Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 20:15:25
EUR 34.8532 20:15:25
USD 32.5558 20:15:25
ALTIN ONS $2328.4150 20:15:25

Grafiği gönderen: __Dersimli__

Sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı bir yıl olması dileğiyle
iyi seneler arkadaşlar. Tüm sevdikleriniz ile birlikte!

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Furkang_1 ()

Hocam selamlar ytd olarak bir fikir istiyorum sadece sizin fikirlerinize çok güveniyorum uzun süredir sizi takip ediyorum. Uzun vade yatırım yapmak istiyorum. 1 1 bucuk sene gibi sadece alıp durdurmak için. Gümüş veya paladyum hangisini önerirsiniz ytd olarak fikir verebilir misiniz rica etsem?

ulu_dağ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Furkang_1 ()

Hocam selamlar ytd olarak bir fikir istiyorum sadece sizin fikirlerinize çok güveniyorum uzun süredir sizi takip ediyorum. Uzun vade yatırım yapmak istiyorum. 1 1 bucuk sene gibi sadece alıp durdurmam al sat yapmamak için. Gümüş veya paladyum hangisini önerirsiniz ytd olarak fikir verebilir misiniz rica etsem?

0BeğenmedimŞikayet

Combative_woman ()

En kıymetli hocalardan birini site kaybetti, @admin kimbilir ne yaptın

0BeğenmedimŞikayet

Masal58 ()

Sayın admin bu site en bilgili hocayı kayıp etti sayenizde, siz hiç değer vermediniz bilgili hocayainsanlara, ancak çok Like olan ve takipçi si olana değer verdiniz sağolun varolun! ...

0BeğenmedimŞikayet

ulu_dağ ()

tesekkur ederim kardesim mutlu yillar

PAPİCİNO için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

teşekkür ederim. bilmukabele.

1BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

; )) istedigindir; ))

cenkoooo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Tüm dostlara arkadaslara altin.in sitesine mutlu saglikli sevgi dolu yillar olsun.

3BeğenmedimŞikayet

PAPİCİNO ()

@__Dersimli__ Teşekkürler. Bir kez daha size, @USTAMM, @hakan7038, @ulu_dağ ve tüm candaşlara ve dahi bu topraklara her doğan günün bereket, huzur, sağlık, bolluk, mutluluk getirmesi dileği ile...

__Dersimli__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

cenkoooo ()

Acaba nedir nedir :))
Rakam :))

1BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

9.75 uzeri kalmali
Himmm caprazsorgu gibi oldu; )))
Cikmasinicin biraz az biraz zaman var
Ama aklimda bir rakam sasirtmaz beni

1BeğenmedimŞikayet

PAPİCİNO ()

@ __Dersimli__ Selamlar, mutlu, sağlıklı, bereketli yıllarınız olsun. Gümüş, kaça çıkarsa hiç şaşırmazsınız?

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

devammi ablam

1BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Teşekkür ederim güzel insan. Ankaragüçlüüü
Bilmukabele.
Musmutlu yıllar olsun.

Ankaragüçlü için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ankaragüçlü ()

Selam , tüm insanların mutlu olduğu çocukların hep güldüğü bir yıl olsun. Sana ve ailene mutlu yıllar dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

__Dersimli__ ()

Dualarım herkes için. o şu bu ayrım gözetmeksizin. Sadece 2022yılı için değil bütün yaşamınız boyunca sağlıklı, mutlu olmanızı ve iyi dileklerinizin gerçekleşmesini dilerim.

Muraatakcaa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Amin, bilmukabele
Sağlıklı, mutlu huzurlu nice yıllara inşaallah diyelim

1BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

Bana da sağlık dileyin abla iyi olmam için hastalığım dan dolayi belki duanız kabul olur

0BeğenmedimŞikayet

Eylül76 ()

Hep beraber nice mutlu senelere inşallah günaydın

0BeğenmedimŞikayet

Muraatakcaa ()

iyi seneler mutlu sağlıklı yıllara inş ablam

1BeğenmedimŞikayet

osman_d_ ()

Amin sizede inşallah
Görselde yön baya bir yukarı görünüyor:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum