Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:46:45
EUR 34.7748 10:46:45
USD 32.4684 10:46:45
ALTIN ONS $2337.9850 10:46:45

Konu: GÜmüş ons uzun vadeli bullish elliott dalga sayımı

Gümüş ons için aylık grafikte Elliott dalga sayımının bu şekilde olabileceğini düşünüyorum.

EMA50 20.8 civarlarından geçiyor. Kabaca 20 aşağısında aylık kapanışlar gelmediği sürece bu ihtimalin güçlü olduğunu düşünüyorum.

Kısaca önümüzdeki yıllarda ons gümüşte büyük yükselişlerin olabileceğini düşünüyorum. Sayımın ana hedefi 260, ara hedef ise 130

NOT : Vade uzun olduğu için tahmini gerçekleşme süresi 2030 civarında olabilir(zamansal bir analizim mevcut değil, sadece vadenin oldukça uzun olduğunu vurgulamak istedim)

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Cüneyt_PINARBAŞI_ ()

Çok Teşekkür ederim Emeğinize sağlık Hocam

acemi_yatirimci55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Fed faiz artirimina gidene kadar TC Enflasyonu dusururse uretimde kendine yetip guclenirse $ kurunu sabitler ve 2022 de $ kuru magdurlari çoğalır

gurbet68 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

gurbet68 ()

2022 fed 3 faiz artisi bekleniyor bizim gibi ulkelerden dolar abd ye gider enfilasyon onslari yukari cekecektir iki ayakli yukselis 14 uzeri bence cok rahat gelir ytd

SAKARYA_lı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SAKARYA_lı ()

Suanki $ kuru ile Ons 35.15 olursa gr gumus 14 tl olur. neden ons yuksek yazdim cunki $ in ipi cekildi sadece ons tan destek görür 35 ons suan hayal ancak cok uzun vadede gelir

0BeğenmedimŞikayet

Cem41 ()

Insallah ama kar istemiyorum yemin ederim zararim çıksın yeter çok sağol kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

gurbet68 ()

Zararina bozma 14 tl ye bozacan az sabir

Cem41 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cem41 ()

Cok teşekkür ederim hocam

2BeğenmedimŞikayet

Cem41 ()

Allah razı olsun inşallah çıkar cok kötü bir durum sabah kahvaltıyla duruyorum resmen gerçekten kötü bir durum

Clemam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cem41 ()

Insallah hocam

0BeğenmedimŞikayet

Clemam ()

Tez zamanda paraniz yerini bulur insallah. Psikolojinizi saglam tutun elden bisey gelmiyor beklemekten baska. Duseni gercekten düşmüş anlar..

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Vade sorununuz yok ise sabırlı bir şekilde beklediğiniz taktirde geleceğini düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Cem41 ()

Hocam 12.74 den çok büyük zarardayim sizce gelirmi vade sorunum yok saygılar

1BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Teşekürler kardeş iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Zamansal olarak bir analiz yapmıyorum ama takip ettiğim Elliott dalga sayımları nedeniyle yükseliş beklentim mevcut. Orta - uzun vade için potansiyel seviyeleri paylaştım.

Adaist0134 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Çok Teşekkürler yorumunuzu bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Adaist0134 ()

Hocam 2022 için varmı bir öngörünüz

0BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Şu an için yok. Zaman bulunca elimden geldiği kadarıyla bir analiz yapmaya çalışırım.

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Altın ons hakında bir calışmanız varmı bir yorum yapatsanız srvinirim

1BeğenmedimŞikayet

Şahin__eymen ()

Hayırlısıyla hocam.

2BeğenmedimŞikayet

acemi_yatirimci55 ()

Her şey ihtimaldir.

Şahin__eymen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ronx ()

Tşk ederiz üstad eline sağlık inş 2030 ları bulmadan daha erken gelir bu rakamlar tşklrr

1BeğenmedimŞikayet

M_tmr ()

Elinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

Şahin__eymen ()

2022 de 18 olurmu hocam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum