Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0729 14:59:40
EUR 34.7669 14:59:40
USD 32.3805 14:59:40
ALTIN ONS $2336.9800 14:59:40

Konu: Gümüş ons ve Gümüş TL günlük

Sevgili dostlar, gümüş ons günlükte hala önemli bir destek olan 22.60 üzerinde kalması olumlu. 2 Ocak 2022 Yeniay ay döngüsü ile birlikte bugün geri çekilmiş olduğu görülüyor. Her ne kadar satış hacmi oldukça fazla görünse de buradan hareketle 22.60 altında kalmayıp üzerinde seyir ettiği sürece 09 Ocak 2022 Yarım Ay evresi yaklaşması ile asıl düşen kanal içinde kırılım yapmaya çalışarak oluşturduğu yükselen kanalda daha olumlu seyretmek isteyebilir. Yatırım tavsiyesi değildir dolar ın etkisiyle gümüş TL de farklı sonuçlarla karşılaşma durumu olabilr. Diğer taraftan Gümüş gram TL de 10.05 ve 9.60 altında kapanışlar alması pek olumlu olmamakla birlikte 9.39 altında kalmadığı sürece halen pozitif görünümde olabilecek konumdadır.ytd

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Rica ederim bereketli kazançlar dilerim

Aysu06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Hiç bitmeyen oyunlar. Ama dünyadaki enflasyonist baskılar da etkili sanırım abla

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Teşekkürler

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Oyunlar oyunlarrr:)

2BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Normalde 10 yıllıklar artarken dolar endeksi düşmesi gerekir genellikle öyle olmuştur ama ne hikmetse bu sefer birlikte doğru kolerasyonlu yükseliş görünüyor her ikisinde de. DXY dolar endeksi yani kendi öz değerli olmakla birlikte dünya genelinde diğer para birimlerine karşı değerini gösterir. Bununla birlikte TL dolar/TL bizim kendi paramızın dolar karşısında değerini göstermesine karşılık bugün her ne kadar düşüş eğilimli olsa da özellikle Dolar endeksi ve abd tahvillerinin yükseliş göstermesi sebebiyle durum dolar/TL de yüklemesi beklenebilir doğal olarak. ytd

Aysu06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aysu06 ()

Merhabalar abd 10 yıllıklar yükselişe geçtiğinde dolar düşer mi yükselir mi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ne demek benim de bitti zaten lafı bile olmaz. Beğenmenize ve ilginize sevindim saygılar sevgiler

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Çok teşekkürler, sizde benim dostum arkdaşımsınız laykım biti atamıyorum saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Tamam dostum inşallah tabiki

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Belki bir ihtimal göremeyebilirim diye lütfen beni etiketleyin

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

İnşallah sözüm olsun çok teşekkür ederim bol kazançlarınız olsun

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

En kısa zamanda sabırsızlıkla bekliyorum emeğinize yüreğinize sağlık @BossVurguncu

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Çok teşekkür ederim. Birgün bu konuda daha detaylı analiz ve yorum yapmak istiyorum siz değerli dostlar için inşallah daha geniş zamanlarda fırsat bulduğumda.

1BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Süpersiniz ay döngüsü grafiği çok güzel ve bir o kadarda enteresan

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Galaksinin Koruyucuları :)
Teşekkür ederim kardeşim

Davut19 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Davut19 ()

Çoşturmuşsun galeksiyi mubarek :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum