Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0763 05:43:43
EUR 34.7639 05:43:43
USD 32.2754 05:43:43
ALTIN ONS $2322.8500 05:43:43

Konu: Düşüşün sebebi. Panik olanlar için. Rahat olun.

⭐⭐Arkeolog06 ()
Dolar

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

6 gün önce söyledik, panik yok dedik, düşüşün sebebini de grafikle anlattık.

0BeğenmedimŞikayet

Bahaattin ()

Olurmu oyle sey enflasyona gelen zamlara gore emlak araba balonuna gore olmasi gereken yer bumu yani. Stabilite nerede, olmasi gereken yer 12. ile 13 arasi , bir yukari bir asagi oyunmu oynanir, yay hibi geriyorlar piyasayi, piyasada biyerde bosluk buldumu, busefer 18 degil 35 e gider.

Kamil_Savar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Aynen öyle kardeşim. Benim de hiç acelem yok. Düştükçe topluyorum. Ne vade problemim var, ne de acele bir işim. Son gülen iyi güler. :)

Tekirdağlı_Murat için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Kesinlikle bu sefer gözlerini küçük yatırımcıtçya diktiler insanları faize yönlendirmek için her yol mübah bunlara zamanım var benim acelem yok

Arkeolog06 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Eee dostum illüzyon yaratmak tüm dertleri. Gördünüz mü bir konuştu dolar çakıldı dedirtmek için her şeyi yapıyorlar. Hedef küçük yatırımcı. Amaç zararına dolar bozdurmak.

0BeğenmedimŞikayet

Bahaattin ()

Bu inisin birde cikisi olur sanirsam, madem kurallara gore oynanmiyor alsat serbest bundan sonra bana.

0BeğenmedimŞikayet

Tuttu_Fırlattı ()

Yanı 20 milyar azalmış demek

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

Daha dün açıklandı ama 1 günde nasıl 20 milyar dolar düşer bu rezerv şaka gibi

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Ben küçük yatırımcının daha da panik olup zararına işlem yapmaması için paylaştım bu grafiği dostum. Yoksa halimiz itten beter.

Acemi268 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arkeolog06 ()

Aynen kardeşim. Kırılganlık daha da fazla şimdi. Bugün Kavcıoğlu'nun dolar alacağız demesinin nedeni de bu.

0BeğenmedimŞikayet

Tekirdağlı_Murat ()

-46 milyar dolar rezerv -65 milyar dolara mı düşmüş bu onun grafiğimi dostum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum