Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0701 17:47:59
EUR 34.6562 17:47:59
USD 32.3625 17:47:59
ALTIN ONS $2302.0750 17:47:59

Grafiği gönderen: Luciferr01

⭐⭐Luciferr01 ()
Bitcoin
Proje STARATLAS. 1 aya yakındır bu projenin getirisini ve götürüsünü hesaplıyorum sıkı takipteyim.
Özetle burada gemi alarak göreve gönderiyorsunuz karşılığında ATLAS kazanıyorsunuz. Yani madencilik yapıyorsunuz. Pasif gelir elde ediyorsunuz. Ortalama 42bin lira yatırım ile aylık net geliriniz 4400 lira oluyor. Bu sadece atlas getirisi. Eğer ki gemiler aldığınız fiyattan yükselirse oradanda kar ediyorsunuz(ki çoğu gemi yükseliyor) . Kendini amorti süresi 10-12 ay gemi fiyatları sabit kalırsa eğer.. siz değerli forum üyeleriyle paylaşmak istedim. İlgilenen olursa yardımcı olurum. Bereketli kazançlarınız olsun

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Arzı sınırsız bahsettiğiniz ürünün. Bunda 36 milyar adet. Bunda enflasyon var onda yok

ares3434 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ares3434 ()

Slp grafigine baktiniz mi buna benzer bir çalışmaydı dibin dibini gördü

Luciferr01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevdett21 ()

Diyarbakır hocam.

By$hero2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevdett21 ()

Teşekkür ederim hocam

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Coinmarketcup sitesine girip oradan staratlas projesine tıklayın. Play ile başlayan web sitesine girin. Sonrasında üyelik açmak ve para göndermek için internette çeşitli videolar var o şekilde izleyerek ilerleyebilirsiniz

Cevdett21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Adaşım neredensin?

Cevdett21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevdett21 ()

Hocam nasıl baslayacaz

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hayır hocam ortalama 3000 bin dolar ile hesap yaptım. Ortalama bir yatırım değeri açısından. Elinizdeki miktara göre gelir seviyelerini ayar lamak kolay olsun diye. 20 dolar ile de yatırım yapılabilir 20000 dolar ile de

oz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

oz35 ()

hocam öncelikle değerli paylaşımınız için teşekkürler. Sormak istediğim, bu projeye minimum giriş tutarı mı 42.000 tl? Çünkü gördüğüm kadarıyla farklı fiyatlarda(pahalı- ucuz) gemiler var.

0BeğenmedimŞikayet

gezgin58 ()

resi irtibatın yokmu bir irtibat kuralım isterim

1BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Değerli hocam internette milyon tane videosu var. İşin özeti anlattığım gibidir. Ben üstüme düşeni yaparak siz değerli insanlarla paylaştım. Devamı sizlerin elinde

gezgin58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gezgin58 ()

hacı bu neyse ben anlamadım ama nasil alınır satılır bir yardımcı ol bak bu güzel birşeye benziyor..

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Tesekkurler bi kez daha test ederse bu defa gücü kalmadi 40600 galiba hocam

0BeğenmedimŞikayet

By$hero2 ()

Simdilik benim gördüğüm. Bir yükselen bir kama var, az sonra yükseliş yapıyormuş gibi bir durum olursa, hedef tahtasına girersin, bak yanildin diye:))
Dar alanda paslasmalar biraz daha devam edecek gibi duruyor simdilik.

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Şu an çokta fazla tekniğin işlediğini söyleyemem. 2 aydır longları eziyorlar. Şimdi shortları biraz ezmeliler. 15 gün önce oralara gelmez dediğimiz seviyelerin içindeyiz . Ama hala umut eden bir kesim var. Ben onlardan değilim hocam. Durun pek iç açıcı durmuyor kısa vadede :)

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Uzun vade bakarsanız ayı piyasası hiç bir zaman gelmez. Mevsimsel bakmak gerekir. Kısa vadede net olarak ayıdayız . Sizin baktığınız gibi bakılırsa olaya 10 sene sonra belkide alt ürünlerin yüzde doksanı yok olacak bir çoğu sıfıra yakın değerlere gelecek. Amaç her daim btc biriktirmek olmalı. parite yapmak lazım. Kısa vade para kazanmak karı cebe koymakta çok önemli. Yoksa 2017-2018 de girilmediyse piyasaya 5-10x hayali kurmanın çokta bir anlamı kalmadı sanırım..

berkcan_258 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

berkcan_258 ()

Nerden baktığına göre değişir. Son 3 aydır net ayı piyasasındayız, 21 temmuzda başlayan 69 binde biten 3 aylık süreç boğa diyebiliriz. Mayıstan temmuza kadar ayı. Ocaktan Mayıs'a kadar Boğa :) Ocak ayinda geçen sene 40-28 bin idi
kısaca son 3 aydır ayı, son 1 senedir aynı. Son 10 senedir full boğa :) önemli olan senin aldığın coinde sen ayıda mısın boğada mısın. btc de olan kaç kişi var ki

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Böyle düzeltmemi olur 69kdan alt coin alanların çogunun parası yüzde 60 eridi ayı piyasası derinleşirse cüzdanlar boşalır 40 Altın da film kopar zaten altlarda

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Benim görüşüm negatif. 69k dan beri alçalan tepeler ve alçalan dipler yapan bir btc var. Buna düzeltme deselerde bu düpedüz ayı piyasasıdır.

Emre_bey_ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Hayır hocam. Mini game var. Oradan gemi alıyorsunuz. Bu gemileri göreve gönderiyorsunuz. Hepsinin günlük getirileri farklı. Gemiler görev sırasında size günlük olarak ATLAS veriyor. Bunları satmak isterseniz aylık kazancı bahsettiğim rakamlar oluyor. Dilerseniz uzun vade tutarsınız kazancınız dahada katlanır. Veya düşebilir. Sonuçta hiç bir ürünün bir garantisi yok.

Rachel25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Gunaydn hocam btc haftalikta negatif kapatti dogrumudur

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Eyvallah dostum bakayim btc ne olur dusuncen ne

0BeğenmedimŞikayet

Rachel25 ()

uciferr01
Merhaba luciferr, bundan birkaç gün önce Staratlas'ı sizden duydum. Bilgi edindikçe paylaşacağım demiştiniz. Ben de bekliyordum; ama bu konuda hiç bilgi sahibi olmadığım için maalesef olayı yeterince anlayamadım. Bu Gate'de satılan bir coin değil mi? Bu konimi alacağız. Eğer böyleyse yani yaklaşık 42.000 coin aldığımızda bu coini aylık mı tutmamız gerekiyor ki 4400 alalım. Biraz daha bilgi verirseniz çok memnun olurum

0BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Bende kötü konuşmadım hocam fikir çokluğu olsun diye sordum. Coinmarketcup tan STARATLAS yazın orada web sitesi var play yazandan giriş yapıp bakabilirsiniz internette çeşitli videoları var

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Kotu amacli soylemedim dostum yanlıs anladin nereden alim yapıliyor

2BeğenmedimŞikayet

Luciferr01 ()

Aldığınız hangi ürünün düşmeme garantisi var ki? Hiç değilse burada internet üzerinden sanal olarak madencilik yapıyorsunuz tek tıkla. 42 bin lira veripte aylık 4400 lira veren başka bir araç varsa paylaşın bizimle.

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

Gemilerin fiyatı düserse :)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafa_23 ()

Hocam ben isterdim ama elimde nakit kalmadı

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum