Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 12:24:42
EUR 34.7530 12:24:42
USD 32.4062 12:24:42
ALTIN ONS $2337.8850 12:24:42

Konu: xptusd günlük

Günaydın arkadaşlar
Öncü göstergemiz Platin ons bir ters çanak kulp oluşumu mu yapacak? 887 dolar civarına inerse oradaki hareketini takip etmeliyiz. Kırılım aşağı yönlü olursa etiketli rakamları ziyaret etmek isteyebilir. Bu oluşumu takip edelim.
Bu çalışma takip amaçlı olup Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Iyi pazarlar dilerim.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Yok gelmedi can kardeşim. Sadece bu geldi.

Karakartal26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Karakartal26 ()

Hakan abi son yorumum geldi mi

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, yeni sistemin gerektiği başarıyı sağlamadığı ortada. O zaman ne yapılabilir? Yöneticiler tarafından çok üst perdeden havalı köpüklü açıklamalar geldi. Düşünüyorum düşünüyorum, ne yapacaklar? Aklıma, varlık barışı 30 Haziran 2022 ye kadar neden uzatıldı sorusu geliyor. Bu seferde müdahale ederler ve bahanesi bu olabilir mi sorusu geliyor. Sevgiler saygılar.

Nevkar1976 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fettah10 ()

Dolar yarın bir miktar yükselir... Ve daha sonra salı, Çarşamba günü müdahale ile geri çekilebilir.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bununla ilgili doğru cevaba ulaşmamız için ilk önce doğru soru şu olmalı? Dolarda düşüş olur mu? Bunun cevabı sence nedir?

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, platin ilgi alanım değil. Yasemin kardeşim, kendi hazırladığı grafiksel oluşum ile ilgili soru sordu onu cevapladım. Oluşum itibariyle indikatörlerde destekliyorsa ya ters fincan kulptan aşağı boylayacak ya da ikili dip yapıp alım getirecek. Komple bak ihmal etme dedim. Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Bende ilgilenmiyorum aslında hocam. Hani öncü diye bakarız ya o sebeple baktım. Evet ikili dip ihtimalini bende gördüm hocam. Hele bir kırılıma gelecek mi... gelirse orada napar dediginiz gibi göstergeler de destek verir mi izleyelim. Teşekkür ederim kıymetli hocam..

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık can kardeşim. Oluşum çok net. Ben platinle ilgilenmeyince grafik takibi yapmadım, sana zahmet indikatör ve osilatörlerine teyit için bir bak güzel kardeşim. Destekliyor mu desteklemiyor mu. Sonra ikili dip yapıp yukarı atmasın, sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Ya_ve_sin_ ()

Elinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Tamamdir sayin hocam cok ssgolun..

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Genelde öyledir hocam. Daha önceki hareketlerine de baktığımızda platinin öncü durumunda olduğuna şahit oluyoruz. Tabii ki ytd.
Platinle beraber petrol de takip edilmeli.

Hakedis için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hakedis ()

Ssyin hocam gumusun gidisatini ogrenmek icin oncu olarak platin takip edilmeli deniyor.. platinde yasanacak dusus gumusu de etkiler degil mi.. ? .. saygilar..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum