Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 20:29:53
EUR 34.7402 20:29:53
USD 32.4519 20:29:53
ALTIN ONS $2335.6650 20:29:53

Konu: Dolar 4s ytd.

⭐⭐Yarasa72 ()
Sterlin

Dolar Try grafiğinde bir tobo olumuşumu olabilir gibi. 4s. 11.53 üstü üçgen boyu kadar yükseliş sağlar. Sonrasında bir düşüş ile sağ omzu yapar gibi.

Gördüklerim sadece kendi tahminlerim olup bu grafiğe göre kesinlikle yatırım yapmayınız. Sadece öngörü amaçlı paylaşıyorum.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Sizinde elinize sağlık üstadım

Sergio_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Rica ederim üstadım

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Ellerinize sağlık, sağolun @Yarasa72 hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Sergio_ ()

Eline sağlık yarasa hocam! sevgiler…

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Allah razi olsun hocam geceniz hayrolsun. allaha emanet olun. saygilar.

Yarasa72 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Canınız saolsun hocam sizden daha önemli değil ya para sağlığınızdan, uykunuzdan. Biraz temel analiz öğrenin size yardımcı olacak çok kişi var burada. Siz kendiniz çizin, öğrenin faydasını görürsünüz. Ben müsadenizi istiyorum hayırlı geceler dilerim. Allah rahatlık versin.

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Bakmıyorum hocam. biraz rahatladım bu para zaten satilan arabanın parası benimkisi biraz uzun hikaye. ve bu para ile altın borç alındı onun parası. yani benim iş hem karışık hem durum olarak çok üzücü. nasipse bozarız hocam değilse ne yapalim

2BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Kesinlik söz konusu değil ama fatih hocam. Eğer strese dayanaklı bir yapınız yoksa daha garantili olan ev, araba, mülk gibi şeylere yatırım yapın en azından bunların stresi yok. Ben bu stresten dolayı bütün parayı arabaya bastım Nisan ayında döviz borç alarak :) sonra döviz fırladı gitti :) velhasıl kelam ama arabamda değerlendi yani demek istediğim kardaydım yinede şükür. Ortalama düşürmeye bakın, sürekli ekrana bakmayın kendinizle ailenizle vakit geçirin gerisi önemli değil sağlık sıhhat olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

18den parça satmam lazımdı hiç satış yapmadım hocam elimde TL yokken nasıl yapmadım inanın bende bilmiyorum bir parça bile yapsaydım ortalamamk çok güzel dusurcektim ama olmadı. ama bu dediğiniz rakam gelirse inşallah çok iyi gelecek bana ozaman satıp alttan alarak ortalamayı düşürurum hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

14.36 civarı gibi Fatih hocam eğer yükselirse eğer. Eğer bu sol omuzsa bu sefer daha da altlara da gidebilir. Ama çok sert düştü toparlanması lazım. 14.3x kesin gelir mi onu Bilmiyorım üstadım çünkü piyasada kesinlik söz konusu olmaz. Size daha önce söylemiştim alım ve satım yaparken parça parça alım ve satım yapın. Çünkü tepeyi ve dibi kimse bilemez. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Akif hocam yardımcı oluyor. onum grafigide 14500 gibi siiznde nereye kadar çıkar eğer olacaksa

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Yani kaça kadar yükselir hocam bende satayım yardımcı ol bana hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Yarasa72 ()

Ayrıca not eklemeliyim. Düzeltme aşamasında kulp takabilirde. Tepki yükselişi niteliği olacak gibi gördüklerim sadece bu. Herkese iyi geceler dilerim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum