Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0888 09:14:19
EUR 37.3420 09:14:19
USD 34.2698 09:14:19
ALTIN ONS $2643.6150 09:14:19

Konu: btc haftalık grafik siyah çizgi tepkileri

⭐⭐Dönence ()
Bitcoin

BTC nin haftalık mumlarda siyah çizgiden aldığı tepkilere bakın eğer onun Altın da kapanış olur ve art arda kırmızı haftalık mum kapanışları olursa o zaman durum sıkıntılı olur şu anda her şey güzel ve haftayı 53000 üzeri kapatırsa daha güzel ama bu şekilde bile kapatması olumlu aslında amacım sadece bilgi vermek analizlerim sadece beni bağlar 29000 usd lerden alınan btc ile beklemeye devam hedefim gelene kadar YTD...NOT:Bu grafikte 2017 aralık sonu ayı piyasası gelmeden btc nin durumuda var dikkat ederseniz ayı böyle tek zirve ile gelecektir YTD...

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

YTD vermeden görüşlerimi ve analizlerimi paylaşıyorum nacizane rica ederim...

EH12345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

tamam sağolun moral oldu tesekkürler

Dönence için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam burda millet btc de 10000 usd ler gelecek derken ben 29000 usd lerden btc ve alt coin alıyordum mesajlarımda hepsi var bunların analizlerim doğrultusunda yaptım hedefimde belli mesajlarımda var ama biraz gecikmeli olacak sadece..

EH12345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Son bi vur kaç yapalım kaçalım piyasadan

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

önce bir yükselme ümidi var yani btc de

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Aylar önce dedim zaten sayfaya yazıp çıkacağım ama sadece bilgi vermek YTD. :)

Sinmaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Satarken haber ver beraber satalım

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam benim analizlerime göre btc de 6 lı rakamlar gelecek sonra ayı gelecek btc %80 ne yakın değer kaybedecektir. Beklediğim düşüş hedefi gelirse sene sonuna ya da 2023 yılı tüm parama btc alacağım çünkü sonrasında btc de bu rakamlar çok komik olacak ve bazı alt coinler ama önce ayı gelmeden paramızı alalım:)

1BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Farklı sesler gazcılar olur)))

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Böyle bir durumda sen balina olsan büyük yatırım yaparmısın coinlere?

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Yani piyasalarda o zaman çakılacak piyasanın genel öngörüsü de bu... Farklı sesler olsa da..

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

ABD faiz arttıracak Mart Nisan gibi başlıyacak

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

O zaman işte felaket bekleyip göreceğiz ama elde sanal olmadan olanında vay haline YTD. :)

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

İnşallah hayırlısı Pozitif düşünelim öyle de olsun ..

0BeğenmedimŞikayet

Sinmaz ()

Sonrası ayı zaten 3 ayda ne kazanırsak artık

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Düşüncelerin gerçekleşmesi temennisiyle ama geçmiş veriler bizim düşünceleri teyit ediyor hocam rahat olmak lazım ne de olsa en kötüsü bile hatırı sayılır karda...

Zaytng81 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Dönence ()

Hocam ben aylar önce 29000 usd lerden btc alırken hedef sene sonu 6 lı rakamlar dedim aylar önce ama sayfanın çoğu 10-15 binlerden bahsediyordu geçmiş mesajlarda var hepsi kasım düşüşü hedeflerin rötarlı gelmesine neden olacak 2022 in ilk çeyreğine bakacağız artık:)

BNB_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BNB_ ()

Yani hedef kaç hocam. 100 k geliomu

0BeğenmedimŞikayet

Zaytng81 ()

Emeğine sağlık Üç aşağı beş yukarı aynı düşüncedeyim ..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum