Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0718 22:05:04
EUR 34.8104 22:05:04
USD 32.4566 22:05:04
ALTIN ONS $2323.2500 22:05:04

Konu: Bitcoin

Mayıs 2022 tarihine kadar sürebilme ihtimali olan rallinin başlarında olduğumuzu düşünüyorum. Tepe fiyatı (77 - 135)k aralığında olabilir.

Mayıs 2022 tarihinde başlayacak olan ayı sezonunun Temmuz 2023 tarihine kadar devam edip, fiyatın (17.5 - 27.5)k aralığında dip yapma beklentisi mevcut.

Bu beklentiler sadece birer ihtimaldir, herhangi bir kesinlik ifade etmez.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Evet sabretmek ve doğru ata oynamak lazım

Nuri15 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Mutlaka yapacaktır ama yeni yıldızlar dogacaktır solana avax gibi, ıcp neo gibi coinlerde çıkacak malesef bogayla falan alakaları yok

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Coin_gitsin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Coin_gitsin ()

Yeni ath 3 haneli rakamlara ulaşırsa sağlam altcoinler 15 20x yaparmı ne dersin?

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Nuri15 ()

2023 e kaldı zaten sepet yapan kazanır

Avaxcan44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Ben nedense 2023 te gelecek diye düşünüyorum. Sadece his. İzleyip görecez. Herkese bol kazançlar...

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Bakalım dayanabilecekmiyiz o zamana kadar? Bol kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

2024 2. Çeyrek ten önce yeni ath gelmez. Yani daha çok var.

1BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Ben yeni ath 3 haneli olabilir diyorum bu piyasaya daha çok yatırımcı çekmeleri anca bu şekilde mümkün

Avaxcan44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Bahsettiği 77k 135k tepesini artık önümüzdeki yıl görelim ama:)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Komşum 19 ile 22 arası konsolide oluyor. Burada gezerek çok kişi döküyor. Bir sabah ansızın uçuverecek. Burdan malsız kalma ortğım.

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Aynı şekilde önümüzdeki 2 hafta düşüş ve 100 baz puanı fiyatlamasını bekliyorum. Yüzde 95 nakide geçtim. Tabiki ytd

2BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Görecez ben ısrarla gelecek diyorum burdan tepesine pis vururlar

frikuva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

frikuva ()

Piyasa yapıcılar sevmiyor o rakamı :))

0BeğenmedimŞikayet

Ayfah ()

Gece 3 4 de 18 ler gelirse şaşırmam

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Yaptığına mı yapacağına mı?

1BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Ben 100 baz fiyatlaması yaptıgına inanmıyorum temkinli olmakta fayda var

Kimdirkine için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kimdirkine ()

Ortağım ne oldu senin 16 k yalan mı oldu geliyordu gelmez mi oldu.

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Adam yinede isabetli bir tahmin yapmış

0BeğenmedimŞikayet

Bafrali_enes55 ()

17.500 geldi ama 5. dalga yokmuş hocam , sayımın hatalıymış. Bazen 5. dalgalara çok güvenmemek gerekiyormuş demek ki , umarım ders almışsındır :D

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Ne seviyorsan o olsun dostum :))

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Eğer boğa sezonu bitmediyse(bitmediğini düşünüyorum) en az 77k görüleceğini düşünüyorum, evet.

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Hocam sizce zirve minimum 77 mi ?

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Pek bal sevdiğim söylenemez :(

Cyrpto_0 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cyrpto_0 ()

Ağzın bal yesin :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum