Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 02:40:13
EUR 34.8897 02:40:13
USD 32.5447 02:40:13
ALTIN ONS $2336.7100 02:40:13

Grafiği gönderen: calculator

ALTINTL

Fincan kulp hedeflerine fazlası ile ulaşmıştı. Düşüş dalgasının fıbo 0,382 ye denk gelen bölgesel dirençte mumlar küçülüyor. Eğer bu bölge (sarı bölge) aşılabilirse 883 Tl de 2618 oluşuyor. Fiyat sarı bölgeyi aşarsa bile 883 den aşağı sert dönüş beklerim. Şahsi görüş ve düşüncedir. Sesli düşündüm yatırım tavsiyesi içermez.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Sadece_kul ()

Evet anlaşılır durumlar değerlendirilmiş burası yeri değil tabiki ama anlaşılmayan bir ilim ilim olamaz malesef
Çünkü ilim insanın öğrenip hayatına koyduğu şeylerdir

erke_han için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

oda çok değerli muhakkak ancak bende onu belirtmeye çalıştım Arabi yi anlamak çok zordur ilminin derinliği çook ulaşılmaz gibi desem yeridir tam manasıyla anlaşılamadığı için reddiyeler normaldir

Sadece_kul için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sadece_kul ()

Muhiddin arabiye yazılan reddiyelerin sayısı az değildir.
Bence imam gazali kalplerin keşfi okunsa daha iyi olur

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Çalışmadan emek vermeden olmaz elbette. elden geleni yapacağız.

0BeğenmedimŞikayet

erke_han ()

muhyiddini arabi onun piridir ama anlamak için çok uğraşmak gerek önce dilini çözmeli sonrada onun derinliğine inmeli

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Bunu da notlarıma aldım var olasınız. Çok teşekkürler

mhtr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mhtr ()

İbn- ul arabinin El- Futuhatul Mekkiye kitabı sn Calculator irdelemeniz gereken eser.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Gann analizi ile ilgili Türkçe kaynak yok maalesef.
Olga Morales bu analizde en iyidir.
Arabi'nin kitabını inceleyeceğim. Allah razı olsun. Çok teşekkürler

ridvannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ridvannn ()

Rica ederim. içinde çok farklı bilgiler mevcut fakat yıldızlardan ayrıntılı olarak bahsediyor. yapın ya da yapmayın demem fakat belki bir işinize yarayabilir. Gann konusunu da araştıracağım. Bu konuda sizin kitap tavvsiyeniz varsa da bakabilirim. Sizin kişisel yorumunuzu okumuştum.

0BeğenmedimŞikayet

ridvannn ()

Mevâki'un Nucûm (Yıldızların Mevkiii) ve saatlerin hazinesi

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Erzurumlu İbrahim Hakkı'nın Marifetname'sine baktım ama Arabi'den haberim yoktu. Çok teşekkürler bilgi için

ridvannn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ridvannn ()

Muhyiddin İbn'ül Arabi kitaplarını da biraz karıştırın derim

1BeğenmedimŞikayet

Ata_kizi_07 ()

Hocam esela 19 aralık venüs 26 derece oğlakta gerilemeye başladı etkisini 1 gün sonra dolarda gördük. Mesela 15 ocakta oğlak ve kovada merkür gerilemesi başlıycak(yurtdışı ticaret, kripto paralarla ilgili düşüş vs)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Özellikle takip ettiğim 5 gezegen retrosu var. Retro zamanları diğer döngüler ona eşlik ediyor. Hele retro kesişimleri muazzam çalışıyor. Ben buraya kadar biliyporum ama sonrası ast- ro- no- miden as- tro- lo- jiye geçiş. Ast- ro- lo- ji de ayrı bir derya. As- t- ro- lo- ji için en önemli ya da en etkili retrolar hangileri , acaba takip ettiklerimin dışında önemli retro var mı? Hangi retronun ne gibi etkileri var as- t- ro- lojik olarak öğrenmem lazım. Bir retro etkisi içindeysek mevsim ve ay döngülerinin yorumu da ona göre değişiyor. Alan derya deniz :)) Biraz okuyup bilgi sahibi olabilirsem sizden yardım isteyeceğim.

Ata_kizi_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ata_kizi_07 ()

Hocam mesela bu 17-21 döngüsü astrolojik açıdan da vardı (gezegen konumları vs) Evet birleştirirseniz inanılmaz sonuçlar çıkacaktır.

0BeğenmedimŞikayet

Ata_kizi_07 ()

Ulaştı hocam okuyorum şimdi.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Ata_kizi_07 alt yorum düştü mü bilemiyorum , düşmedi ise profile eklerim.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, gann analizinin içine ast- ro- lo- ji de yerleştirmiş ve kendisi kullanmış. Dönüş tarihlerini net biliyormuş adam. Bize gelen bilgiler sadece çalışmalarının kırıntısı. Ast- ro- lo- ji hem bilmiyorum hem de bu analizde nasıl kullanmış bilgim yok daha doğrusu buna ait bilgi yok. bilgiler kayıp ama analizin neresinde kullandığını tarih belirlerken çektiğim sıkıntıdan burada lazım diyebiliyorum. Biraz as- t- ro- loji takip edip analiz üzerinde tecrübe etmem lazım ki as- t- ro- lo- ji kısmı ile ilgili net bilgi verebileyim. Hem yatırım yapıp, hem çiizp, hem yorumlayıp, hem de çevrmdeki insanlara bilgi verince vakit kalmıyor ama en kısa zamanda tamamlayacağım as- tro- lo- ji- yi

0BeğenmedimŞikayet

Ata_kizi_07 ()

Evet hocam bunları söylemiştiniz en son teşekkürler. Perşembe balık jüpiter bana bazı şeyler anlatıyor ama sizin bi düşünceniz var mı? Gerçi anlık ta olabilir malum venüs terste.

0BeğenmedimŞikayet

İbrhm87 ()

Hocam dardanel e Bi bakabilirmisiniz

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

En son döngümüz 17-21 aralık tarihlerindeydi. O tarihlerde malum tüm yatırım araçlarının trendleri değişti neredeyse. 4 Şubatta küçük değişimler gözlneiyor ama asıl değişim 21 mart ile gelir. Bu tarihten sonra yükseliş trendleri başlar genelde.

0BeğenmedimŞikayet

Ata_kizi_07 ()

İyi akşamlar hocam nasılsınız sarı bölge 800 den bahsediyor sanırım. Bu arada en son ki döngünün durumu nedir paylaşırsanız sevinirm.
Saygılar

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Etiketlediğim alt trende kadar olabilir. Trendlerde zamansallık vardır. Trende dokunacağı değer zamanla az çok farklılık gösterir.

Telafi_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Telafi_ ()

Öncelikle elinize sağlık. Sert dönüş derken ters çanakların bittiği yere mi? Cevap için tşk. ler şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

Ya_ve_sin_ ()

Bu şahane görsel için teşekkürler hocam elinize sağlık bizde sesiz takip edelim ozaman

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum