Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0635 13:00:39
EUR 34.5588 13:00:39
USD 32.4723 13:00:39
ALTIN ONS $2372.1050 13:00:39

Konu: Dolar döner mi düzeltme düşüş

⭐⭐REŞAT12 ()
Gümüş
dolar ın tabiki her noktadan yukarı dönme veya düzeltme ihtimali var durum belirsiz

düzeltme yapacaksa sıklıkla döndüğü 0.5 12.06 0.618 ise 11.618 0.786 kırılması durumunda ise inebileceği seviyeler grafikteki gibi.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Deneme alt yorum

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet. Düştü

-1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Arkadaşlar alt yorum sayfaya düştü mü

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Doların şu anki görüntüye bakarak 15 TL yi geçmesi zor görünüyor. Genede her şey mümkün.
Aşağısı içinse şuradan aşağı inmesi zor diyemiyorum. Bir süre daha takip etmek gerekecek.

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Hocam hakkınızı helal edin hiç sıkılmadan yorumlarınız ve aydınlattığınız için eksik olmayın beklemedeyim düşüş olursa yerini doldurmaya çalışırım hocam dolar Nok gmş güzel bi yerdn gönderebilseydik çok güzel olurdu. saygılar.

4BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kar cebe girmezse kar değil. Bereketli olsun makaslar azalmaya başladı yatay seyir devam ederse çaprazdan avantajlı olana geçiş yapabilirsin dolar TL geri çekilme yaparsa zaten daha aşağıdan aynısını fazlasıyla koyabilirsin.

Altın gümüş karşısında değer kaybetmeye devam ediyor.

NOK ise dolara karşı değer kazanmaya devam ediyor

Güzel_YaRınLaRa_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Hocam bı parca Altın vardı 785 ten aldm dün 790 dan çktm yükselsede can sağ olsun gmş dolar Nok hala duruyor bklemedeyim.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

%7 enflasyon var dolar endeksi 0.618 Altın a inmiş üzerine atamıyor. Dolarda mart sonuna kadar düşüşler olma ihtimalini biraz daha yüksek görüyorum.

Gümüş 23.297 yi kıramadı durum belirsiz piyasa beklemede ben gümüşten ümitliyim.

Altın sağlam duruyor ve Rasyo gümüş lehine

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

Takip etmekte fayda var hocam ABD açılısı ne olur acaba.

1BeğenmedimŞikayet

Filizay ()

teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Kesin olmamakla birlikte düşüş ihtimali var ama ne kadar süre içinde nereye kadar bilemiyoruz.
AZ da olsa yukarı hamle ihtimali de var böyle olursa o anki durumu da değerlendirerek ben küçük miktarlarda çıkış için fırsat olarak değerlendirmeyi düşünüyorum.
İşlem yapmanın iki yöne de yüksek risk taşıdığını düşünüyorum sadece takip ediyorum

Filizay için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine yüreğine sağlık üstadım hayırlı günler

0BeğenmedimŞikayet

Filizay ()

Hocam kurda düşüş varmi

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

He ne kadar alta sarkmalar olsa da şu an için 13.18 seviyesi kuvetli destek olmuş gibi görünüyor DXY ye bakarsak yukarı yönelmesi sahte gibi görünüyor
@Kün_Fe_Yekün_19 Yorum için teşekkürler.

Uzun süredir bu bölgeyi takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Güzel_YaRınLaRa_ ()

13.26 destek mi oldu hocam ytd

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

DXY son düzeltme seviyesi olan 0.618 noktasında duraklamış yatay

Dolar TL de de aynı durum var üstünde 13.41 direnci var Altın da ise 12.94 destek.

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Üstad, ben TL ile al sati bıraktım, parite ile yola devam edeceğim, maksat gram usd artırmak ise bu bana daha makul geldi,

0BeğenmedimŞikayet

Trakyalı_tashih ()

bu grafikleri hiç anlamıyorum
bana nasıl yardimci olursunuz bunun için
nereden arastirma yapmam lazim
teşekkür ler..

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Altta 13.04 12.74 12.50 var pazartesi düşüş devam ederse hızlanma ihtimali olabili, şimdilik daha önce yüklediğim grafikteki mor çizgilerle gösterdiğim bant içinde. Burayı da kırarsa altta 12.42 var nereye kadar ne kadar zaman içinde devam eder yukarı dönüp tekrar aşağı mı yönelir belli değil.
Benim yolum kar gördükçe aralıklı parçalı çıkıp geri dönerse toplamak. Dönmezse gerekirse elimdekiyle devam.
@Kün_Fe_Yekün_19 teşekkür ederim benim için dönüş yapmanız lıke dan önemli yoksa verdiğim emek sohbetlerle kısa sürede okunamadan sayfada kaybolup gidiyor

Turgay3461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgay3461 ()

13.30 desteğinde şu an görüneşe göre çalışıyor destek emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine yüreğine sağlık kardeşim like verildi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum