimŞikayet

Acemi268 ()

farklı forex sunucu ekranlarından bu hareketi teyid etmen gerek, bu görüntü sadece tek bir fx'in ekranında mevcutsa orayla ilgili bir sorun var demektir.

0BeğenmedimŞikayet

Keops34 ()

Ne yapalım kardeşim düşen iğneyi mi arayalım ne yapalım adam arkadaşlarını cağırıyor az sakin

0BeğenmedimŞikayet

Ozgurcann ()

İvme aşağı 13 14 aralığı en kötü senaryo 23 aralıkta bide 12 ocaktı bunu sorarsan ne olur en kötüsü 1 alım fırsatı daha verecektir ondan ötesi köy yoktur ytd

0BeğenmedimŞikayet

ekonomipolitik ()

ya arkadaş sen ne diyorsun ne saçmalıyorsun grafik 11.30 iğne attı onu diyorum ben sen neyin peşindesin anlamadım

Ozgurcann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ekonomipolitik ()

peki tamam siz gördüğünüze değil bildiğinize inanın.. ne diyim.. ben birşey idda etmiyorum gördüğüm şeyi söyleyip uyardım sadece.. ayrıca çok büyük bişey değil iğne attığı yer band aralığı 11-14 arası zaten

Acemi268 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozgurcann ()

Paylaştığın grafik iyicene bak öyle yaz diyorum iğneyi aşağıyı gösterdiği gibi yukarısı na bak

0BeğenmedimŞikayet

Birolllll ()

Arkadaşım zaten tersteyiz baya lütfen açıklar mısın bu neyin nesi

0BeğenmedimŞikayet

50mg ()

Eline sağlık. Alt bant çizgisini biraz daha alttan neden almadınız?

0BeğenmedimŞikayet

ekonomipolitik ()

sen ne diyorsun bilader iyimisin sen uykun geldi herhalde

Ozgurcann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Bu çanak zaman olarak ne zaman tamamlanir ona göre yorum yapmak isterim

0BeğenmedimŞikayet

Ozgurcann ()

Yahu körmüsün 14 gösteriyor aşağısına değil :))) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Acemi268 ()

eğer bu çalıştığın foreks firmasının grafiği ise en kısa zamanda firmayı değiştirmeni tavsiye ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ekonomipolitik ()

buyrun gerçek zamanlı grafik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum