Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:08:30
EUR 34.8238 16:08:30
USD 32.3379 16:08:30
ALTIN ONS $2301.8900 16:08:30

Grafiği gönderen: calculator

ALTINTL

Hareket Alanı (Değerlendirilebilecek Alan)

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

erkgnr ()

Sağolun elhamdülillah iyiyim hocam

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

A. S hayırlı cumalar sağolun sizler nasılsınız

erkgnr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erkgnr ()

@ASRN s. a hocam hayırlı cumalar nasılsınız.

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

yazdım iki mesaş düşmedi size

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşcan ()

Evet abim insAllah

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

evet vardı
neden zararına?

olwayslose için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmedi_Anka ()

Teşekkürler hocam

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

sizde şişe vardı doğrumu hatırlıyorum, ben zararına satıcam izliyorum

0BeğenmedimŞikayet

erkgnr ()

Tmm hocam elimde bir miktar var üç hisseden. Ekleme yapacağınız zaman benimde etiklermisisniz

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Döngünün en etkili günleri 17-21 Aralık tarihleriydi. Bu günleri atlattık doğrudur. Bu döngünün diğer bir özelliği ise trend değişimleridir.

Mehmedi_Anka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmedi_Anka ()

Calculator hocam döngünün bitmesine daha 8 gün var da ama en şiddetli bölgesi olan 21 Aralık geçtik bundan sonra pozitif yönde bir hareket olur mu acaba BIST de? Bir de çok meşgul değilseniz benim için D'e'v'a yorumlarsanız çok memnun olurum, olmazsa da farketmez zaten zarardayim mecbur beklicem artık.

0BeğenmedimŞikayet

gurbuz571 ()

Hocam ilk defa hisse aldım. hoş geldin yaptı bana. borsalar çakıldı . teknosada bir ümit varmı yukarı yönlü. küçük fikrinizi yt olmadan dinlemek isterim . saygılar

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

sağolun eksik olmayın
ben 3'nude yeniden girmedim biraz daha izleme tarafındayım

erkgnr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GramaBeşKala ()

PSGYO ve BASGZ birde KOZAA önemli hisselerimin arasında ama siz hangisini yorumlarsanız kafii teşekkür ederim dediğiniz döngünün sizin bitti demenizi bekliyorum :) takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Hocam, şuan yaptığımız yorumlar çok fazla tutmayabilir. Döngü etkisi bir bitsin. En kuvvetli destekler bile kırılıyor. Ama illa isterseniz içlerinden iki tanesini seçin bakalım. Her gün 1-2 tane sorarsanız yavaş yavaş cevaplarız.

GramaBeşKala için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erkgnr ()

@calculator ve @ASRN hocalarım nasılsınız . Kardemir- d, vesbe ve Yataş için yorum alabilirmiyim. Düştükçe eklemeye devammi edeyim yoksa mevcut olanmi dursun

0BeğenmedimŞikayet

GramaBeşKala ()

PSGYO, BERA, Oyakçimento, DNISI, BASGZ , KOZAA ve ULKER var bunlarla alakalı elinizde olan ve düşünceleriniz nedir acaba sizinde düşüncelerinizi merak ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Trend; Eğilim, gidişat, anlamlarına gelmektedir.
Bazen yükseliş olur ve gidişatımız o şekildedir yükselen trend deriz.
Bazen gidişat düşüş olur fiyatlar düşer buna da düşen trend deriz.
Trend yükseliş ise popüler, trend düşüş ise gözden düşme durumu

Clemam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sadece ons yükselişi ile gelmez. Dolr desteği de lazım. Dolr , teknoloji, üretim, dünya markaları çıkarmadığımız sürece, ihracatımız ithalatı geçmediği sürece yükselmeye devam edecektir. Bu gün gelmese de biraz bekletecektir ama gelecektir.

Gümüşcan için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @Clemam

Eski yorumlarımda şunları göreceksiniz geriye doğru gittiğinizde
1. 27Eylül- 17 Ekimden sonra gümüş de yükseliş o zaman fiyat 6,30Tl lerdeydi.
2. 14 Kasım onslarda düşüş
3. 4 Aralık c- o- i- nlerde
4. 17-21 Aralık döngüsü şonuç ortada.
Ben mü- nec- cim değilim, gayptan haber re- su- lul- lah ile bitti. Ben bunları nereden bilebilirim? Yöntemi bulan kişi mum hareketleri ve insan p- si- ko- lo- ji- si ve as- t- ro- no- mi ile bağlantısını görmüş ve bunu kullanmış. Ben de sadece nakil yapıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Trend oluşumu bist içindemi belirleyici etken hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşcan ()

Abi gümüş tekrar 12 ye gelir mı ya geçen satamadım

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. Hocam , profilimde gann analizi ve döngüler ile ilgili uzunca bir açıklamam var. Ben temel analiz ile ilgilenmiyorum artık. Döngüler , psikoloji çalışır. Temel analiz sadece benim açımdan bahanesi olur.

Bistin satış yemesi benim için sadece döngünün insan psikolojisi üzerindeki etkisinden ibarettir.

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Hocam birde bi arkadasim var. Bist te cuma satistan sonra zararda . Gece üye oldu ve sizi takip ettirdim bizzat. Bistin bu denli satış yemesini neye yoruyorsunuz. Acaba bu kur bistte istenen seviye olmayabilir mi?

1BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Onslar için yakındır diyebilirim. Kim ne derse desin , hangi öngürü hangi formasyon olursa olsun takibini her daim destek dirençlerle yapıyoruz. Yüzde yüz garanti veren hiç bir teknik analiz yöntemi yoktur. İhtimaller sıralanır. Her öngörü, her formasyon ve her çizim ihtimaldir ve takibi destek direnç ve trendlerle yapılır.

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Hocam trend oluştu diyebilirmiyiz?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum