Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0772 21:05:01
EUR 34.7825 21:05:01
USD 32.2673 21:05:01
ALTIN ONS $2325.8750 21:05:01

Konu: Gümüş ons Haftalık

Gümüş onsta her ne kadar engeller olsa da, 22.62 günlük desteği üzerinde 100 haftalık hareketli ortalama olan 22.94 ün de üzerinde seyir olumlu demek yanlış olmayacaktır. Ekstra olarak Haftalıkta oluşan PU ve trend dönüş (yukarı) sinyalleri çok dikkat çekici görünmekke birlikte esasen 24.05 e ulaşacağını düşünüyorum teknik anlamda. Lakin bana göre aslolan 24.05 civarını kırabilirse ne olacağı.ytd

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

20.90 civarında 50 aylık ortalama vardı kale gibi orayı kıramayabilir alta ama iğne aşı bişeyler denerse alım fırsatı olabilr belki de. Ama öyle bir baskının gelmesi kesinlikle bilinçli olarak insanları sanal tarafa kaydırma niyetli tuzak olabilr diye düşünürüm evet abla. ytd

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kesinlikle yükselecek bütün kalbimle inanıyorum. Ama zorla da baskıyla da ne olursa olsun son bir dip yaptiracaklar bence. 20 belki iğneyle 19.. bence:)) ytd.

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Oradan sonrası tam gaz mı acaba :)
Evet kestirmek zor gibi dursa da global enflasyon sürecinde açıkçası yükseliş eğilimi ağır basıyor ben de çok söyledim bunu ama. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Bu yorum la elimde ki 0,725* ortalama li parite yi 0,745 gibi usd ye geçmeyi planlıyor dum, emir leri yukarı alayım mı? Ytd olmadan

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hah aynen de böyle düşünüyorum. Oraya kadar tamam... sonrası coook buğulu:)) ytd. Ellerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Güzel dostum teşekkür ederim. parite olmadığı sürece TL bazında şu aralar verim düşük seyredebilir ama yine de bugün dünden dün de ondan öncesine göre daha olumlu gidiyor. Onsların yükselişinin kaçınılmaz bir son olarak yaklaştığı kanaatim hala değişmiyor. ytd

erke_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim efendim sizlerin de yüreğinize sağlık bereketi bol kazançlar olsun

Kün_Fe_Yekün_19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kün_Fe_Yekün_19 ()

Eline emeğine yüreğine sağlık üstadım

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Merhaba abla aynen onlar da etkili oluyor dediğin gibi ters kolere şekilde.

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

eline emeğine sağlık dostum şu do lar düşmeden bir gram bile almayı düşünmüyorum gramın ağır bacağı dolar maalesef

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Dxy kanal dışına çıktı düşüyor. Onunda etkisi var ve 10 yilliklarda aşağı gösteriyor ablam.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Onslar düşmedi şu an dolar TL kuru geri çekildiği için gramlar çıkamıyor ons yükselse de ama onslar yukarı hareketleniyor. Dolar düştüğü sürece onslar çıksa da gramlarda yükseliş kısıtlı olabilr. Duruma göre değişir dikkatli alım satım yapmak lazım TL metaller bazında. ytd

Filizay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Filizay ()

Hocam onslar cikack mı düştü şuan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum